Spring naar bijdragen
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Forum Verslavingdebaas

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

octavia

Forumdeelnemers
  • Geregistreerd

  • Laatst bezocht

  1. een discussie voegde octavia toe in Thema's rondom roken
    Vandaag 3 maanden en 3 dagen gestopt. Naast veel voordelen wordt het nu steeds moeilijker om vol te houden. Ik weet niet meer wat te doen om door te blijven gaan.
  2. discussie antwoordde op een octavia van octavia in Wie is wie?
    Je hebt gelijk, behalve dat ik geen slachtoffer ben. Ik doe het zelf. Ga een poging ondernemen bij AA.
  3. discussie antwoordde op een octavia van octavia in Wie is wie?
    Terug naar Tactus? AA? Heb ik al eerder gedaan. Als ik het zelf niet kan, helpt Tactus en AA ook niet.
  4. discussie antwoordde op een octavia van octavia in Wie is wie?
    Nee, geen hulp, jaren niet meer gedronken maar al sinds enige tijd weer helemaal op de verkeerde weg. Elke gelegenheid gebruiken om weer te drinken. Gaat helemaal weer de verkeerde kant op. Gestopt met werken, mijn vrouw werkt nog wel, dus overdag helemaal vrij. Bah. Ik baal van mezelf maar kan er niets aan doen,
  5. discussie antwoordde op een octavia van octavia in Wie is wie?
    Daar ben ik weer, helemaal van de goede weg af. Wat nu?
  6. een discussie voegde octavia toe in Wie is wie?
    Helaas, ruim drie jaar zonder drank en opnieuw helemaal de verkeerde weg opgegaan. Gestopt met werken en de hele dag thuis en alle vrijheid. Hoe verder?
  7. discussie antwoordde op een octavia van octavia in Wie is wie?
    Sorry, verkeerde forum, Mijn excuses
  8. octavia reageerde op een bericht in een discussie: Alweer de weg kwijt
  9. een discussie voegde octavia toe in Wie is wie?
    Helaas, ruim drie jaar zonder drank en opnieuw helemaal de verkeerde weg opgegaan. Gestopt met werken en de hele dag thuis en alle vrijheid. Hoe verder?
  10. discussie antwoordde op een Sita2 van octavia in Wie is wie?
    Dag allemaal, Ook ik schaam me voor mijn vertrek zonder hierover iets gemeld te hebben. De reden zal jullie wel duidelijk zijn. Echt, een paar jaar niet gedronken en dan denk je dat het wel weer kan, niet dus!! Vandaag o.a. twee flessen wijn en een paar blikjes bier weggewerkt. Ik neem straks weer een refusal en doe weer een echte poging. Groeten Octavia
  11. Gelukkig nieuwjaar allemaal, sorry hoor voor de late reactie. Maar ja, beter laat dan nooit.
  12. An reageerde op een bericht in een discussie: Per ongeluk Refusal ingenomen
  13. Even een "kleine" correctie op mijn vorige bericht. Ik ben geen drie maanden nuchter maar ruim dertien en nog iedere dag trots op mijn plek in Jan's jaarpact.
  14. Ik ben nu ruim drie maanden nuchter. Elke dag ben ik er weer blij mee. Toch zijn en komen er vaak momenten dat ik weer graag iets wil drinken. Daarom slik ik iedere dag een halve refusal. Kwaad kan het niet en het houdt me bij de les. Het mag dan zwak zijn om zonder medicijnen niet te kunnen stoppen of er is inderdaad iets mis met mij, maar ik weet dat ik na ruim 40 jaar veel te veel drinken, een soort oppasser of engelbewaardertje nodig heb. Zoals het nu gaat wil ik graag zo houden. Iedere drinker kent zijn zwakke momenten en we hebben ook geleerd hoe hiermee om te gaan. In 99,99% van de gevallen lukt mij dat ook (nog) wel maar ik ken mezelf tegoed. Vandaar mijn halve refusal. Misschien komt ooit de tijd dat ik die ook kan laten staan maar zoals het nu gaat vind ik prima.
  15. Mooi, net nog een klein plekje gevonden. Bedankt.
  16. Potverdorie, vorig jaar zo'n lol gehad in de slee, na net een maandje droog. Dit jaar heb ik er niet meer aan gedacht maar gelukkig al wel 13 maanden geen alcohol. Helaas valt het niet altijd mee, vooral nu met de feestdagen. Kan ik onderweg daarom nog ergens opspringen?
  17. discussie antwoordde op een Jan1000 van octavia in Ditjes, datjes & dagdraad
    Hoi Jan, Ik blijf het knap vinden hoe keurig en snel je alles bijhoudt. Maar ik zou het erg fijn vinden als je mijn "stopdatum" weer terug kunt zetten naar 12-11-12. Vond ik een mooi moment om te stoppen. Bedankt alvast. Groeten, Octavia.

Account

Navigation

Zoeken

Zoeken

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.