Spring naar bijdragen

Alle activiteit

Deze tijdlijn wordt automatisch bijgewerkt

  1. Afgelopen uur
  2. brazer

    hoi

    Stop eens een jaar met drinken, reken af met de verslaving En kijk dan of er nog problemen zijn
  3. Dagpact: Quinn Reacher renaldo61 MaryArt IJsvogel Gewekt door vogelconcert, goed begin. Fijne dag allemaal.
  4. Goeiemorgen iedereen. Dagpact: Quinn Reacher renaldo61 MaryArt
  5. bumperjim

    hoi

    Ik begrijp overigens wel dat het irritant kan zijn als ik eerst nadrukkelijk meelift op het groepseffekt om te stoppen (als een soort aandachtshoer inderdaad, wie verzon dat ook alweer?) en vervolgens vrolijk een biertje neem en iedereen de vinger geef die erop ingaat. inmiddels hebben we alles wel zo'n beetje gezegd over niet drinken en matig drinken en heel weinig drinken en dat het toch weer meer wordt etc etc. Allemaal bekende stof maar het leidt af van de achterliggende problematiek. Waarom zoek ik die nooduitgang, waarom wil ik die zo graag achter de hand hebben. Met al dat eenheden tellen van 2025, wat desondanks leerzaam was, heb ik nog geen enkele stap gezet in mn problematiek. Heel vaak ben ik op maandagochtend lucide. Hoe heet dat in het NL, dat je t helder ziet (maar geen helderziendheid). Dat zou ik graag vaker zijn. En heel vaak ben ik op vrijdagavond uitgewoond maar relaxen is er nog niet bij want zaterdagochtend is het hondenclub. Zaterdagmiddag slapen en bankhangen. Zaterdagavond vroeg naar bed, zondagochtend sporten, zondagmiddag snel de klus doen die ik wou doen, zondagavond schuldgevoel want we hebben niks leuks gedaan samen. Zo waren de meeste weekenden sinds het begin vh jaar, behalve afgelopen weekend dan. Ik moet afraken van dat domme voorzitterschap van die club, ook al stort de club in als ik stop (zoals men mij zei) wat natuurlijk niet gebeurt want zoals de fransen zeggen ligt het kerkhof vol met onmisbare mensen 😁 En/of (maar vooral en) ik moet tijdens de werkweek iets op een andere manier doen. Of op een andere manier beleven. Of zoiets 😬 Dat is het eerste dat ik ga uitvogelen. Even het boekje van de burnout van 2019 erbij pakken. Wat geeft je energie en wat juist niet.
  6. Dagpact Quinn Reacher renaldo61
  7. De weg naar de ijspegel is koud en donker. Net als mijn ziel. I love it 😈 Dagpact Quinn Reacher
  8. Quinn

    Wil niks meer

    Hey @niks 🌹
  9. Quinn

    Ik ben

    Jep, maar gelukkig een korte.
  10. Dank aan het nachtpact. You guys rock.
  11. Morgen. Nieuwe dag, nieuwe ronde therapie. Dagtaak. Koud nog buiten. Dagpact: Quinn
  12. Vandaag
  13. stroumfke

    de weg naar herstel

    bedankt
  14. stroumfke

    de weg naar herstel

    ik zal het bewijzen
  15. stroumfke

    de weg naar herstel

    ik blijf proberen wat moet ik anders doen opgeven
  16. stroumfke

    de weg naar herstel

    ja dat was in mijn begin periode sindsdien zit ik dieper in het alcoholische moeras
  17. stroumfke

    de weg naar herstel

    dank je spirit
  18. stroumfke

    de weg naar herstel

    ik ben opname moe
  19. stroumfke

    de weg naar herstel

    ik ga je het tegendeel bewijzen
  20. stroumfke

    de weg naar herstel

    soms wordt het mij hier teveel dan zou ik een korte time out moeten nemen ik heb het erg moeilijk met negatieve feedback da doet mij denken aan mijn opnames in mijn beginperiode van de psychiatrie ik heb toen ik pas gediagnoseerd was een periode gehad van 3 en een half jaar van de ene opname naar de andere geen thuis alleen maar opname geen plezante periode ok ik had ni mogen drinken maar ik meen het ik ben opname moe sinds ik ben beginnen drinken heb ik ook de ene opname na de andere gehad en nogmaals ik ben opname moe ik wil het ambulant aanpakken ik weet dat ik het kan ik heb het in het verleden al bewezen 8 maand nuchter 6 maand nuchter en ik ga blijven vechten tot het me lukt voor hetzelfde geld zou ik het opgeven en mij dood drinken
  21. Nachtpact Reacher Yvonne Jane Kaatje Maja
  22. Heb deze nog maar pas geplaatst, maar kon deze live versie niet laten liggen. Eerste keer wel dat ik iets live van haar zie, het is.... speciaal.
  23. Gisteren
  24. Klopt dat merk je nu wel hoeveel we op zo’n dag normaal uitgaven aan drank 😰 sommige momenten waren best lastig je ziet overal glazen wijn enzo staan op de terrasjes. En al die kroegen 😜
  25. Nachtwacht? Jullie slapen niet meer?
  26. Nachtpact ReacherπŸˆβ€β¬› Yvonne Jane Kaatje A.
  27. niks

    Wil niks meer

    Poeh weer een tijd verder. Mini is in november 5 geworden. Inie over 3 weken alweer 4. Morgen mag ze wennen op de basisschool. Ze heeft er helemaal zin in. Alles reilt en zeilt eigenlijk. Mini gaat goed op school. Op mijn werk heb ik het naar mijn zin. S en ik zijn nog steeds verliefd πŸ˜† Nog steeds op de 0 en dat bevalt mij prima. Hoe gaat het met iedereen hier?
  28. Dit gaat wel erg ver. Je bent gewoon een consevative ouwe zak. Anders denkenden met de jostiband vergelijken. Ga lekker achter je geraniums zitten. Ik ken jou soort. Geen behoorlijke discussie mogelijk. Wij denken anders. Ik voel me ook aangesproken als "niet gevaccineerde". Wij zijn geen idioten.
  1. Meer activiteit laden
×
×
  • Nieuwe aanmaken...