Spring naar bijdragen

Alle activiteit

Deze tijdlijn wordt automatisch bijgewerkt

  1. Afgelopen uur
  2. Reacher

    Pubquiz vragen

    Yvonneke is!
  3. Artax

    Ik ben

    Ik kan niet komen spelen. Ik moet werken ..
  4. Quinn

    Pubquiz vragen

    Drie punten.
  5. Yvonne

    Pubquiz vragen

    d' Olle Grieze??? Groningen uiteraard 🤗
  6. Quinn

    Pubquiz vragen

    O shit, was dat goed? Wat is de mooiste kerktoren van Nederland? Extra punt als je weet waar die staat.
  7. Reacher

    Pubquiz vragen

    Geen sorry. Jij bent!
  8. Reacher

    Ik ben

    Oeh! Goede pubquiz vraag!
  9. Quinn

    Pubquiz vragen

    Hmm, de afdruk van de neus? Sorry, reageer veel te snel. Hyper op zoek naar afleiding.
  10. Reacher

    Pubquiz vragen

    Net als mensen vingerafdrukken, hebben, hebben katten één lichaamsdeel met een patroon dat voor elke kat 100% uniek is. Welk deel is dat? Als niemand het weet maak ik er meerkeuze van.
  11. Quinn

    Ik ben

    Wat de fuck is dat @Artax?
  12. Artax

    Ik ben

    Ik mis Ei goesting...
  13. Reacher

    Ik ben

    Awww, ik wil ook liefde maar dan op mijn erwten. Zeg, ik mis de pubquiz. Die ga ik weer eens opdiepen.
  14. Tijd voor een middagdutje.
  15. Quinn

    Ik ben

    Brinta. Met melk, een schep honing en liefde.
  16. Vandaag
  17. Reacher

    Ik ben

    Erwtjes!
  18. Quinn

    Ik ben

    Jep, met een bord jeweetwel.
  19. Reacher

    Ik ben

    Nog een paracetamol erbij doen? Om de pillen nog een level te uppen?
  20. Quinn

    Ik ben

    En c heeft die coke natuurlijk meteen weggeflikkerd toen ie het zag liggen. Hoge prijs voor niks.
  21. Quinn

    Ik ben

    Ja @Reacher, punt. Koppijn. Dat dat kan, door al die meuk heen
  22. Mariposa

    KiloKiller

    67.9
  23. Reacher

    Ik ben

    Er zijn zat mensen die hun dealers thuis uitnodigen Q. Ik heb er zelfs bij 1 in huis gewoond, zonder daar verder bij stil te staan. Op het moment dat jij geen toestemming gaf had hij met zijn poten van je af moeten blijven. Punt. Het was niet jouw schuld.
  24. Jippie veel plezier!!
  25. Quinn

    Ik ben

    Hij had wat mooi spul en ik zei best joh, kom naar langs. En toen hebben we samen een lijntje gezet, want eerst proberen voor je in slaat. Dus toen vroeg ik wat is ervoor hebben moest en zei ie jou, dus ik zei, je doet je best maar. Want ik ben niet bang en nam het ook totaal niet serieus. Maar dat was dus aanleiding voor die eerste uithaal en ik had wel bang moeten zijn want hij was sterker en gemener. En het sowieso achterlijk om een drugsdealer in je huis te laten. En nou kreeg ik bericht dat de onderburen hebben geklaagd over geschreeuw en geluid van vallende meubels en wanneer er wat aan de overlast van boven wordt gedaan. Ze hebben me dus gewoon gehoord en niks gedaan. Klerelijers.
  26. bumperjim

    hoi

    Ah joh 😘
  27. Yana

    Ik ben

    En ik was zelf met die gast naar zijn huis gegaan omdat hij me uitnodigde voor een kop thee en het voelde al niet echt goed maar hij was zwart en ik dacht dat ik me daardoor wat ongemakkelijk voelde en vond dat ik niet moest discrimineren. Ik negeerde mijn intuïtie, ging vrijwillig zijn huis in en toen werd ik opgesloten enz . Was het dus mijn eigen schuld? NEE! Het is ook niet jouw schuld, doe wat Reacher je aanraadt ook al voelt het nog zo ongemakkelijk. Het is nooit te laat om van jezelf te gaan houden, en het is helemaal niet moeilijk om van jou te houden, daar weten wij alles van.
  1. Meer activiteit laden
×
×
  • Nieuwe aanmaken...