Spring naar bijdragen

Aanbevolen berichten

Geplaatst

Lies, misschien wil je te snel te veel?

Af en toe ter plaatse trappelen, hoeft geen ramp te zijn.

Je mag alleszins super trots zijn dat je al zo lang droog staat!

  • Antwoorden 119
  • Created
  • Laatste antwoord

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Geplaatst

En verder..

Ben ik ook erg geneigd om de ene verslaving voor de andere te verruilen.

Ben vaak geneigd, om inplaats van drank, dan van armoe, maar heel veel, en vaak ook nog verkeerd te eten.

Gelukkig, ben ik de laatste week, mooi stabiel.

Gewoon jezelf afvragen, wat los ik nu eigenlijk op, met al dat eten.

Wordt er alleen maar moe van, en lijkt soms vaak op een kater achteraf.

Dus..De voornemens zijn goed, en eigenlijk gaat het ook best goed.

Geplaatst

ik kan het ook niet laten even op Wijfie te reageren.

Met J maak je één keer dit proces mee (hoop ik toch voor jullie)

met alle andere mensen krijg je nieuwe kansen.

Als jij kiest om J door dik en dun nu bij te staan

en daarnaast heel erg goed voor jezelf zorgt, dan kun

je later de andere dingen wel overdoen/inhalen/kompenseren.

Alleen het maken van een duidelijke keus (wat dat ook wordt) zal

jou rust geven en daardoor J ook. Nu voelt hij zich onrustig en paniekerig en

daar heeft hij ook alle reden toe. het kan goed aflopen, kwakkelen worden of fout aflopen.

Wat het ook wordt Wijfie, jij bent zijn vrouw en steun en toeverlaat. In lief en leed he.

Om dat vol te houden is het belangrijk evenwicht te vinden in het doen van dingen voor jezelf.

een langweekend weg gaan als dat is wat je nodig hebt. en als je dan echt los kunt zijn van J.

Zo niet dan duidelijk en snel genoeg dingen afbellen zodat mensen vervanging kunnen vinden en niet boos of teleurgesteld hoeven te zijn. Iedereen zou willen dat in een situatie als

die van J, zijn vrouw achter hem staat. Dus niemand zal jou een keuze kwalijk nemen.

Maar zolang jij die niet maakt, houd je iedereen in onzekerheid.

Ik heb net van dichtbij meegemaakt Wijfie hoe mooi het ook is, om je prioriteiten te stellen

en uit te voeren. De vrouw van ons maatje weegt nog 39 kg of nog minder intussen.

Heeft ook veel innerlijke strijd gehad, maar van meet af aan haar prioriteit bij haar man gelegd. Ondanks zorgen van vrienden kon ze amper meer eten de laatste weken.

Ze heeft het gered en het heeft een prijs gekost. ik kan alleen hopen voor haar dat ze snel

weer qua eten enzo trek krijgt. Maar op alles wat er gebeurt kan ze goed terugkijken en

ik ben er van overtuigd dat alles ging zoals het moest gaan.

Voor jou en J hoop ik dat hij herstelt. En tegelijk is het misschien reeel om ook rekening te houden dat je daar geen garanties op krijgt. Hoe dan ook, ik wens jou veel kracht om naast

J en zijn leven ook jou en jouw leven te leven:heart:

Geplaatst

Vandaag is voor veel mensen hier beslist niet een happy Day. Ik wens iedereen kracht om ook deze dag toch droog af te sluiten.

Rapilos wat vreselijk voor je zus en zwager , vooral omdat ze nog in het midden van hun leven zijn. Ik hoop dat er nog uitzicht op behandeling is! Men wordt met de dag knapper dus geef de moed niet op!

Ik begrijp Bolletje haar bezorgdheid betr. RL. Ik denk dat je gelijk hebt hierin.

Omdat ik aan depressies lijdt is mij geadviseerd te gaan sporten ( jaggggghh ik haat sporten) omdat je dan een stofje aanmaakt dat je in een soort happy roes brengt. Teveel hiervan kan inderdaad ook tot verslaving lijden.

@ Fruitvlieg, die herten gaan ze nu afschieten heb ik gelezen. Mijn moeder woont in denk ik dezelfde omgeving als jij en daar staan ze in de winter in de achtertuin en maken alles stuk. Maar ik vind het wel super om ze door de duinen te zien scharrelen.

Sterkte voor iedereen!

Geplaatst

nou een luchtbuks past ook niet zo goed bij mij Spud

jij hebt er een, dus die hoort bij jou, ha ha

ik verzin wel wat anders

en heb al best wat ludieke dingen gedaan in mijn leven.

Op zo'n uitvaart gaat er wel zoiets door mijn hoofd: wat zouden ze nou

over mij te vertellen hebben als ik eenmaal dood ben.

De twee heel verschillende verhalen van beide zoons, dat gaf al te denken.

Toch verwezen beiden wel naar wat ondeugden van hun vader, dat vond ik wel dapper ook.

Ik ben niet zo van: over de doden niets dan goeds.

Toch overheerst de liefde op zo'n dag en dat vind ik heel bijzonder.

Geplaatst

Lies, weet je wat net bij mij opkwam voor je?

n weekje in een klooster gaan

bezig gehouden worden in hun dagelijkse

bezigheden

maar ook leren rust te brengen in je lijf en geest

het zou een heel spannend weekje voor je worden denk ik

met verassende ervaringen:present:

Geplaatst

Maar Liesje je zegt iedere keer dat we hier gelijk hebben, verder gebeurt er niets. Wat zou je nu zelf kunnen doen waardoor je het wat rustiger krijgt?

