Spring naar bijdragen

spirit

Forumdeelnemers
  • Aantal bijdragen

    3.979
  • Geregistreerd

  • Laatst bezocht

  • Gewonnen dagen

    30

Recente profielbezoeken

Het blok recente bezoekers is uitgeschakeld en wordt niet getoond aan andere gebruikers.

spirit's Achievements

Ervaren Forummer

Ervaren Forummer (3/4)

  1. Vakantiestress @Kaatjemama. Het zal best goed gaan met je zoon en als zijn papa een oogje in het zeil houd, gaat het vast wel goed. Gisteren weer mijn 40 banen gezwommen. Het is alleen deze maand nog en dan is het over. Het is heerlijk zwemmen in de open lucht. Ik duik altijd meteen het zwembad in. Mijn conditie is nog nooit zo goed geweest. Vandaag ga ik mijn schoondochter helpen met mijn oudste kleindochter. Om 5 uur komt ze thuis van de dagsteding en nu ze er even alleen voor. Wat hulp van oma is dan wel nodig. Meestal komt ze nogal stuiterig thuis en doet dan onverwachtse dingen. 2 paar ogen is dan wel nodig zolang mijn zoon nog op vakantie is. Het is een schat van een kind maar best heftig. Spreekt vloeiend Engels en ze is zeker niet gek, maar haar autisme zit haar in de weg.
  2. Het "niet begrepen voelen" loop ik al jaren tegenaan. Dat kan je eenzaam maken. Uiteindelijk heb ik het toch allemaal zelf gedaan. Zonder psycholoog en hulpinstanties. Ineens zag ik het licht en ben ik gestopt met drinken. Met mijn psycholoog had ik niet veel. Ze was,te jong en had mijn dochter kunnen zijn. Ik nam ook niets van haar aan. Ze had gewoon het overwicht niet. Dat is net als met leraren op school. Sommigen hebben het en sommigen niet. Vervelend dat je het zo moeilijk hebt @Mormel. We zijn zo gewend om de gevoelens te verdoven maar je wil toch niet weer in een binge raken? Ik moet niet meer terugdenken aan mijn bingetijd. Het was vreselijk. @bumperjim ook weer op de rails gelukkig. Rose notabene. Wat een bocht he?
  3. spirit

    De avonturen van Spirit.

    @renaldo61, misschien heeft die kliniek van jou wel gelijk. Soms valt het idd niet mee omdat ikzelf ook verslaafd ben. Ben al blij dat ik sterk genoeg ben om er niet in mee te gaan. Het financieel afhankelijk zijn is best een dingetje. Daarom wel op zoek naar wat eigen inkomsten. Ben van plan om wat meer bekendheid te krijgen als accordeoniste. Even vragen bij de gemeente hoe het zit met straatvergunningen. Ik snap dat jullie het wel goed bedoelden en begaan met mij zijn. Het was een slechte tijd voor mij.
  4. spirit

    De avonturen van Spirit.

    Heb hier veel verteld over mijn vriend hoe hij in dronken toestand is. Nu vertel ik dat hij 7 dagen droog en dat het goed gaat, maar dan krijg ik nog het advies om een huurwoning te zoeken. Waarom dan? Wij wonen sinds Maart officieel samen. Dacht dat de meesten hier ook wel weten wat een terugval is? Dat kan iedereen hier overkomen en regelmatig lees ik nog mensen die in een terugval zitten. Dan ga je toch niet zeggen dat de partner maar weg moet gaan? Het is juist fijn dat de partner blijft om te hopen dat het overgaat. Ik hou van mijn vriend en ga niet zomaar bij hem weg als het even niet goed gaat. Ik bedoel: dit is een alcoholforum. We weten toch allemaal wat het is?
  5. spirit

    De avonturen van Spirit.

