Spring naar bijdragen

Alle activiteit

Deze tijdlijn wordt automatisch bijgewerkt

  1. Afgelopen uur
  2. Vroeger begonnen met een kantoorbaan. Na mijn trouwen bijgebeund in bandjes als toestemiste/zangeres en in die tijd leverde dat nog een prima maandsalaris op. Wel altijd laat thuis, maar de volgende dag kon ik uitslapen en mijn man ging altijd met mijn zoon mee naar de voetbal. In de kou langs de lijn staan schelden, was niet echt mijn ding. Daarna alphahulp gedaan. Zo heette dat nog vroeger. Ik had 2 werkhuisjes. Daarna toen mijn man ziek werd, geen gelegenheid meer voor en jaren mantelzorger geweest. Dat was ook tevens een periode waar ik veel ben gaan drinken. Gewoon, omdat ik het niet aankon. Was niet echt de oplossing, maar ik wilde graag de roes in die ellendige tijd. Nu gaat het me goed en heb de drank niet meer nodig.
  3. stroumfke

    de weg naar herstel

    stap nr 1 is terug nuchter worden stap nr 2 is mijn opname mijn motivatie is bv de problemen met mijn benen mijn doel is blijvend nuchter blijven in het ziekenhuis een plan opstellen om drinken te voorkomen
  4. stroumfke

    de weg naar herstel

    ja als ik overdag niemand vast krijg aan de telefoon dan bel ik naar teleonthaal
  5. Sterkte vandaag @lady jane 🤎 Voor jou ook @Yana. Zo rot voor je. Nu weer naar Frankrijk dus. Waar was je eerst? Met duimen typen kan ik ook niet. Alles met 1 vinger. Toch mijn Chromebook maar wat meer pakken. Ik heb verdorie een secraresse opleiding gehad vroeger. Kan blind typen en nog steeds. Gaat makkelijker dan met 1 vinger. Hier geen zon en het is koud. Ik ga er een prikkelloze dag van maken en lekker aan mezelf denken. Ik laat de boel even de boel.
  6. Yana

    Pubquiz vragen

    Zijn die hol?
  7. Bob

    Dinsdag 31 maart 2026

    Deze was het. Dat staat bij "Werking Forum".
  8. Bob

    Dinsdag 31 maart 2026

    Quinn was er ook afgevallen. Die heb ik maar weer teruggezet. Ik heb ooit eens een draadje geopend over dat kopiëren van de lijst Zal ik eens opzoeken.
  9. Bob

    Dinsdag 31 maart 2026

    Dagpact: Mormel renaldo61 MaryArt Musashi Fonny🌞 Yvonne Quinn Kaatje 🌺 stroumfke Reacher Mariposa Marjolijn
  10. Vandaag
  11. Reacher

    Yana

    Als dat zo voor jou werkt dan kun je misschien over dingen schrijven die jou blij maken.
  12. Mormel

    Ik ben Marjolijn

    Voor fysieke ontwenning zou ik me dan geen zorgen maken, zorg wel voor genoeg afleiding deze avond.
  13. Dat doe ik ook ja 😂. Snap niet hoe ze dat doen. Als ik dat probeer is het al helemaal niet meer leesbaar.
  14. Oke. Morgen ga ik het dan zelf proberen. Ik ga vandaag rond de lastige tijd ( bij mij einde middag) vooral afleiding zoeken door o.a.op tijd te koken en te eten. Vooral een goed dagritme hanteren zal mij ook helpen.
  15. Bob

    Pubquiz vragen

    Ik blijf bij het thema dierenvacht. Maar dan van eentje die je beter niet in de weg kunt lopen, namelijk de ijsbeer. Welke bijzonderheid aan de haren van een ijsbeer zorgt ervoor dat ze extra goed tegen de kou kunnen?
  16. @Marjolijn: het is gewoon de vorige tekst selecteren, plakken in je reactie en toevoegen wat je wilt. Hoop wel dat dit duidelijk is want ik weet niet wat een digibeet tegenwoordig is (waarschijnlijk ben ik er een omdat ik op de gsm nog alles doe met 1 vinger ipv de duimen).
  17. Marjolijn

    Ik ben Marjolijn

    Ik had gister nog een aangebroken fles wijn op. ( was een groot glas al uit van de dag ervoor)
  18. Mormel

    de weg naar herstel

    Kleine stapjes @lady jane. @stroumfke: vergeet niet dat die dienst van tele-onthaal 24/24 bereikbaar is. Dit forum is niet zo groot, dus je moet al een beetje geluk hebben dat hier net iemand is wanneer jij behoefte hebt om te praten.
  19. Dank je wel @Mormel. Kun je mij misschien ook vertellen hoe dat moet. Ik hoop het de volgende keer zelf te kunnen,maar ben een beetje een digibeet.
  20. Mormel

    Ik ben Marjolijn

    Mag ik vragen hoeveel eenheden het gisteren nog waren?
  21. Dagpact: Mormel renaldo61 MaryArt Musashi Fonny🌞 Yvonne Kaatje 🌺 stroumfke Reacher Mariposa Marjolijn
  22. Sterkte @lady jane🥹
  23. Marjolijn

    Ik ben Marjolijn

    Vandaag gaat hier de eerste alcoholvrije dag worden.
  24. Yana

    Yana

    Ik weet het niet, ik ben bang dat ik mezelf verder de put in schrijf.
  25. Goedemorgen. Ik zou graag vandaag direct mee willen doen met het dagpact, maar ik weet niet hoe ik mijn naam erbij kan zetten. Wil iemand mij daarbij helpen? P.s. ik zag dat de naam van Yvonne er ook niet meer op staat.
  26. Shift-toets vasthouden terwijl je op Enter drukt @Musashi. Maar op mijn vorige phone werkte dat niet, daar was het gewoon niet mogelijk.
  27. Musashi

    Een leven vol alcohol

    Ik ben wel Belg, maar niet van Leuven. Daarom ging ik er ook op kot maar ben terug gekeerd naar de Kempen nadien. Mijn academische en professionele achtergrond is nogal apart (om er een woord op te plakken) en daarom ben ik een beetje bang om er hier publiek veel over te zeggen, voor herkenning. Ik wil er gerust meer over praten in pb mocht je dat graag willen.
  1. Meer activiteit laden
×
×
  • Nieuwe aanmaken...