Spring naar bijdragen
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Forum Verslavingdebaas

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Afbouw oxazepam

Featured Replies

Geplaatst

Ik slik kleine 2 maanden oxazepam eerst 1-2 tbl per dag, uiteindelijk 5 dagen 4x10 gehad, sinds 25ste mrt 3x10 , deze week 5 mg eraf zo elke week 5 mg afbouwen tot 0.

neem aan dat dit acceptabel is

Deze week wat klachten gehad transpireren restless legs . 

Is dit normaal afbouw?

ben als extra begonnen met multi vitamine en magnesiumcitraat

bewerkt door John

Geplaatst
Op ‎2‎-‎4‎-‎2018 om 13:23 zei John:

Ik slik kleine 2 maanden oxazepam eerst 1-2 tbl per dag, uiteindelijk 5 dagen 4x10 gehad, sinds 25ste mrt 3x10 , deze week 5 mg eraf zo elke week 5 mg afbouwen tot 0.

neem aan dat dit acceptabel is

Deze week wat klachten gehad transpireren restless legs . 

Is dit normaal afbouw?

ben als extra begonnen met multi vitamine en magnesiumcitraat

Hallo @John,

Ik vind je afbouwschema wel wat snel. Nu heb je kort Oxazepam geslikt, dus wie weet vallen de afbouwverschijnselen bij jou daardoor mee. 
Het transpireren en restless legs (spiertrekkingen?) horen erbij, dat zijn normale afbouwverschijnselen. Als het daarbij blijft valt het echt mee. Kijk even hoe het je vergaat met je huidige afbouwschema. Ervaar je meer klachten, overweeg dan om je afbouwschema wat rustiger bij te stellen. Wij als ervaringsdeskundigen kunnen je uiteraard van advies dienen!

Sterkte! 

Geplaatst
  • Auteur

Dit afbouwschema was advies van behandelaar en apotheek

jij zou het langer rekken? Wil graag van de oxazepam af

nu ook wat misselijkheidsklachten en met vlagen hoofdpijn

niet gehele dag hoor, daarnaast laatste maanden door stress oorsuizen gekregen, tijdens verschijnselen ook wat heftiger aanwezig

bewerkt door John

Geplaatst
  • Auteur

Volgende week naar 20mg nog even afweging of ik 2x10 of, 10,5,5 in 3x zal pakken

bewerkt door John

Geplaatst
  • Auteur

Hoi Moderator

 

hoe kom ik dan op BenzodeBaas?

Geplaatst
  • Auteur

Meer ervaringen l/adviezen tav mijn afbouwschema

morgen naar 20 mg

nu als ontwenning vlagen van misselijkheid ochtend hoofdpijn restless legs en soms moe, transpireren effe niet meer

Geplaatst

Hi John, We komen elke dag ook makkelijk bij elkaar langs in de huiskamer, die valt onder dagraad/ tips/ ditjes en datjes geloof ik. Elke dag openen een huiskamer topic met de datum van de die dag. Daar kijkt iedereen makkelijk en kan je dus ook makkelijk vragen stellen en je verhaal delen.

Heb je de Ashton Manual gelezen? Zo niet, zou ik dat zeker even doen. Het is de bijbel van de afbouw om de basiskennis op te doen.
Al je klachten zijn totaal herkenbaar en horen erbij. Wanneer je het niet meer dragelijk vind is het verstandig over te stappen van Oxazepam naar Diazepam. Oxa verdwijnt te snel uit je systeem en daarom krijg je pieken en dalen in je bloedspiegel met meer klachten tot gevolg. Diazepam blijft een paar dagen in je systeem hangen en daardoor krijg je minder ontwenningsverschijnselen.
Als je vervolgens verder gaat afbouwen kan ik je aanbevelen het dagelijks met een kleine stap te verminderen. Dit noemen ze microafbouw. Ipv in 2 weken een stap van 0,5 op te vangen, doe je dagelijks 0.04 van de pil af waardoor je op dezelfde hoeveelheid uitkomt, maar het geeft een stuk minder klachten is mijn ervaring. Ik gebruikte hiervoor vijl en weegschaal.

  • 3 months later...
Geplaatst

Wat benzo's onder andere doen is de aanmaak van melatonine afremmen en het onttrekken van diverse vitaminen en mineralen aan je lichaam. Die ontregelingen kan je extra voelen bij het afbouwen/stoppen. Je lichaam een handje helpen met de juiste bouwstoffen om stofjes als serotonine en melatonine aan te maken zou kunnen schelen.

Maak een account aan of meld je aan om een opmerking te plaatsen

Account

Navigation

Zoeken

Zoeken

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.