Spring naar bijdragen

Aanbevolen berichten

Geplaatst (bewerkt)

Ik start hier een nieuw onderwerp/draad voor Frummers die samen iets leuks willen afspreken. Start hier je oproep en maak vervolgens per PB concrete afspraken.

Je kunt denken aan dansen, bioscoop, uit eten, terras, wandelen, stukje fietsen, een hardloopgroep. Geef wel altijd je stad of streek op en wanneer je zoiets wilt afspreken. Eventueel het toevoegen van een link met informatie of maak er reclame voor met een sfeerplaatje of instructiefilmpje.
Misschien niet onbelangrijk om irritaties en misverstanden te voorkomen is om aan te geven of je met minderaars, stoppers of gemengd, man/vrouw of beiden wilt afspreken.

Mijn intentie is niet een datinghoekje, maar dat er op z'n minst mooie momenten zijn
en hopelijk ook mooie vriendschappen ontstaan.

Respecteer elkaars wens voor anonimiteit en het eventueel uitwisselen van je echte contactgegevens op basis van wederzijds vertrouwen.

 

Als je iets wilt organiseren of een oproep doet, dan is het misschien handig als je deze format aanhoudt

(gebruik copy & paste):

 

V O O R B E E L D

Initiatiefnemer: Joris

Wat: Film

Locatie: Amsterdam

Datum/tijdstip: 24-jan-15, 19:00u

Deelnemers: 2

man/vrouw: maakt niet uit

minderaar/niet drinker: bij voorkeur niet-drinker

Link/extra informatie: http://cineville.nl/agenda/?

 

 

bewerkt door Joris
Geplaatst

He Joris, wat leuk, ben regelmatig in Adam en lijkt me leuk dan een keer af te spreken voor film of ....verzin het maar, zoals je het omschrijft is precies wat ik bedoel.... heb je al aantal mensen die mee willen doen?

Geplaatst

Wat misschien ook een idee is dat frummers die niet in Adam of dichtbij wonen weten welke aktiviteiten er worden ondernomen en dan de keuze kunnen maken bijv. mee te gaan naar een film of concert.

Geplaatst

Als jullie op vrijdag gaan, zou ik graag 's morgens ergens in Amsterdam met jullie willen afspreken om koffie te gaan drinken.

Ik moet namelijk om 1 uur bij de Jellinek zijn....Dan heb ik het over vrijdag 30 januari....

Geplaatst

Ik kan vrijdag hoor.....lijkt me leuk en koffiedrinken ook, daarna wandelen prima, roep maar heren en dames , is MG ook niet vrij op de vrijdag tegenwoordig...... ;)

Geplaatst (bewerkt)

Onduidelijkheid in mijn rooster. Ga mijn best doen om te komen. Stel dat ik wel moet werken kan ik er rond 11.30 zijn.....maandag laat ik het weten, goed?

 

Het is voor mij heel makkelijk te bereizen. Activiteiten in Amsterdam zijn lekker dichtbij ;-)

bewerkt door erik
Geplaatst

Ik vind het een leuk idee, niet zo heel erg ver voor mij. Maar kunnen we dan achter de schermen een wat andere tijd of ingang en zo afspreken?

Zo durf ik niet goed, gevoel dat half meelezend Nederland aan ander tafeltje klaarzet om eens gezichten te zien.

Ik verwacht dat niet hoor Akelei. We hebben hier vaker afgesproken. Ik heb in 2013 de zomerbijeenkomst georganiseerd op dezelfde open wijze, er zijn toen geen problemen geweest. Je mag uiteraard zelf een activiteit opstarten en dan verder in PB's verdere 'geheime' afspraken maken.

Geplaatst

W A N D E L E N A M S T E R D A M S E B O S

Initiatiefnemer/idee: Jane

Wat: Wandelen en vooraf koffie drinken, Amsterdamse Bos

Locatie: Amsterdamse Bos, start Bosbaan 4, Amstelveen (Grand café de Bosbaan)

Datum/tijdstip: vrijdag 30-jan-15, eerst koffie om 11:00uur, daarna anderhalf tot twee uur wandelen.

Deelnemers: Jane 12.00 op vouwfiets , Eline, Nancy?, Joris, Kastanje, Erik? 11.30u

man/vrouw: gemengd

minderaar/niet drinker: gemengd (48 uur van te voren niet hebben gedronken)

Link/extra informatie: http://www.debosbaan.nl/route

http://www.amsterdamsebos.nl/

Ik zet de laatste actuele versie steeds onderaan in het draadje.

Geplaatst

Oké Blondie en Yogajuf. Iedereen kan hier dus een activiteit opstarten.

Het kan dus naast elkaar lopen. De initiatiefnemer neemt alleen de

verantwoordelijkheid op zich om zijn/haar activiteit actueel te houden

en updates te verwerken voor de desbetreffende initiatief. En je kunt

hiervoor mijn formaat gebruiken of zelf iets bedenken.

Wat ik hier misschien kan doen is om alle nog op stapel zijnde

activiteiten in een totaaloverzicht te noemen. Op dit moment is

dat alleen:

JANUARI 2015

- vrijdag 30-1: Wandelen Amsterdamse Bos (contact: Jane of Joris)

Maak een account aan of meld je aan om een opmerking te plaatsen

Je moet lid zijn om een opmerking achter te kunnen laten

Account aanmaken

Maak een account aan in onze gemeenschap. Het is makkelijk!

Registreer een nieuw account

Aanmelden

Ben je al lid? Meld je hier aan.

Nu aanmelden
×
×
  • Nieuwe aanmaken...