Spring naar bijdragen

Alle activiteit

Deze tijdlijn wordt automatisch bijgewerkt

  1. Afgelopen uur
  2. Senna34

    Zo 6 sept 2026

    Ohja dat bestaat ook nog
  3. Yana

    Zo 6 sept 2026

    Likmereet en ammehoela keur ik ook goed 😊
  4. Vandaag
  5. Senna34

    Zo 6 sept 2026

    Jaaaaa vreselijk. Maar het lukt me wel al om het niet te verbeteren als ik zoiets lees πŸ˜†
  6. voor @Yana;
  7. Dank je wel. Ik ga Google er eens op loslaten. Bedankt voor de tip.
  8. Yana

    Zo 6 sept 2026

    Dankjewel lieve lieverds, voor al het duimen. Ik vind dat meeleven van jullie zo hartverwarmend ❀️❀️❀️
  9. Yana

    Zo 6 sept 2026

    Toen had je ook nog haar dat in de wind wapperde vermoed ik. Ik zie het voor me, met die muziek in je cassettespeler en een leuke meid naast je, of nee, je had net liefdesverdriet en zong luidkeels mee over sehnsucht...
  10. Yana

    Zo 6 sept 2026

    nou graag, ik versta er weinig van.
  11. Wat een narigheid voor je. Je zit waarschijnlijk niet op tips te wachten maar ik wil het toch een keer met je delen. Ik gebruik o.a. mindbody technieken om te herstellen van longcovid, een van mijn helden op het gebied van chronische klachten en neuroplasticiteit is Howard Schubiner. Hij heeft kortgeleden een boek uitgebracht (unlearn your pain) daar staat ook een hoofdstuk in over de hypermobiele variant van EDS. Als jij die variant hebt kan ik je aanraden om het te lezen. Of zoek Schubiner op internet, dan kom je ook al veel te weten (als het je belangstelling heeft natuurlijk). Het is volgens hem niet van toepassing op de andere, meer zeldzame vormen van EDS.
  12. spirit

    Een leven vol alcohol

    Niet drinken is heel hard werken @Mormel. Werk aan de winkel dus!
  13. spirit

    Zo 6 sept 2026

    Zet hem op vandaag @Mormel en @hub02. πŸ‹οΈβ€β™‚οΈ Ik heb heel burgerlijk draadjesvlees opstaan. Lekker sudderen de hele middag. Voor de rest wat klussen die zijn blijven liggen. Een spiegel die nog opgehangen moest worden. Toch nog even voor de korte broek gekozen vandaag. Best een lekkere nazomerdag.
  14. Kaatjemama

    Een leven vol alcohol

    begrijp je ex-vrouw goed zou ze goed kunnen praten met mijn ex en man πŸ™ˆDat is het zeker het schilt bij mij zoveel het niet drinken aleen idd de lijstjes met taken en niet ontspannen is er nog wel dat verdwijnt niet zomaar. Wat ik hoopte πŸ˜‚ maar kan me bijvoorbeeld wel ontspannen door te wandelen met een luister boek voor mij bijvoorbeeld maar vindt bijvoorbeeld verjaardag ook heel lastig vaak vragen ze naar werk daar vecht ik ook nog mee soms voel ik me goed en vindt ik het leuk om te choqueren en zeg ben bipolair en werk meer zeggen ze gelijk niet meer erover @Mormel
  15. Tipje: zijdevulling, daar slapen wij 3 seizoenen van de 4 onder
  16. Senna34

    Zo 6 sept 2026

    Leuk druiven mormel ! Ik heb dr’s pas een paar geplant. Poeh wat groeien die bladeren hard. Nu de rest nog, maar dat zal een hele poos duren
  17. Ik dus ook. Voorlopig genoeg afleiding gelukkig. 5 dagen hard werken in de week. Vandaag voorzie ik geen problemen. Een goede stok achter de deur en fijn dat hij terug mocht komen bij zijn baas.
  18. Quinn

