Spring naar bijdragen
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Forum Verslavingdebaas

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Zondag... 13 januari

Featured Replies

Geplaatst

Goedenmorgen forummers...

Zo eerst maar even lekker koffie, brr wat is het buiten koud!

Vandaag dag 18 voor mij, en net moest ik ineens denken aan "hee ik heb sinds ik ben opgestaan nog niet met drank beziggeweest"

zou de baclofen op dag 6 aanslaan???

Zou mooi zijn!

Fijne dag allemaal!

Groetjes

Dune

  • Antwoorden 155
  • Weergaven 15,4k
  • Created
  • Laatste antwoord

Top Posters In This Topic

Geplaatst

Iedereen begint hier binnen te vallen, welkom allen. Heerlijke winterkou. Kan ook eens plezant zijn ;)

Geplaatst

@Dune,

Prestatie hoor meid, al dag 18!

Gewoon verder rijgen en voordat je het weet zit je aan dag 365.

Dat gevoel wat jij beschrijft heb ik ook gehad in het begin van de Baclofen, hé wat gek ik heb nog helemaal niet aan een biertje gedacht.

Je gaat goed hoor, volhouden. :present:

Geplaatst

Wat lees ik nu, zo even tussen neus en lippen door????

Sofie joh. Das een hele tijd zeg. Van harte meid, ik hoop dat je het nog lang vol houdt. :sun::present::sun::present::sun::present::sun::present::sun::present::sun::present::sun::present::sun::present::sun::present::sun::present::sun::present::sun::present::sun::present::sun::present::sun::present::sun::present::sun::present::sun::present::sun::present::sun::present::sun::present::sun::present::sun::present::sun::present::sun::present::sun::present::sun::present::sun::present::sun::present::sun::present::sun::present::sun::present::sun::present:

Dune jij ook gefeliciteerd wijfie. :present: :present: :present: :present: :present: :present: :present: :present: :present: :present: :present:

Geplaatst

Goeiemorgen frummers!

Sofie er is gisteren een 400m lange appeltaart gebakken

de helft van dit nieuwe wereldrecord is voor jou (met slagroom!)

je eerste maand meis en dat er nog vele mogen volgen.

:musicnote::heart::sun::present::musicnote::heart::sun::present::musicnote::heart::sun::present::musicnote::heart::sun::present::musicnote::heart::sun::present::musicnote::heart::sun::present::musicnote::heart::sun::present::musicnote::heart::sun::present::musicnote::heart::sun::present::musicnote::heart::sun::present::musicnote::heart::sun::present::musicnote::heart::sun::present::musicnote::heart::sun::present::musicnote::heart::sun::present::musicnote::heart::sun::present::musicnote::heart::sun::present::musicnote::heart::sun::present::musicnote::heart::sun::present::musicnote::heart::sun::present::musicnote::heart::sun::present::musicnote::heart::sun::present::musicnote::heart::sun::present::musicnote::heart::sun::present::musicnote::heart::sun::present:

Geplaatst

Tof Sofie!

dat wil ik ook, ben op weg,... jij chaepau!!!!

Dank Bolletje... de 3 wekengrens komt in zicht!

jihoe!!

en ben vol goede moed dat ook de baclof voor mij aan gaat slaan...

fijn!

Geplaatst
Originally posted by: Sofie
Vanaf 13 december 2012 toch weer elke dag blij met nuchter leven!
quote>


Van harte :musicnote: :musicnote: :musicnote: Sofie jij ook de 13e dus. Ik rook vanaf die datum niet meer en was 13-11 gestopt met drinken.....en nu op naar de volgende maand. Mooi getal he die 13 :)
Geplaatst

@Erik,

Ben ik jou vergeten, alsnog van harte gefeliciteerd.

Wat voor vele de ongeluksdag is, is voor de forummers de dag van geluk en bevrijding lees ik. :musicnote:

Geplaatst

aha Erik vist ook naar een slingertje of twee?:D

B):musicnote::):present::heart::moon::sun::light:B):musicnote::):present::heart::moon::sun::light:B):musicnote::):present::heart::moon::sun::light:B):musicnote::):present::heart::moon::sun::light:B):musicnote::):present::heart::moon::sun::light:

B):musicnote::):present::heart::moon::sun::light:B):musicnote::):present::heart::moon::sun::light:B):musicnote::):present::heart::moon::sun::light:B):musicnote::):present::heart::moon::sun::light:B):musicnote::):present::heart::moon::sun::light:

goe gedoan jochie!!

Geplaatst

nou vooruit Sofie, omdat je zo aandringt:P

maar eigenlijk..................... ha ha

hmmmm lekker.

