-
Aantal bijdragen
31.678 -
Geregistreerd
-
Laatst bezocht
-
Gewonnen dagen
110
Yvonne's Achievements
Oudgediende (4/4)
-
Woensdag 29 April 2026
discussie antwoordde op een renaldo61 van Yvonne in Ditjes, datjes & dagdraad
Klinkt heerlijk allemaal @hub02, echt genieten dus. (op die frikandellen na dan 😄) En dat je je katten mist... niks mis mee hoor, dat toont alleen maar dat je een goed mens bent. -
Ja, ik sluit me helemaal aan bij de woorden van @hub02. Ik kan er hooguit nog een bakje koffie en een bord brinta bij zetten Quinn.
-
Baarlijke nonsens wordt overigens ook vaak als dé waarheid gepresenteerd.
-
Woensdag 29 April 2026
discussie antwoordde op een renaldo61 van Yvonne in Ditjes, datjes & dagdraad
Dagpact: renaldo61 stroumfke Marjolijn hub MaryArt Yvonne -
Woensdag 29 April 2026
discussie antwoordde op een renaldo61 van Yvonne in Ditjes, datjes & dagdraad
Goedemorgen frummers. Nachtmerries.... wat is dat toch naar wakker worden. Helaas heb ik ze met grote regelmaat... Afijn, het ellendige gevoel zakt alweer. Jij hebt dus dubbel slecht geslapen @Marjolijn, en dat werkt dubbel door vandaag. Ik hoop dat je goede raad kunt krijgen. En dat de pijn toch ook langzaam maar zeker weer minder gaat worden. Een bakje eerst maar. -
lady jane reageerde op een bericht in een discussie:
Dinsdag 28 april 2026
-
Reacher reageerde op een bericht in een discussie:
Dinsdag 28 april 2026
-
Marjolijn reageerde op een bericht in een discussie:
Dinsdag 28 april 2026
-
Nachtpact Reacher Quinn kaatje Marjolijn Yvonne
-
Ook ik heb gisteren beloofd aan het eind van de dag te vertellen over iets waar ik blij van werd vandaag: Het was gewoon een fijne dag, een behoorlijk lijstje met dingen die echt moesten afgewerkt en even lekker in de zon kunnen zitten. Maar waar ik echt blij van werd was toen ik om een uur of 10 al aardig wat had gedaan en van mijn bakje koffie zat te genieten...
-
spirit reageerde op een bericht in een discussie:
Dinsdag 28 april 2026
-
spirit reageerde op een bericht in een discussie:
Dinsdag 28 april 2026
-
Rosee reageerde op een bericht in een discussie:
Dinsdag 28 april 2026
-
lady jane reageerde op een bericht in een discussie:
Dinsdag 28 april 2026
-
lady jane reageerde op een bericht in een discussie:
Dinsdag 28 april 2026
-
Petje af trouwens voor alle frummers die gisteren wel het 'feestgedruis' in zijn gegaan, zich wat verloren voelden met hun nuchtere koppie maar het wel droog hebben gehouden. Top! Ik had het wat dat betreft makkelijk: geen zin om naar het stadje hier dichtbij te gaan. Hier in het dorp was echt hélemaal niets aan Koningsdag gedaan (op het spelen van het volkslied door het muziekkorps bij het verpleeghuis na), dus ik had het makkelijk. Heb twee gebakjes bij de buurtsuper gehaald en naar koningsdag op tv gekeken, dat was het.
-
Toch een beetje teveel hooi op de vork genomen Marjolijn? Ik hoop dat je vannacht lekker hebt geslapen en wat energie hebt teruggewonnen. Rustig aan dan maar vandaag hoor. Jouw voorstel doet me denken aan een verhaal dat de meester in de zesde klas (nu groep 8 dus) van de lagere school (ergens in de oertijd dus) ooit vertelde: Een ridder kwam uitgeput en verschrikkelijk verdrietig op een donkere avond bij een klooster aan. De abt liet hem binnen, hoorde zijn verhaal vol verdriet over een jonkvrouw die niet van hem hield en waardoor het leven geen zin meer had, gaf hem te eten en een plek om te slapen... De volgende ochtend kreeg de ridder brood en melk en werd heengezonden met de opdracht: Ga aan het eind van elke dag op jouw knieën en dank God voor 3 mooie dingen van die dag. Hoe klein ook, 3 mooie dingen die je tegen bent gekomen... Dus, ja Marjolijn, een leuk voorstel. Om te beginnen: ik realiseerde me gistermiddag opeens dat ik de belastingaangifte nog niet had gedaan. Ik zat een beetje te treuzelen met aan de slag gaan in de tuin, het was koud toen me dat opeens te binnen schoot. De tuin ben ik niet meer ingegaan maar de aangifte is klaar, blij mee. Ik neem me voor elke avond hier iets leuks van de dag te vertellen verder.
-
-
DAGPACT: hub Maja MaryArt Yvonne
-
Goedemorgen frummers, @hub02 je boft: het wordt een hartstikke mooie dag, je hebt een leuke vriendin en je hoeft niet aan de alcohol... ik hoop dat je driedubbel zult genieten.. Ik heb heerlijk geslapen, wel jammer dat ik er een paar keer per nacht uit moet, maar dan nog.... lekker geslapen, klaar voor een nieuwe dag. Nu eerst een bakje.
-
Marjolijn reageerde op een bericht in een discussie:
Koningsdag maandag 27 april 2026
-
Koningsdag maandag 27 april 2026
discussie antwoordde op een Marjolijn van Yvonne in Ditjes, datjes & dagdraad
Als je rechtsboven op jouw eigen naam/account klikt kun je bij jouw accountinstellingen op 'negeren' klikken @Marjolijn. Dan vul je de naam van betreffende persoon in en volgens mij krijg je dan geen pb's meer van die persoon. Maar wat fijn dat je zo vooruit gaat momenteel. Geen thuiszorg meer, heerlijk. En ook aan de wandel, dat is heel heel anders dan een week geleden... Ik zit ook te haken en tegelijkertijd te luisteren naar de Golden Earring... -
spirit reageerde op een bericht in een discussie:
Koningsdag maandag 27 april 2026
-
Koningsdag maandag 27 april 2026
discussie antwoordde op een Marjolijn van Yvonne in Ditjes, datjes & dagdraad
En snel die gewone Radler leeggooien lijkt me @Kaatjemama. Zo, ik ga met de hond naar buiten, ze kijkt me al behoorlijk verwijtend aan... -
Pfff, dat is dus hartstikke heftig geweest zaterdag Quinn. Mooi dat je er toch iets positiefs uit weet te halen... En zaterdag dus de stad in voor boodschappen, een giga stap!!!