    Zo 6 sept 2026

    Morgen. Geeuwt. Net wakker gemaakt door c tien die terugkwam van de sportschool. Ach, ieder z'n obsessie. Braaf een ronde gebowld gisteren de rest uitgezeten. Wel aan de bar, maar met cola. En hun werkvoorraad bitterballen. Straks moet ik nog op de kilokiller. Fijn trouwens, een lang dagpact. Dagpact: Moeps hub Mormel Yana Marjolijn Yvonne kaatje Quinn
  19. Quinn

    Laatste poging

    Hmm, ons halve gesprek is weg, dus nou weer ik niet waar ik op moet reageren. Well, ik zag je op het dagpact en ik lees je voornemens hier. Lijkt me echt wel ruggegraat vriend.
  20. Nou ik ga zo de trein in om mijn miskoop naar dochter te brengen. Voor mij is mn 4 seizoenen dekbed van texelse wol, te zwaar en te warm. Maar ja ik heb genoeg lichaamsvet om me warm te houden. Zij is superslank en vindt dons te licht op haar lijf. Ik van mn schuldgevoel af iets ongebruikts maar te laten liggen en zij blij ei. win-win. Het past allemaal net in mijn vouwfietsrugzak en zij haalt het op bij de trein. Dat wordt dus even de stad in daar, veel herinneringen aan vroeger daar en de binnenstad met al die bootjes, studenten, terrassen zal wel druk zijn, maar ook gezellig.
  21. lady jane

    Een leven vol alcohol

    ❀️
  22. Mormel

    Een leven vol alcohol

    @Kaatjemama: oh, dit is soms zo moeilijk om aan iemand uit te leggen. Mijn psychologe lacht als ik zeg dat ik elke week nog een werkschema opstel met alles wat ik per dag gedaan wil krijgen en hoe het mij niet lukt om echt te ontspannen als ik niet eerst mijn taakjes heb afgerond. En natuurlijk lukt dit laatste wel als ik het gewoon op een zuipen zet omdat ik op dat moment mij eigenlijk ontsla van die verantwoordelijkheid en het schuldgevoel van niets te doen naar de achtergrond wordt gedrukt. Je kunt je wel voorstellen dat het voor mijn ex-vrouw een ramp was om met mij op vakantie te gaan want gewoon een dag niets doen daar werd ik vervelend van ipv dat het ontspannend werkte. Enfin, ik heb nog een hoop te leren. Voor nu probeer ik naar het advies van de psychologe en een vriendin te luisteren "niet drinken is ook werken".
  23. lady jane

    Een leven vol alcohol

    zelfs ik als nutteloze bejaarde herken bovenstaande. Maar realiseer me wel dat vergelijken helemaal niet kan of zelfs slim is. Zoon met rugzak zit ook midden in deze problematiek en als je jong bent is het niet te doen, dat accepteren, zelfs al moet je wel. Ons brein blijft overuren maken vaak. Zelf heb ik me een paar jaar in extra vrijw.werk gestort om mn hoofd rust te geven. Dat hielp wel qua nuttiger voelen.
  24. Met de honden gelopen en nu heb ik zin in een middagslaapje. Maar het is nog ochtend. Mag dat? 😳 (tis net theorieexamen) Te laat zzzzzzzzz 😴😴😴😴😴
  25. Kaatjemama

    Een leven vol alcohol

    O dan hebben we meer gemeen dan we dachten hier ook me werk was een vorm van leven. Al 25 jaar dus snap je erg goed je moet je zelf helemaal op nieuw uitvinden. Het begint allemaal met acceptatie maar ja πŸ˜… ik weet het ik zeg het maar daar ben ik ook nog niet hoor pittig @Mormel
  26. bumperjim

    De ezel & de steen

    Maar dat is gewoon biologies uit te leggen. Ik bedoel.... ik vind het niet stom om het stom te vinden. Maar je mag het ook gewoon logisch vinden.
  1. Meer activiteit laden
×
×
  • Nieuwe aanmaken...