Spring naar bijdragen

bumperjim

Forumdeelnemers
  • Aantal bijdragen

    11.188
  • Geregistreerd

  • Laatst bezocht

  • Gewonnen dagen

    179

Alles door bumperjim geplaatst

  1. bumperjim

    hoi

    Ja en vreselijk ontwapenend. Nu is de mijne daar een beetje allergisch voor, voor hondjes die heel wijs en ontwapenend zijn, want de bumperhond staat zelf graag in net middelpunt van de belangstelling. Dus die loopt dan langzaam als een gekooide leeuw door de woonkamer en zo gauw jezus iets veel te cutes doet dan krijgt hij een snauw. Maar jezus is inmiddels alweer 2 en laat zich de camembert niet van zn brood eten ook al is hij een stuk kleiner, terwijl de bumperhond binnenkort 11 wordt en steeds meer een oma, dus de rollen worden heel langzaam omgekeerd. Nu zijn ze weer weg en ligt de bh een beetje te balen want het was toch wel gezellig met jezus erbij.
  2. Straf omdat ze teruggekomen is? πŸ€”
  3. Heb ik ook hoor. Teken van liefde denk ik 😁
  4. bumperjim

    hoi

    Het hondje heeft een ontzettende jezus blik, zo wijs al en doet nooit wat verkeerd 😁 En bij ons is het dus de herberg. Oh nee de stal bedoel ik🀣
  5. Leuk! Ja zo'n hoog plafond isoleren is een klus. Wij hebben ook zo'n soort ruimte geisoleerd, als t eenmaal gedaan is dan zit je er wel een stuk comfortabeler.
  6. Wij hebben nog een bult restjes van het weekend. Tapas avond heet dat. Als we met zn 2en zijn dan kookt de Stier voor 4. Als we met zn 4en zijn kookt ze voor 6. Het heeft wel iets gezelligs.
  7. bumperjim

    hoi

    Dank je!l 😘 Er kwam weinig van Valentijnsdag want we hadden de holenbeer over de vloer met haar chéri en hun hondje. Het hondje noem ik altijd het kindje Jezus. Voor haar vriend heb ik nog even geen naam. Hij is ook een soort beer. Ze gaan goed samen.
  8. Dat is onderdeel van de pret 😁
  9. Welgestelden zijn vaak niet leuk. De opmerking is vreselijk goedkoop dat weet ik, maar zo ervaar ik het vaak. Uitzonderingen daargelaten natuurlijk, maar vooral die verhalen van de "koude kant" als het gaat om het familiekapitaal van de aangetrouwden weg te houden. Alsof degene die dat zegt niet ook een generatie eerder een indringer was. De beide schoonfamilies van mn broer en zus hebben/hadden daar een handje van. Getver. Mijn vader was gewoon leraar en mn moeder hanteerde de stofzuiger. So there's that.
  10. Il heb net zitten drummen, heb het hardstikke warm. Aanrader πŸ€ͺ
  11. Natuurlijk, iets waarmee je je ineens geweldig voelt wordt vanzelf een verslaving, dat lijkt me nogal obvious. We worden zelfs verslaafd aan zoiets sufs als een telefoon. Ik gun iedereen zn drug maar ik blijf daar mooi vanaf en ik financier het dus ook niet.
  12. Ik heb zo'n overdosis gehad in mn leven van absolute kneuzen met een zelfvertrouwen dat onmogelijk in de breedte door de deur past, voor mij is een hoop schijnbaar zelfvertrouwen gewoon een rode vlag geworden. Meestal zit er iemand achter die ten koste van alles wil voorkomen dat ie door de mand valt. Some vind ik het ook zielig maar meestal alleen gloeiend irritant.
  13. Ik vind het een te leuk klusje om uit te besteden aan een machine 😁
  14. Hahahaha, wel eerlijk van ze. Misschien zijn het wel goeie lui.
  15. Miam, lekker dat. Lekker stampen in een vijzel als je er 1 hebt. Heerlijk klusje.
  16. Weird kisser 🀣
  17. bumperjim

    Laatste poging

    Mogge! Wat is het precies wat je in de weg staat wat betreft het maken van een dagindeling? Is dat niet iets dat je gewoon kan doen? (het is een echte vraag)
  18. Een biertje uit de kelderkoelkast gehaald, aan de a.s. schoonzoon gegeven en zelf aan de thee. Check βœ… A small step for mankind but a giant leap for me. Nou was t ook geen vreselijk lekker bier natuurlijk (Goudale NoΓ«l) 😁 Ik dacht dat ik nog andere had, maar nee. Lekker veilig. Er lag nog wel een fles wit of twee, daar heb ik wat meer moeite mee om die te zien liggen. Koelkast maar mooi weer dicht.
  19. Als er veel alcoholisch leuks is en weinig niet-alcoholisch, ja dat is nog wel even een ding voor mij. Niet dat ik dan in moeilijkheden raak, maar toch even een jammer gevoel.
  20. bumperjim

    de weg naar herstel

    Het is pas sinds kort dat je er wat minder mee bezig bent. En meer in het algemeen blijf je jarenlang diverse gebeurtenissen uit het verleden herkauwen ipv ze los te laten. Dus aan iemand die pas 15 dagen gestopt is te verwijten dat ze er nog duidelijk erg veel mee bezig is vind ik nogal een gotspe 😁 Temeer omdat ze meerdere malen heeft gezegd genoeg te hebben van negatieve kritiek hier.
  21. Niet gelukt natuurlijk maar wel netjes droog. Nou hebben ze bij de Chinees ook meestal geen interessante alcohol. Dat doet me ineens denken aan mn oma, 25 jaar geleden. Toen die achterin de 80 was, na het overlijden van haar man, ontdekte ze ook de alcohol. Maar ze was niet zo handig meer met de fiets dus alcohol inslaan was lastig. Toen ik er een keer was met de Stier wilden we haar meenemen naar de chinees. Oh wacht zei ze met een stalen gezicht, dat komt goed uit, dan bel ik hem even van tevoren dat ie wat flessen klaarzet want die kan ik wel gebruiken voor de feestdagen (het was ergens in februari geloof ik). Handige donder 😘
  22. bumperjim

    de weg naar herstel

    Seriously? 🀣🀣🀣 dat uitgerekend jij dit moet zeggen 😁 @stroumfke laat je niet uit het veld slaan, gewoon doorgaan πŸ’ͺ🏼
  23. De ETA van de holenbeer is 20:00 dus ik heb net tegen de hond gezegd "straks... komt... holenbeer!". Dus die staat al ongeduldig buiten. Ze weet dat ik een zesde zintuig heb voor mensen die langskomen, ze zal zich wel hopeloos afvragen hoe ik dat toch flik elke keer 😜
  24. Alle crappy hangers en wurgers veel sterkteπŸ’ͺ🏼 We gaan naar een enorm pan-Aziatisch buffetrestaurant want de holenbeer komt straks. Ik hou zelf niet zo van dat snaaien en doorsnaaien totdat je boordevol zit, maar het schijnt niks duurder te zijn als je gewoon op tijd ophoudt met eten, dus dan probeer ik dat een keer.
  25. bumperjim

    de weg naar herstel

    Gewoon wat anders gaan doen
×
×
  • Nieuwe aanmaken...