Spring naar bijdragen

Alle activiteit

Deze tijdlijn wordt automatisch bijgewerkt

  1. Afgelopen uur
  2. Sterkte @Spirit
  3. Claudius

    Beloningen

    Oke blijven sparen dan
  4. Welkom hier @Mariposa Zweten had ik zeer lang na het stoppen. Noem je het nog steeds een vriend ?
  5. Claudius

    Maatje gezocht

    Ja de betekenis van de naam ken ik al.
  6. Vandaag
  7. For more products, please consult through the following contact information; Telegram:@lisa5cl +852 67026419 Threema: WBR2R2UX Signal: @lisa5cl.69 Email: farzituulip@outlook.com Adbb, 5cladba for sale, dissolve in acetone and alcohol very well! warehouse stock, safe delivery, best price, strong stuff!!! Potent cannabinoids/stimulants/benzos/opioids analogues, great reviews safe delivery to your door!
  8. Wel balen @bumperjim, zo vlak voor de vakantie. Welkom @Mormel, je schrijft al lekker mee en zo'n wandelapp is zo gek nog niet. Ik vind wandelen ook soms wat saai, heb ook als stadsmens, weinig verstand van de natuur. Het kan zo mooi zijn, als je er ook voor hebt. Vriend nog steeds ziek, kan hij natuurlijk niets aan doen, gisterenavond 39 graden koorts, niet fijn, vandaag heb ik hem nog niet gesproken. Ben er maar uit gegaan vanochtend. Heel eerlijk gezegd, word ik er nogal kriegel van. Wat moet ik nu gaan doen vandaag, waar ik blij van word? Eerst straks maar rondje hond. Voel me nog steeds niet echt thuis hier en het huilen staat me nader dan het lachen. Grote meid maar zijn en als het niet zo is, zijn het eerlijke tranen. Ook dat kan je niet tegenhouden.
  9. Mariposa

    Maatje gezocht

    Dankjewel Claudius. Mariposa betekent vlinder. Zo omschreef mijn moeder me vroeger...
  10. Mariposa

    Beloningen

    Ja, dat weet ik wel zeker, 😃
  11. Ja, het is weer zover! Na een heel zware terugval ga ik de draad terug oppakken en de strijd weer aan tegen mijn vriend en vijand; alcohol. Maar oooowwww, die angsten! Ik weet helaas uit ervaring hoe moeilijk het is om de eerste 4 dagen door te komen. De paniekaanvallen waarbij ik de controle verlies, het zweten, verkrampte spieren ed... Natuurlijk wordt het minder, en ik neem trouw deel aan de vergaderingen van neuróticos anónimos (in het Spaans). Vanavond neem ik deel aan een online vergadering van de A.A. Ik wil het overwinnen. Ik heb zoveel om voor te leven. Hopelijk vind ik hier wat steun en maatjes om het draaglijker te maken.
  12. Claudius

    Juist gestopt

    Welkom hier @waco , rare naam? Goed dat je al drie weken gestopt bent.
  13. Claudius

    Beloningen

    Dan ga je een hoop sparen?
  14. Claudius

    Maatje gezocht

    Welkom hier @Mariposa Ik ben altijd open voor een babbel . Mariposa doet me terugdenken aan toen ik nog op een gedichtensite zat, veel gechat met iemand die daar dezelfde nickname gebruikte.
  15. En tyraps.
  16. Mariposa

    Beloningen

    Voor iedere "niet gedronken" dag, zet ik het bedrag dat ik anders aan drank uitgegeven zou hebben op een spaarrekening. Ik spaar voor iets wat zowel voor mij, als voor mijn man leuk is.
  17. Je krijgt er de hele achterbank mee stil
  18. Leuke vakantieplannen, Jane. ik ben benieuwd naar je ervaringen straks.
  19. Ducttape, yes! Altijd mee op vakantie. Hoe vaak ik daar al geen baat bij heb gehad !
  20. Bob

    Juist gestopt

    Het verschilt van persoon tot persoon en het hangt er natuurlijk ook van af hoeveel je daarvoor gewend was te drinken. Maar over aanhoudende moeheid na het stoppen lees je hier vaker. Ik had het een ook paar weken lang maar het ging wel vanzelf over. Voldoende slaap nemen. Je lichaam heeft energie nodig om te ontgiften. Goed trouwens dat je al 3 weken gestopt bent en welkom hier op dit forum.
  21. waco

    Juist gestopt

    Juist 3 weken gestopt met drinken voel mij ellendig en moe is dit normaal
  22. Hè wat vervelend @bumperjim. Ik had zoiets eens tijdens een vakantie in Marokko bij een gemeen hoge stoeprand. Ik heb toen die plastic afdekplaat provisorisch met duct tape weer vastgezet en het na thuiskomst bij de garage laten repareren. Hopelijk valt het bij jou ook mee met de schade.
  23. Goedemorgen, leuk allemaal nieuwe namen op het forum Het is mijn eerste vakantiedag vandaag, de kinderen worden om 11 uur gebracht. Ik heb een wasmachine aangezet, gestofzogen en nu aan het wandelen... Om mijn spanning er wat af te laten glijden. Ex moet de ID kaarten van de kinderen meenemen en een toestemmings formulier ondertekenen voor de vakantie volgende in België.. Ben benieuwd hoe moe de kinderen zijn... Dagje thuis is denk ik geen overbodige luxe
  24. Mariposa

    Maatje gezocht

    Helaas kan ik met niemand in mijn omgeving praten over "mijn alcohol geheim". Het is en blijft een taboe. Ik ben een bijna zestig jarige vrouw en wil graag berichtjes uitwisselen over wat je ervaart bij het volledig stoppen met alcohol. Hoe ga je om met je emoties in een nuchter leven...
  25. Wat balen van je auto @bumperjim, Kost toch altijd weer een hoop geld,tijd en energie Welkom @Mormel, jij bent hier ook nog niet zo lang toch ?. Nou mensen, ik ga eens wat nuttigs doen
  26. goedemorgen allemaal, Hondje al twee keer uitgelaten Ze doet het goed gelukkig, maar blijft bewerkelijk natuurlijk. Nu, na het oppasadres, hier thuis maar eens aan de slag. Vriend komt straks even op de koffie en hondje knuffelen 😊 Beddengoed zit al en de machine. Vogelkooi verschonen (is ook uit logeren geweest) En een hele berg boodschappen doen. @YvonneQ Welkom. Vervelend dat je zo moe bent. Schrijf gerust van je af als je wilt. @lady jane Ik heb een vriendin die ook lid is van de nivon. Jij vind het luxe, maar ik zou het juist wat primitief vinden 🙈
  27. Nou @Kunsie64 ik begin met 4 en 5 nachten op een bed in het huis zelf. Ik heb geen kampeeruitrusting meer en vind dit al een heel avontuur. Dus ik hoef niet heel veel mee te sjouwen, ik heb een lichtgewicht rugzak. Enkel kleding, lakens en een pak koffie haha. Nee ik moet het nog uitzoeken hoor. Maar ik start dus luxe. En als het dit najaar bevalt kan ik komend voorjaar altijd nog overstappen op kamperen. Maar qua weer vind ik dit ook wel zo veilig. En tent en alles mee op een vouwfiets lijkt me ook teveel belasting voor zo'n licht fietsje. Dan schaf ik eerder nog een el.fiets om meteen heel Ned. te doorkruisen tzt.
  1. Meer activiteit laden
×
×
  • Nieuwe aanmaken...