Spring naar bijdragen

bumperjim

Forumdeelnemers
  • Aantal bijdragen

    10.855
  • Geregistreerd

  • Laatst bezocht

  • Gewonnen dagen

    161

Alles door bumperjim geplaatst

  1. Hier idem. Een cursus is altijd: met de groep ergens gaan zitten luisteren naar iemand, veel aantekeningen maken, aan het eind: nou, goeie cursus! Dan de volgende dag weer gewoon aan het werk. Het zou effektiever zijn als iemand een paar dagen met je meeliep en dan zou zeggen: "nee, niet zo, probeer het eens zo!"
  2. Oh ja dat is echt onuitstaanbaar 😩 die pleasers die vinden dat ze bonuspunten verdienen elke keer als ze je pleasen, om dan op een gegeven moment alles te kunnen claimen wat ze maar willen, want ze hebben immers altijd... Mn moeder is een schoolvoorbeeld 🫤 getver. Dan heb je idd zoiets van "nee kies zelf maar eerst" want dan krijg je het niet later op je brood terug. Goddank is het met de Stier heel simpel. Als ze geen voorkeur heeft zegt ze "kies maar". Als ze wel een voorkeur heeft zegt ze "ik wil graag die". En dan kan je desnoods onderhandelen. Easy.
  3. Helemaal eens dan 👌🏼 Buiten zijn is het enige ware.
  4. bumperjim

    hoi

    Ik heb weer een stukje mn draadje teruggelezen. Over de kwaadheid die er ineens uitkwam na een paar weken gestopt te zijn. Ik voel nu nog niks 🙈 Als er kwaadheid komt nou dan moet ie maar komen 😁 Alles is vast minder extreem nu want ik zoop in 2017 veeeeel meer dan in 2025. Ik las ook over de buitenlandtrip (na 2 maanden droog). Dat was Zuid-Afrika. Daar woonde 1 van mijn zuipvrienden, misschien wel de ergste alcoholist die ik gekend heb (en eraan overleden). Die trip was natuurlijk moeilijk voor mij en ik lees dat ik dan dus de tweede dag alweer een bier EN een glas sauvignon nam (ik weet nog precies waar dat was, bij de italiaan in Umdloti), en dat dan weer helemaal rechtbreien: "omdat ik het wou maar het was geen craving" en dan langdradig aan mezelf uitleggen dat het eigenlijk niet lekker was 🤣 De naïviteit is schattig en ook schokkend. Rechtbreien lijkt wel mn middle name te zijn als het om alcohol gaat. Ook dit ☝ nu weer even goed onthouden en niet meer intuinen.
  5. Aan dat horkerige heb ik ook een waanzinnige hekel. Alsof het dan van mij verwacht wordt dat ik dat allemaal weer recht ga zitten pleasen. Wat natuurlijk dan weer bij mij ligt.
  6. Ik weet het, het was een grapje. Als het echt saai was liep ik daar niet. Het leuke met sneeuw is dat je de sporen ziet van alle dieren die daar rondsjouwen en het maakt dus zichtbaar wat de hond voortdurend aan het speuren is.
  7. Over saai gesproken, vanochtend met de hond nog maar eens de bult opgegaan en hetzelfde rondje gelopen dat we heel vaak lopen. Saai hè 😜 voor de afwisseling lag er wel wat stuifsneeuw. De zon komt op net erachter.
  8. Als je als nudist iemand ergens van berooft, waar laat je datgene dan? Stop je t ergens in of zo? 🙈
  9. bumperjim

    dry Jan 2026

    Ik denk dat ik eerst een paar maanden aan elkaar ga rijgen en dan zie ik wel verder. Maar het lijkt me wel de aanwezen weg eigenlijk. Qua gezuip heb ik eigenlijk de hele bucket list al honderden keren gecheckt. Nu moet ik mezelf alleen niet bang maken met mn wilde plannen.
  10. Uit de categorie saai: wij hebben vandaag de nieuwe lampen opgehangen (ik gaaaaap al nu ik het schrijf). Het resultaat is echt geweldig. Ik had bijna de krant gebeld maar de Stier wil geen vreemd volk over de vloer.
  11. Ja dat ja. Als het te lang geduurd heeft dan maar helemaal de stekker eruit. Pleasen of niks. Terwijl als je veel eerder assertief bent dan is de relatie vaak gewoon bij te sturen. (Schijnt 🤣)
  12. bumperjim

    dry Jan 2026

    Ja diiiiiiit ! 😫 Je drinkt het omdat je denkt dat het gezellig is en dat het de scherpe randjes er zo mooi afhaalt. En dan maakt het je depressief 🫤 De ironie ervan. Het is puur actie-reactie van je lichaam en geest Tis net 10 dagen en ik voel me nu al scherper en tegeljkertijd aardiger en toleranter thuis.
  13. Goeiemorgen het niet-drinken leidt tot daadkracht! Beetje gezeik dit weekend met oude vriend die vroeger een gekke originele gast was, en nu 20 jaar later een oude zeurende betweter is geworden. Jarenlang heb ik m allerlei dingen laten zeggen (onder het "genot" van diverse bieren natuurlijk) die me eigenlijk de keel uit hingen. Nu eindelijk maar eens de puntjes op de i gaan zetten. Pleaser zijn is iets dat ik iedereen dringend kan afraden 🙄
  14. bumperjim

