Spring naar bijdragen

Alle activiteit

Deze tijdlijn wordt automatisch bijgewerkt

  1. Afgelopen uur
  2. Morgen gewoon een half jaar gestopt ongelofelijk eigenlijk. ik sta versteld van mezelf 🙂
  3. Ik ga er ook maar wat eten ingooien. Een stoommaaltijd van de Appie. Hoop niet dat het tegenvalt. Ik kan niet zo goed tegen teleurstellingen. Sinds het ping en klaar verhaal van @Quinn heb ik er weinig vertrouwen in. Het geurt wel lekker dus hopelijk valt het mee.
  4. stroumfke

    de weg naar herstel

    morgen ben ik 2 weken nuchter en het probleem met mijn benen is nog niet beter ik moet maandag naar de huisdr en hij gaat onderzoeken of ik in het begin sta van polyneuropathie de meeste mensen denken dat polyneuropathie iets is voor mensen die al 10-20 jaar gedronken hebben maar mijn dr zegt dat dit meer te maken heeft met of je lichaam zijn grens bereikt heeft mijn lichaam heeft al een paar keer aangegeven dat het de drank ni meer aan kan dus ik maak mij daar wel ongerust over
  5. Dat kijkt wel makkelijk weg
  6. Lika

    Laatste poging

    Heb je een gewone oven @hub02? Er zijn prima recepten die je op de bakplaat kunt maken. Geen gedoe, alleen half uurtje wachten. Of worstenbroodjes: bladerdeeg met knakworst:-)
  7. Dat is een goed teken. Daar moet eten in.
  8. Later! Hoop dat je kunt slapen! Dat ga ik checken @Musashi!
  9. The Circle heb ik eindeloos naar gekeken. Ink Master. Eh… werkelijk iedere serie op MTV, hoe later op de avond hoe raarderder. Oeh en RuPauls drag race.
  10. Vandaag maar niet, doe m'n eigen reallife soap vanavond maar weer. Later.
  11. Ik ben The Death of Bunny Munro aan het kijken. Gratis op VRT Max.
  12. Vandaag
  13. Aanraders?
  14. Reality soaps: ik kan er helemaal in verdwijnen. Hoe absurder hoe beter.
  15. Geprobeerd om the 3 body problem te kijken, maar ik snap er geen zak van. Boek gepakt, die snap ik ook niet. Misschien moet ik maar soaps gaan kijken.
  16. @Etty Kleo.
  17. Quinn

    Laatste poging

    Denk dat je gezien je ritme inmiddels de dag hebt afgesloten. Tweede dag. Goed gedaan.
  18. Reacher

    Laatste poging

    Je kunt dit. Deze dag is alweer voorbij 🌸
  19. Gecondoleerd met het verlies van Rudy. Hij heeft mij wel eens over een moeilijk moment heen getrokken. Ik hoop dat je Christien zult vinden.
  20. 🙌🏼
  21. Daar ben ik blij om joh!
  22. Dat onderdeel begreep ik, maar bedoel je in dit specifieke geval van Knakker of bedoel je in het algemeen. Bij Knakker denk ik te zien dat hij het zwaar heeft sinds ongeveer de kerst. Maar dat kan ik helemaal verkeerd zien. Als je bedoelde dat je mij dat vaker of altijd ziet doen: mijn amygdala is niet meer te resetten. Ik doe mijn best.
  23. Hallo, ik heb een waarschijnlijk niet zo alledaags verzoekje. Morgen is het precies 2 jaar geleden dat mijn man Rudy is overleden. Misschien zijn er onder jullie nog die zich hem nog herinneren van Delen is Helen. Vandaag vond ik bij het opruimen van zijn spullen een boek van "Alcohol de Baas", tesamen met een begeleidende brief van ene Christien. De brief dateert van 3-6-2009. Is er iemand die zichzelf hierin herkent of die Christien kent? Ik zou heel graag met haar in contact komen naar aanleiding van die brief. Ikzelf heb nu een zeer moeilijke periode achter de rug en ik ben zo dankbaar dat ik vandaag in een van Rudy's schrijfsels las: "En niets maar dan werkelijk niets is het waard om om weer te gaan drinken". Gelukkig heb ik dat nu ook niet gedaan, "Delen is Helen" Martine
  24. lady jane

    Laatste poging

    aldoende leert men @hub02 en het kan ook meevallen he? De allerhande is volgens mij alleen te verkrijgen in het rek bij de ingang van de winkel. Mooi doel voor de eerste keer dus.(op een rustig tijdstip) succes!
  25. misschien was er geen geschiktere plek beschikbaar? Misschien wilde ze je afschrikken om daar nooit blijvend te eindigen? Ik kan er alleen maar naar raden, jij kunt het haar vragen,
  26. Gegen die wand... Himmel uber Berlin...
  27. Apparat❤️🙂( en Moderat)
  1. Meer activiteit laden
×
×
  • Nieuwe aanmaken...