Is er niet een mogelijkheid dat je met iemand kan praten een een soort schema op kan stellen waar je je dan wel aan moet houden?

Als je nu iemand tegenover je hebt die hetzelfde doet waar jij nu mee bezig bent, wat zou je die nu aanraden?

O en nee je zeurt niet hoor.:)

Geplaatst

Het is nog wel vreselijk vroeg, maar duik toch lekker mijn bed in.

Het was een zware werkdag vandaag, best heel druk geweest.

Inkiepinkie,

Nog bedankt voor je reactie.

Sprankje hoop ja, op de huidige medische wetenschap.

Verder, weltrusten allemaal en lekker slapen terwijl het buiten stormt en regent.

Jopie, zet je huisje goed vast he, (grijns)

Geplaatst
Originally posted by: jopie

nee, ik geloof niet meer dat ik alles kan als ik het maar wil.

quote>


Hoi allemaal,
Ben zo moe als een hond, maar als ik aan die Jack Russell`s van ons denk is het verkeerd geinterpreteerd.
Ik wil zo veel, en zoveel speelt er in mijn hoofd, ik moet er een weg in vinden.
Bovenstaande tekst vond ik passend, van hoe ik me voel.
Sorry dat ik er even niet ben voor jullie.
Ik drink niet, maar dit gaat verder dan niet drinken.
Roken doe ik nog, ik verzaak ook het rokendraadje.
Ben niet misselijk, nog steeds niet.
Ellenlang gesprek gehad met W aan de telefoon net.
Ze bedoeld het wel goed, maar ik kan niet ineens morgen anders zijn, niet dat ze dat bedoelde maar kwam zo over, pppfff.
Ik ga mijn broodjes afbakken omdat ik trek heb, en dan ga ik naar bed.
Truste allemaal:lips:
tot morgen
Geplaatst

Goed Spudtie a.s. vrijdag. Nog ff kijken wat ik dan ga maken, maar dan gaan we een feesie bouwen hé als je aangenomen wordt, en als je niet aangenomen word gaan we ook een feesie bouwen goed?

Geplaatst

Wijfie is er nu niemand waar je wat meer duidelijkheid kan krijgen hoe je om moet gaan met dit soort toestanden? Wat de gevolgen allemaal zijn van zo'n chemokuur?

Er zal toch ook wel iets van maatsch. werk in dat ziekenhuis zijn? Bel daar morgen nu eens voor op en ga eens vragen voor wat informatie zodat je niet het gevoel blijft houden dat je voor alles toch alleen staat.

Geplaatst

@ Wijfie: J. heeft nu even niets te zeggen. Als jij de situatie niet aankunt, dan bel je. Af hij nu wil of niet! Als je morgen m.w. gaat bellen wees dan heel duidelijk dat jij het niet meer aankunt. Desnoods een verwijzing naar psychiatrie, maar zo kan je niet verder.

Sterkte meis. Ik vind het heel rot voor jullie allebei.

Hak de knoop door voor wat die vakantie betreft. Als ik je zo lees kan J. dat helemaal niet aan. Jammer, maar het is niet het einde van de wereld. Als je het nu beslist kan je nicht eventueel nog andere mensen vragen.

@ Rapi: sterkte met het slechte nieuws voor jullie allemaal. Probeer er maar te zijn voor hen, meer kan je niet doen. De goede woorden vinden is zo moeilijk, maar ze begrijpen vast je goede intentie.

@ AR: eerst aan jezelf denken nu. Ik hoop dat je een beetje kunt slapen.

@ An: ik zie je op de valreep. Is het gelukt vandaag?

Voor allemaal, ik meld me droog af. Welterusten en tot morgen.

Lytse.

Geplaatst

Ja Wijfie het is vreselijk zwaar, en het wordt alleen nog maar erger. Daarom is het echt zo ontzettend belangrijk dat je probeerd zoveel mogelijk hulp te krijgen.

Schrijf eens op een papiertje wat je allemaal wilt vragen en desnoods schrijf je op wat men je voor 'n advies geeft. En echt, vraag nu ook eens of je hulp kan krijgen. mensen die af en toe komen b.v. vrijwilligers die even een paar uurtjes de taak overnemen. Echt dat bestaat. Doe het nu meis, dit houd je zo niet vol echt niet.

Ik ben er bijna 3 keer ook onderdoor gegaan, en ik kon na al die jaren best wel tegen een stootje hoor. Gelukkig heeft mijn toenmalige h.a. hulp ingeschakeld omdat hij ook de h.a. van J. was en wist hoe moeilijk het was om deze man te verzorgen. Dus doen morgen. En nu een lekker glas warme melk of bouillon en dan je bed in. hup hup.;):lips:

Geplaatst

Ha Lytse, leuk dat je er nog bent, en ja prima gelukt vandaag.

ZEER goed zelfs en was vanavond naar AA en jou is het ook goed gelukt toch?

Maak een account aan of meld je aan om een opmerking te plaatsen

Je moet lid zijn om een opmerking achter te kunnen laten

Account aanmaken

Maak een account aan in onze gemeenschap. Het is makkelijk!

Registreer een nieuw account

Aanmelden

Ben je al lid? Meld je hier aan.

Nu aanmelden

×
×
  • Nieuwe aanmaken...