    dry Jan 2026

    Kom ff allemaal op een rijtje staan voor de uitreiking van de 10 dagen medailles! Ze zijn van karton, het mocht niet te veel kosten van de moderators, sorry 🤪
  15. Heeft de Stier al gezien en Alice in Borderland ook, iets soortgelijks maar dan Japans. Dit soort series kijken we altijd samen. Kijk ik alleen dat zijn het dingen waar de Stier niks aan vindt, The Office, South Park, Ricky Gervais... Ricky Gervais After Life, prachtig 🥰
  16. Nee, zal eens kijken, merci!
  17. bumperjim

    Reset

    Heeeee goed bezig dus!! Sterkte
  18. Dan zijn ze allemaal van de leg...
  19. White Lotus zit op HBO geloof ik of anders kan je op Apple tv ook heel veel zien maar dat moet je per keer betalen. Adolescence was goed idd. Onze all-time favourite op Netflix is How to get away with murder, daar moet je wel goed je kop bij hebben om alle vooruit- en terugverwijzingen op te pikken, echt pittig en een enorm tempo. Breaking bad hebben we geprobeerd maar vonden we erg traag. Black mirror is ook top.
  20. bumperjim

    dry Jan 2026

    Nog niet voorlopig maar ik heb heel veel van die momenten gehad sinds vele jaren. Wat mij helpt is gewoon wat anders gaan doen 🤷🏼‍♂️ wat anders gaan drinken, ook.
  21. bumperjim

    dry Jan 2026

    Sociaal drinken, geprobeerd ✅ Af en toe eentje, geprobeerd ✅ Alleen in het weekend drinken, geprobeerd ✅ Het is heeeel simpel om in het weekend te drinken. Het lastige is om door de week NIET te drinken 🤣 Het zijn ideeën van Koning Alcohol. Kijk maar naar de definities hierboven: alles gaat over wanneer je drinkt, niks zegt wanneer je niet drinkt. Daar proberen we niet aan te denken. Toch moet je het overgrote deel van de tijd niks drinken, anders is er niks gematigds aan. Het ontaardt altijd in meer drinken dan je wil. Als het niet al meteen gebeurt, dan blijkt wel een paar weken of maanden later dat je toch weer meer drinkt dan je wilt. Goh wat raar 😳 Je moet er vanaf, van die k verslaving en elk glas "af en toe" is weer een stap achteruit op die weg. Ik praat als een zojuist bekeerde, weet ik. Als sommigen denken dat het onzin is wat ik schrijf of dat het op hun niet van toepassing is, dan begrijp ik dat want dat heb ik ook jarenlang gedacht 😜
  22. Goeiemorgen! Gisteren de laatste episode van Stranger Things gezien. Twas een lange zit 🥵 Men heeft zo verschrikkelijk hun best willen doen om er een meer dan monumentaal einde aan te breien, waar de snelheid bij tijd en wijle tot vrijwel nul werd teruggebracht totdat echt elke idioot doorhad wat voor n enorm filmmoment ze aan het beleven waren, waar iedereen met iedereen nog een meaningful gesprek moest hebben, een steeds onbegrijpelijker plot met teveel hoofdrolspelers, natuurlijk een heroïsch gevecht met de final boss (neeeeee ik ga niet spoilen wie er wint 🤡) en natuurlijk toch stiekem weer een open einde. Zo voorspelbaar en zo rustgevend tegenwoordig maar toch ook saai omdat echt drama altijd vermeden wordt. Als het mijn serie was dan had de halve cast het niet overleefd tot het einde. Maar ja, Amerikaans 🤷🏼‍♂️ Hèèèhèèèè... ik vond het een vreselijk leuke serie in het begin toen ze nog allemaal klein waren en verstrikt raakten in iets magisch dat veel groter was dan zij zelf. Toen moest dat stomme leger erbij komen en vervolgens ging het bergafwaarts. Enfin nu weer een nieuwe serie zoeken.... Iemand tips??
  23. bumperjim

    dry Jan 2026

    Verteeeeeel ! 🥹
  24. bumperjim

    dry Jan 2026

    Ik voel meer energie inmiddels, minder slaperigheid. Ook al dronk ik "weinig", als je t uit je systeem haalt dan voel je het verschil. Haha ik heb gewoon een stukje euforie ervan 🤣
  25. Koh, je hebt zelf ook wel wat beterschap verdiend als ik het allemaal zo lees 🫤💪🏻💪🏻💪🏻
×
×
  • Nieuwe aanmaken...