Spring naar bijdragen

Alle activiteit

Deze tijdlijn wordt automatisch bijgewerkt

  1. Afgelopen uur
  2. karin123

    ik geef niet op

    Dan heb ik wel vertrouwen voor twee!πŸ˜„ De eerste NIET nemen.πŸ€
  3. kers

    Weer terug :-(

    Welkom terug... terugvallen kan gebeuren. Daar vooral niet teveel over inzitten. Kijk naar voren.
  4. renaldo61

    Weer terug :-(

    Welkom hier
  5. Terwijl ik mijn hersens kraak over dit raadel, wil ik voor vanavond iets voorstellen. Als alles een beetje meewerkt, kunnen we het noorderlicht zien. Geen beloftes β€” het blijft natuur β€” maar de omstandigheden zijn goed genoeg om er rekening mee te houden. Ik stel voor dat we er meteen iets gezelligs van maken: een picknick bij een vuur. Buiten in de kou, dikke jassen aan, handen warmen, iets warms te drinken erbij. Misschien zien we het noorderlicht, misschien alleen sterren en rook, allebei prima. Geen strak programma, hopelijk weer wat muziek erbij, dat wel! Gewoon samen bij het vuur, kijken wat de lucht doet en zien hoe de avond loopt. Dat lijkt me een mooie afsluiting van vandaag. Maargoed, voor nu zijn we nog steeds onderweg. Londen, Salzburg, Tirol en Dublin liggen inmiddels achter ons. Steden waar we zijn aangekomen, rondgelopen en weer vertrokken. Het tempo ligt hoog, maar het begint te wennen. Als groep draaien we inmiddels als vanzelf. Iedereen kent elkaars gewoontes een beetje. Wie vroeg wil vertrekken, wie nog even moet opstarten, wie altijd iets kwijt is. Er wordt gepraat als daar zin in is en gezwegen als dat beter past. We kruipen wat dichter op elkaar in de slee en zorgen dat iedereen het warm houdt. En eerlijk: het is maar goed dat Marij geen sleutel nodig heeft om de slee te starten, want die zou inmiddels vast ergens onder een deken, in een tas of gewoon kwijt zijn. Ondertussen kijken we vooral uit naar een warme avond β€” bij voorkeur met noorderlicht erboven.
  6. Vandaag
  7. bumperjim

    ik geef niet op

    Go go go !! πŸ‘πŸ»πŸ’ͺπŸ»πŸ€
  8. Blad van een boom?
  9. Eentje dan : 'Ik praat, maar heb geen mond en hoor zonder oren. Ik heb geen lichaam en kom tot leven met wind'
  10. flavieke

    ik geef niet op

    dank je karin123 jij hebt meer vertrouwen in mij dan ik in mezelf maar da betert wel door de opname
  11. karin123

    ik geef niet op

    Je kunt het @flavieke! πŸ‘
  12. renaldo61

    ik geef niet op

    Goed zo
  13. Hey Louke. ik zit nu je draadje te lezen. Ik vind het knap dat je je verhaal met ons deelt. Ik herken er best veel in. Jha, ik denk dat je wel wilt stoppen maar net als bij velen van ons, zit er steeds een stemmetje in je hoofd die ons over haalt. Ik heb me vanmorgen hier weer aangemeld na een terugval. Nu 1 dag niet gedronken pfffff. Ik zie er als een berg tegenop. Ik vind het fijn om hier de andere ervaringen te lezen en aanmoedigingen. En ook tips. Op dit moment overheerst schaamte, angst, depressiviteit in mijn hoofd. Dat is het enige waar ik aan kan denken. Ik was heel eerlijk en ik denk dat ook jij uiteindelijk zonder drank gelukkiger bent. Doe je mee om vandaag niets in huis te halen? Kom op!
  14. Yes! Goed wakker Moeps! Jij mag een nieuwe bedenken
  15. flavieke

    ik geef niet op

    nee ik ga het weer ni laten fout lopen heb net met mijne sponsor gebeld en heb een NA meeting online gevolgd
  16. flavieke