Geplaatst

Allereerst: iedereen gefeliciteerd :D

Ik had de serie gooise vrouwen opgenomen en heb die nu aangezet. Tevens ga ik nu de kerstboom opruimen. Nu pas want ik vond het zo gezellig :)

Mijn lieve dochter had al benoemd dat als ze iets zo gezellig vond, ze het rustig tot aan de zomer zou laten staan. Ze bedoelde dat ik moet doen wat ik prettig vind in huis en dat regels er veel minder toe doen. Maar zo bond wil ik het toch ook weer niet maken. Ik heb als screensaver al een kerstboom met sneeuw op mijn computer staan. Ook al is het buiten 30 graden ;)

Geplaatst
Originally posted by: AlbertRemmo
DAGPACT:

Albert
Lytse
Dune






Fijne winterdag.quote>


Geplaatst

bij mij staat ie ook nog tatum

ik zit weer eens in de uitstelmodus

en het gezelligheidsaspect is er ook

maar die gebruik ik elk jaar al als excuus.

morgen dus:D

Fijn dat je dochter er weer is he, ik heb de mijne

nu ook weer 2 weken, heerlijk!

en we hebben 2 weken Griekenland geboekt eind

mei, als kado na haar eindexamens. Geen schoolvakantie

toeslagen dus met 2 weken nog goedkoper als eentje in

dure tijden. Kan me daar al helemaal op verheugen nu.

En net als dat ik bij jou lees, er is een stuk pubertijd verwerkt

blijkbaar, dat geeft een stuk rust in de relatie:heart:

Geplaatst

Jane, ik dacht al dat ik de uitzondering was :D

Geplaatst
Originally posted by: Sofie
Het verschil is voor mij is dat ik toegegeven heb op 13 december 2012 dat ik het alleen en op mijn oude manier niet zou gaan redden!:Dquote>


Bij mij vergelijkbaar, op 13-11 heb ik na eerdere stoppogingen onder ogen gezien dat ik echt een probleem heb met alcohol dat niet weggaat door een paar maanden niet drinken en dan weer denken dat ik matig kan drinken. Maar zonder de support van allen op dit forum teniet te doen (want ik heb veel aan dit forum) uiteindelijk doe ik het wel alleen en zonder hulpmiddelen. Wat ik tot nu toe bereikt heb is voor mij een bewijs van dat ik meer discipline heb dan ik zelf dacht. Vertrouwen op die eigen kracht is hetgeen waardoor ik het kan redden zonder drank als ik maar hard genoeg blijf willen.

Originally posted by: Sofie
het wordt echt beter na die drie weken quote>


Net als met leren lopen imo. Als kind besef je je dat je loopt en val je een paar keer maar na een paar weken is er het vertrouwen van ik kan lopen. Ik zou alcohol de baas kunnen zijn mits ik maar hard genoeg blijf willen.

En 200meter taart is best veel gezien het aantal deelnemers. Doe mij maar een flink stuk dan, ik loop het er vanmiddag wel weer af.
Geplaatst

Nou mijn kerstboom heb ik vandeweek opgeruimd. Voorheen liet ik hem ook langer staan, maar wilde hem nu een beetje bijtijds opruimen. Het is hier wel een heel stuk minder druk nu.:)

Precies Erik, een kind leert ook lopen met vallen en weer opstaan.

Geplaatst

Goedemorgen saam,

Even hier om de hoek kijken want ben even niet geweest

hoop dat het met iedereen goed gaat

moet eerlijk bekennen dat ik niet of nauwelijks op de hoogte ben

heb het druk genoeg met mezelf gehad dus bijlezen kwam er niet van

iedereen die weer een mijlpaal erbij heeft

van harte!! :present:

mij bevalt het leven toch echt wel beter zonder de drank :D

Geplaatst
Originally posted by: Sofie
@Erik,:heart:
Je doet het altijd zelf maar je hoeft het niet meer alleen te doen.

quote>


Precies het is fijn om te weten dat we allemaal dezelfde worsteling doormaken! Ik was wat uitgebreid omdat ik persoonlijk veel haal uit hersteld vertrouwen in eigen kunnen.
Geplaatst

Goedemorgen allemaal,

Kon gisteravond niet inloggen. Maar leef nog en alles gaat goed.

Fris wakker geworden..

Gr. Lynn

Geplaatst

DAGPACT:

Albert

Lytse

Dune

Tatum

Gunn

Maak een account aan of meld je aan om een opmerking te plaatsen

Account

Navigation

Zoeken

Zoeken

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.