    Hier gaat het gelukkig weer steeds beter. Mijn vriend alweer een week droog. Zijn lichaam moet weer geleidelijk bijkomen. Het eten gaat weer wat beter. Volgende week gaat hij weer werken. Dan is het weer, zoals het hoort. Op een of andere manier weet ik inmiddels wel dat jullie mijn vriend niet mogen. Ik dacht dat delen op dit forum wel wat meer begrip zou geven. We hebben toch allemaal dingen gedaan en gezegd in dronken toestand? Kijk eens in de spiegel. Ook op het forum hebben sommigen in dronken toestand wel eens kwetsende dingen gezegd? Maar goed, hier gaat het weer goed en we gaan weer verder met ons leven. Zonder drank. Ook heel jij gesprekken nu bij de verslavingszorg. Heb een fijn weekend gehad. Zaterdag lekker in de tuin en ons zwembad. Gisteren is mijn schoondochter hier geweest met mijn oudste kleindochter. Best pittig. Ze heeft maar 2 tuinkabouters kapot gegooid ๐Ÿ™ƒ. Lekker in ons zwembad geweest. De kabouters stonden op een randje waar ze bij kon. Niets is veilig bij haar. Lekker patatjes gegeten bij ons. Na het eten duizend rondjes draaien in de kamer. Heel snel. Daar schijnt een autistisch kind rustig van te worden. Toen wilde ze dus niet naar huis. Neeeeeee, ik wil bij Oma blijven. Oma is lief. Dus ik ben een lieve Oma. Juist dit soort kinderen voelen dat goed aan. Het is een schat maar thuis onhandelbaar. Ze heeft iedere dag dagbesteding maar in de weekenden is ze thuis. Dat is eigenlijk niet te doen voor hun. Een passende oplossing is er nog niet want eigenlijk moet ze meerdere dagen uit huis en af en toe naar huis. Mijn zoon zit in Spanje met de jongste. Ben wel blij dat ik niet ben meegegaan. Had veel te pittig geweest en had doodmoe thuisgekomen. Nu eten. Macaroni.
  6. Een fijne dag gehad. Eerst weer eens ouderwets accordeon gespeeld en had er ook weer zin in. Heerlijk in de tuin gezeten op de loungebank. In ons zwembad geweest. Het was weer zoals het hoorde en eerst ook was, voordat mijn vriend aan de alcohol begon. Hij is er zelf ook van geschrokken dat dit zo'n lange periode was. Hij kon gewoon de knop niet meer vinden. Wellicht was dit zijn dieptepunt. Dieper kon hij niet gaan en het was ook een vreselijke periode. Nu bami in de maak.
  7. Nog geen idee wat we gaan doen. Ik denk dat we boven maar weer verder moeten gaan met ontspullen. Daar is natuurlijk niets meer van gekomen. Ik denk dat ikzelf wel ga zwemmen. Het is nog deze maand en dan gaat het sluiten. Meestal de laatste dag is het doggyswim. Ach, dan kan ik weer naar het binnenbad. Daar is een sauna en een stoomcabine bij. Fijne dag allemaal.
  8. spirit

    De avonturen van Spirit.

    Ik denk van wat anders. Hij had er ook nog eens clonazepam bij geslikt gisteren en eergisteren. Die slikt hij zo nodig, is een vast recept die hij altijd heeft. Die 2 schijnen niet samen te gaan. Ook heeft hij naltrexon. Dat is een trek remmer. Vandaag gaat het beter met hem.
  9. spirit

    De avonturen van Spirit.

    Mijn vriend heeft ook traxene. 2 maal daags. Uiteraard moet dat afgebouwd worden. Vond hem vandaag erg suf en afwezig. Ja, de kater komt later natuurlijk. Hij is nu de schade aan het overdenken. Volgende week nog een week bijkomen. Daarna hard aan het werk werk. De financiรซle schade inhalen. Ben blij dat dit voorbij is nu. Dit mag nooit meer gebeuren. Dat heb ik hem wel gezegd.
  10. spirit

    De avonturen van Spirit.

    Dag 4 nu voor mijn vriend. Het gaat nog niet echt goed, maar dat kan ook niet anders. De medicijnen helpen wel iets, maar hij is er erg suf van. Gelukkig vandaag wel 5 boterhammen op en straks avondeten. Het begin is er maar hij is er nog lang niet. Zelf wel gewoon mijn ding gedaan. Een stuk gewandeld met de hond. Even m'n hoofd leeg gemaakt.
  11. Hier huzarensalade met meditaraine salade en een hamburger. Het klinkt heel duur allemaal maar het zijn allemaal restjes die op moeten. Voorheen bedierf hier nog wel eens wat. Te lang in de koelkast en dan alsnog weggooien nu ben ik er beter op gaan letten. Morgen zelfgemaakte mihoen.
  12. Zat op de verkeerd dag ๐Ÿ™ƒ
  13. Sterkte @bumperjim. Dat word dan weer naar Nederland reizen neem ik aan? Ik heb vandaag goede zin om hier beneden eens flink te huishouden. De helft zit er al op. Vloer gedweild, gestofzuigd. Nu nog even poetsen en we kunnen er weer tegen. Het geeft mij wel een prettig gevoel als het hier netjes is. Het is dus meer eigenbelang ๐Ÿ˜‚.Labrador Suus is nog erg loops en verliest momenteel best veel bloed. Gelukkig hebben we uitwasbare playds op de bank. Met mijn knie gaat het iets beter dan gisteren. Vandaag nog even niet zwemmen. Morgen neem ik weer een duik in het diepe. Letterlijk en figuurlijk want ik duik er altijd meteen in. Hoef je ook niet door te komen. Citeren
  14. Ik geloof ook inderdaad dat de stress van moeder invloed heeft op de baby. Om maar niet te spreken over baby's die verslaafd worden geboren. Die moeten eerst afkicken. Heb er wel eens een reportage over gezien. In en in triest.
  15. Sterkte @bumperjim. Dat word dan weer naar Nederland reizen neem ik aan? Ik heb vandaag goede zin om hier beneden eens flink te huishouden. De helft zit er al op. Vloer gedweild, gestofzuigd. Nu nog even poetsen en we kunnen er weer tegen. Het geeft mij wel een prettig gevoel als het hier netjes is. Het is dus meer eigenbelang ๐Ÿ˜‚.Labrador Suus is nog erg loops en verliest momenteel best veel bloed. Gelukkig hebben we uitwasbare playds op de bank. Met mijn knie gaat het iets beter dan gisteren. Vandaag nog even niet zwemmen. Morgen neem ik weer een duik in het diepe. Letterlijk en figuurlijk want ik duik er altijd meteen in. Hoef je ook niet door te komen.
×
×
  • Nieuwe aanmaken...