    Nog 1 weekendje

    voor een borderliner is een lange opname niet aangewezen en mijn ambulante therapie is geen eindeloze herhaling
  17. Mormel

    Nog 1 weekendje

    Het is gewoon zo herkenbaar. Wij hebben een vrij open tuin en soms lijkt het alsof al de buurkatten hier komen liggen omdat ze er rust vinden en even verlost zijn van de kinderen van hun eigenaren. Enkele jaren geleden hadden we zo een buurkat die geen schaamte kende en gewoon binnenkwam om op de zetel te slapen als we de deur open lieten staan. Op een moment zat ik met deze kat op ons terras toen de eigenaar langs wandelde (er loopt een pad naast mijn perceel) en hij heel ernstig: "Ge moogt die een stamp geven als hij je lastig valt.", en dat is dan een normaal persoon met een goede job en gezin; dus dan begreep ik wel waarom die kat hier altijd zat. Paar jaar later is het beest aangereden, natuurlijk was ik het die hem vond en na contact gemaakt te hebben met de eigenaar heb ik hem maar in mijn tuin begraven. Gelovigen zouden zeggen dat God je toezendt wat je kunt dragen, dus veel geluk met die kat en ik weet gewoon dat je hem/haar zult verzorgen. Maar pas op, want:
  18. bumperjim

    Weer terug :-(

    En dussss... stoppen? wanneer? Succes!
  19. Een postzegel?
  20. Alaska (via Tirol) here we come Renaldo61 MaryArt Bob Marij (met gitaar en beginners-lesboek) Jane Moeps FonnyπŸŽ„ Spirit (met accordeon) Prana Bol. Freekie (blΓ«rt vals maar nuchter mee, dit maal 100% bewust) Emmy JamesM Kers
  21. Mormel

    Laat dit een begin zijn

    Boeken zijn geweldig, maar misschien even passen voor het naturalisme uit het begin van de vorige eeuw en het iets luchtiger houden. Weet je niet direct wat kiezen: enige jaren geleden heb ik met veel plezier de werken van Graeme Simsion gelezen (Het Rosie project, en de vervolgen). Voor mij heel herkenbaar want ASS, maar ook alcohol komt daarin aan bod zonder het meteen beladen te maken. Enfin, boeken, zoveel keuze.
  22. kers

    Laat dit een begin zijn

    Lekker bezig topper! Ook die kan weer afgestreept worden. Mooi dat je het positieve er van in kan zien @garfield076
  23. garfield076

    Laat dit een begin zijn

    Dank voor de vraag. Ja, het was een mooie middag. We zijn op tijd weggegaan. En dat was ok. vandaag geen kater en dat is fijn.
  24. Hahaha, daar komt @Zbb aan met z'n harem. Zie je nou wel wat een leuke gast je bent!!. Wat moet dat hemels mooi geklonken hebben de combinatie harp en viool. Een harp vind ik sowieso al een mooi statig instrument.
  25. Goedemorgen .. gisteren naar de kerstmarkt geweest met drie vriendinnen en in de middag door naar me aller beste bestie die harp speelde na/tijdens de kerkdienst. ze werd begeleid door iemand met viool,echt heel mooi. gisteren ook precies 7 maanden nuchter en ik had niet durven dromen 7 maanden geleden dat ik gewoon 7 maanden later met 4 vriendinnen zou afspreken op een dag. ik heb sinds enkele maanden veel nieuwe vrienden en vriendinnen mogen maken. wat zijn er dit jaar toch veel mooie dingen op mijn pad gekomen. ☺️
  26. En zo zijn we al een uur onderweg .. we komen de dag wel door op deze manier! @kers, het is nu rond de kerstdagen wel weer even veelgebruikt maar daarbuiten niet meer zo nee.
  27. Zbb

    Nog 1 weekendje

    Het therapeutische werk doe ik altijd ambulant? geen haat maar dit klinkt als een eindeloze herhaling. tenminste dat was het bij mij wel althans
  1. Meer activiteit laden
×
×
  • Nieuwe aanmaken...