Alle activiteit
Deze tijdlijn wordt automatisch bijgewerkt
- Afgelopen uur
-
Ik ben iemand met zeer uiteenlopende problemen
discussie antwoordde op een renaldo61 van Mormel in Wie is wie?
Hej, het is een forum voor (gewezen) zuiplappen. Als ze al zo'n zwak karakter hebben dat ze hun drinkgedrag niet kunnen controleren, dan ga je toch niet verwachten dat ze weerstaan om iemand te schoppen die al op de grond ligt. (Hoop wel dat een mod even dit draadje opkuist want dit lijkt me allerminst helpend voor Renaldo) -
IJsvogel reageerde op een bericht in een discussie:
Zaterdag 11 april 2026
-
Mormel reageerde op een bericht in een discussie:
Ik ben iemand met zeer uiteenlopende problemen
-
Weet niet hoe dit in Nederland zit, maar wat ik hier heel spijtig vind is dat er in sommige supermarkten aan de kassa die kleine flesjes sterke drank staan. Kan me voorstellen dat dit voor sommige personen de verleiding te veel is.
-
30 dagen
-
@Sanity: dat dubbel gevoel over zelfmoord kan ik heel goed begrijpen. Zelfs al had ik er zelf ervaring mee toch was ik vrij kwaad (en dat is niet het goede woord, want het was een complete mengeling van gevoelens) toen een gewezen collega van mij eruit stapte. Kerel was midden twintig, ging al een poos niet goed met hem, dronk te veel en op een avond was hij een fles whisky gaan kopen en vervolgens van de brug op de autosnelweg gesprongen. Dat is bijna vijftien jaar geleden en nog altijd voel ik me wat schuldig omdat ik het niet had zien aankomen en niet meer gedaan heb om hem te helpen, terwijl ik natuurlijk besef dat je weinig kunt doen.
-
Ik ben iemand met zeer uiteenlopende problemen
discussie antwoordde op een renaldo61 van Oskar in Wie is wie?
Om op te komen voor de ene is de andere nu kop van Jut geworden. We mogen om beurten meppen. Bizar. Waar menslievendheid al niet toe kan leiden. -
DISCLAIMER don't try this at home!!!
-
@Mariposa: ik ben hier niet goed in. Toch een poging. Hoelang leeft een doorsnee kip alvorens deze geslacht wordt (in de industrie, dus niet bij particulieren). Antwoord in dagen en ik reken vijf dagen verschil goed.
-
Zaterdag 11 april 2026
discussie antwoordde op een renaldo61 van Mariposa in Ditjes, datjes & dagdraad
Vraag me even af hoe het met @spirit gaat. Ik hoop goed. Betwijfel echter of ze het droog heeft gehouden. Niemand heeft zeker nog iets van haar gehoord? -
En ook ik ben op zoek naar een maatje!
discussie antwoordde op een Onsnessie van Mariposa in Zoek een maatje
Je mag me altijd een pb sturen. Wie weet kan ik iets voor je betekenen. -
Ook ik dacht dit (en las dit onder invloed). Dus destijds maar niet gereageerd. Op zich heb ik daar natuurlijk een mening over en zelf actief poging gedaan. Weet ook nog goed wat er gebeurde die avond. Was een avond dat ik alles kwijtraakte: kind, huis en mijn hele bestaan en de rest van wat er nog over was. Nog wel berichtje gestuurd maar echt niet in de hoop dat ik gered zou worden (of stiekem toch wel).... Anyway weet nog goed dat ik via huisarts en webshops genoeg meds had om het zeg maar te voltooien. Hele zooi ingenomen. Werd ineens de voordeur eruit gerost, dat was mij niet vreemd omdat eerder mijn ex mij er al van beschuldigd had dat ik ons dochtertje aan het vermoorden was (hup weer de cel in na de zoveelste valse aangifte). Toen kwam er een arrestatie team met twee busjes. Ach maar die avond was het anders. De voordeur werd er ook weer uitgeramd. Ik weet alleen nog dat ik zei: zal ik jullie maar de sleutel geven dat scheelt zoveel rotzooi voor de volgende keer (zwartgallig als ik was). Toen ging ik out. Werd de volgende dag wakker in het VU Amsterdam. Woest was ik. Voelde iets verstoppends in mijn neus. Wist niet waar ik was en natuurlijk nog steeds onder invloed van meds en drank. Dat heb ik eruit gerukt (was een slang voor zuurstof). Kwam er een broeder natuurlijk bezorgd over mijn toestand, daar had ik geen oog voor en schold hem verrot (nog steeds spijt van). Heb mijn zus gebeld en ben woest zonder ook maar dank je wel te zeggen vertrokken uit het ziekenhuis. Maar ja dat is de staat waar je dan in verkeert en die is niet best. Maar goed @Mormel om terug te komen op je vraag. Het zou mij ook echt totaal niet interesseren als ik morgen niet meer wakker wordt. Maar actief dit nog een keer doen.... Weet ik niet. Het is maar net de gemoedstoestand waar je in verkeert en laten we eerlijk zijn, onder invloed neem je vaak nu niet de juiste beslissingen maar je draadje hierover begrijp ik wel. Moet er wel bij zeggen dat het innemen van ca. 200 pillen niet meevalt. De oxazepam viel nog wel mee maar die temazepam zijn vrij groot en om er daar 60 van weg te slikken ging met behoorlijk wat kokhalsneigingen gepaard.
