Spring naar bijdragen

Aanbevolen berichten

Geplaatst

even ter aanvulling; ik spreek vanuit vrijw.werk vele mensen die anti depressiva slikken,

en veruit de meesten hebben geen drankprobleem, en helaas nog wel vaak somber/depressief(?)
eenzaam en levend in een heel klein wereldje. Erg wanhopig soms. En vragen ze om een advies, dan
kan ik mijn eigen ervaring delen dat sporten en actief blijven mij, naast het stoppen met alcohol, heeft gered.

Geplaatst
  Op 17-4-2018 om 07:12 zei Lente:

Grotendeels herkenbaar @kunsie, vooral dat laatste stuk. Alleen begon ik indertijd niet voor de gezelligheid . Ik kreeg al als negenjarige soms alcohol om beter te slapen. Is voor mij nooit voor de gezelligheid geweest, eigenlijk altijd als zelfmedicatie. En ja drank maakt mij giga depri. 

Zo, en nu gauw in actie. Tot later. 

Expand  

Kreeg je dat van je ouders Lente?

Geplaatst
  Op 18-4-2018 om 05:26 zei Adri:

Mijn ervaring (uit mijn omgeving) is dat het funest is als sombere mensen zich terugtrekken in een heel klein wereldje en gaan zitten navelstaren hoe somber en 'dus' depressief ze wel niet zijn. Ze hebben dan domweg te veel tijd om zich van alles in het hoofd te halen.

Je advies om te sporten en actief te blijven is inderdaad veel beter en werkzamer dan om er maar weer een handvol pillen in te mikken.

Expand  

Somber en depressief zijn 2 verschillende dingen. 

Zeggen tegen iemand die depressief is, ga lekker sporten joh daar vrolijk je van op!! is net zoiets als zeggen tegen een slechtziende: kijk dan!!! Hier vlak voor je neus!!!

of tegen een alcoholist, dan moet je gewoon stoppen!! 

Goh ja als het zó simpel was, ook al is het waar wat er gezegd wordt. 

Maak een account aan of meld je aan om een opmerking te plaatsen

Je moet lid zijn om een opmerking achter te kunnen laten

Account aanmaken

Maak een account aan in onze gemeenschap. Het is makkelijk!

Registreer een nieuw account

Aanmelden

Ben je al lid? Meld je hier aan.

Nu aanmelden
×
×
  • Nieuwe aanmaken...