-
Ik vermoed dat @Sanity vertrokken is. @Mormel Jij dan?
-
Het is een verslaving natuurlijk. Mijn doel was het niet om black-outs te krijgen, dat vond ik verschrikkelijk. Wel om de roes te ervaren. Tja en dat je steeds meer nodig hebt en dat dan ook nog de rem kapot is, dat is ronduit kut. Maar ik heb nooit het doel gehad om niets meer te voelen. Daarom ben ik nu ook zo blij dat het goed gaat met niet drinken.
-
Ik ben iemand met zeer uiteenlopende problemen
discussie antwoordde op een renaldo61 van Mormel in Wie is wie?
Hiervoor ben ik nog niet lang genoeg lid. Sorry, de humor in je vorige bericht was me ontgaan. -
Inderdaad, eerste woorden en vervolgens conclusie getrokken ipv heel de zin te lezen.
-
Mormel reageerde op een bericht in een discussie:
Pubquiz vragen
-
WEEKPACT VOOR KANJERS
discussie antwoordde op een bolletje van Mariposa in Ditjes, datjes & dagdraad
Weekpact 11 april Reacher Mariposa -
Voor mij is dit verband heel duidelijk, maar ik merk dat anderen het zo niet zien. Alcohol is initieel plezierig maar als je doordrinkt (wat ik veronderstel dat iedereen hier doet of gedaan heeft) eindig je steeds met avonden waarvan je niets herinnert, dus voor mij grenst dit zeer nauw aan het wegvegen van je eigen bewustzijn. Daarnaast zal iedereen hier wel duidelijk zijn dat alcohol vergif is en dat het drinken daarvan jezelf beschadigen is dus daarom kan ik mij moeilijk voorstellen dat personen die graag leven ook stevige drinkers kunnen worden. Corrigeer me in dit laatste alsjeblieft want dat was mijn vraag. Dat laatste is trouwens ook de reden dat ik absoluut niet kan begrijpen dat mensen met mentale problemen bewust voor kinderen kiezen, je ervaart het leven als moeilijk en dan toch kies je er voor om een nieuw wezen te creëren, de gedachtengang daarachter is voor mij een raadsel. @Lonster1: "Ja precies, dramatisch redeneren onder invloed. Ik vind het een soort kinderlijke fantasie om te wensen dat je niet meer wakker wordt, om maar geen verantwoordelijkheid te hoeven nemen. " Is net die hele gedachte van verantwoordelijkheid geen kinderlijke fantasie die mensen hebben? De gedachte dat we door regels, wetten en handelingen ons leven kunnen bepalen terwijl iedereen beseft hoezeer toeval een rol speelt in het leven? Waarmee ik niet wil zeggen dat we ons leven niet kunnen sturen, maar als ik terugkijk op mijn eigen leven heeft toeval toch meer dan eens een rol gespeeld. Voor mij is dit ook niet dramatisch redeneren maar een constante manier van zijn. Ik heb geen doelen of verlangens meer en eigenlijk zijn er maar twee redenen waarom ik 's morgens uit bed kom: mijn nieuwsgierigheid om te zien hoe de wereld evolueert en daarnaast de belofte aan mezelf dat ik de rit uitzit en geen poging meer onderneem om er vroeger uit te stappen. Misschien moet ik hierbij wel vermelden dat ik al vele jaren AD slik dus misschien is dit weer een opstoot van een depressieve periode, eigenlijk voel ik dat verschil niet langer. Sommige speculeerden over wat er na de dood komt. Volgens mij niets. Heb ooit drie dagen in coma gelegen (nog altijd geen idee hoe ik daaruit ontwaakt ben) en ik herinner mij niets van die tijd, het was als een droomloze nacht. Het was trouwens niet mijn bedoeling om mensen te triggeren, maar is het niet absurd dat we over zoiets absoluut waarmee iedereen te maken krijgt amper spreken? Maar misschien is dit forum niet zo geschikt voor zulke topics.
-
Mijn vader kreeg de diagnose Alzheimer maar kon op dat moment al niet meer kiezen voor euthanasie. Dat had hij moeten doen voordat hij gediagnosticeerd werd. Helaas.
-
Zaterdag 11 april 2026
discussie antwoordde op een renaldo61 van Mariposa in Ditjes, datjes & dagdraad
Ik denk dat Reacher dat ook eigenlijk doet en dat haar partner af en toe ook welkom is. -
Ik liet het gewoon thuisbezorgen. Je krijgt toch nooit dezelfde bezorger.
-
Kaatjemama reageerde op een bericht in een discussie:
Draadje van Kaatje 🌺
-
Knap hoor inderdaad. Iets om trots op te zijn!
-
Was de " sociale " middag goed gelukt voor C en jou? Ik hoop het zo. Moest best aan je denken. ( had veel denktijd vandaag. ...)
-
Kaatjemama reageerde op een bericht in een discussie:
Draadje van Kaatje 🌺
-
Van harte gefeliciteerd Kaatje... prachtige mijlpaal.
-
Mariposa reageerde op een bericht in een discussie:
Pubquiz vragen
-
@Sanity Jij is!
-
Mariposa reageerde op een bericht in een discussie:
Pubquiz vragen
-
Ik dacht eigenlijk altijd dat je alleen woonde met je katten @Reacher. Hoe kom ik daar dan weer bij.
