Spring naar bijdragen

Alle activiteit

Deze tijdlijn wordt automatisch bijgewerkt

  1. Afgelopen uur
  2. Mijn bril.
  3. Ja. Gelukt.
  4. Voor @Reacher en ook voor @Quinn (in de hoop dat knippen en plakken gelukt is)
  5. soms krijg je gewoon wat je verdient @Quinn sorry dat ik net weg was, maar ik mocht pas schaatsen kijken van mezelf als die vaat van een week weg was gewerkt. En ja Reacher loste me dus mooi af om het nog net te fiksen. Zoek een knuffel uit en vraag gewoon of je die een lange poos mag lenen, ze kan toch niet met allemaal tegelijk knuffelen. En als je heb terug geeft doe je er een lekker zakje erwten bij.
  6. Vreselijk ja, en dan verbieden ze je ook nog ze te stalken via het internet ๐Ÿซข Dat mensen dat werk nog willen doen verbaast me
  7. Blijft toch fascinerend hoe men kan klagen over die vervelende psychs. De mijne kwam bij me thuis gisteren, samen met een arts. Ze ging met me mee als back up naar de ggd, omdat ze me dat niet alleen wilde laten doen. Ze zorgden voor kalmeringsmiddelen en pijnstillers en een versnelde afspraak bij m'n psychiater. Ze zette het complete pillen overzicht voor me op papier. Ze hielp me met c te praten. Ze gaf me een noodnummer voor de nacht. Vreselijke mensen, die hulpverleners.
  8. Vandaag
  9. Ik had gisteren ook weer een moeilijk gesprek met mijn psychiater. Ze legt me weer een beperking op. Ik mag geen mail meer naar haar sturen. Maar alleen via het internet uit ik mijn ware gevoelens.
  10. Ben met de bril terug geweest. Ik wist niet hoe te beginnen. Met verbazing in zijn ogen, hoorde hij mijn verhaal aan. Zijn eerste reactie was uiteraard: U heeft hem zelf uitgekozen. Toen ging hij nadenken. Wat voor montuur wilt U dan wel? Hij kwam met een donkerblauw montuur aan, ziet mijn enthousiasme en na even onderhandelen werd deze bril mij aangeboden voor de helft van de prijs. Yessss. Gelukkig heb ik een hele lieve zus
  11. Dagpact: renaldo61 stroumfke hub Quinn (vandaag niet) Yvonne
  12. Quinn

    Ik ben

    Tweede portie pillen binnen.
  13. Hahahaha, heerlijk die knuffels, liefffff @stroumfke, waarschijnlijk had je die aanpak nodig van jouw psych, probeer er het waardevolle uit te halen meis. En beter een psych die jou de waarheid voorhoudt dan eentje die naar jouw pijpen danst en jou gaat beschouwen als een aardig melkkoetje. Daar helpt ze je al helemaal niet mee.
  14. De Vlinder loopt te balen. Van Sociale Wetenschappen moeten ze een enquete houden in een stadsdeel onder 60- tot 65-jarigen. De enquete duurt een half uur ๐Ÿ˜ณ en bijna niemand wil meedoen. En velen haken af bij intieme vragen over gezondheid en inkomen (niet dat zij die vragen heeft bedacht). Sowieso wonen daar weinig ouderen en het is zeikweer en niemand wil staan praten ("duurt maar een kwartiertje"). Gelukkig doet ze het met een vriendin. Ik heb ze gezegd dit wordt een prachtige anekdote later. Als je terugdenkt aan je studie dan denk je aan die kutenquete in de regen en dan lach je je rot. Tis nog iets te vroeg daarvoor, ze kan er nu nog niet om lachen ๐Ÿ˜œ
  15. @lady jane help mij, @Reacher wil niet delen.
  16. je komt als geroepen haha
  17. Dat is lang genoeg. Geef nu maar weer terug.
  18. Die zijn geweldig LJ! Dank je wel. ๐Ÿฅฐ Tuurlijk mag je er 1 lenen Q!
  19. (ja mam) hoor ik je nu denken
  20. dan kloon ik er een voor je maar eerst even afwachten want ik denk van wel
  21. Vast niet
  22. Quinn

    Woorddomino III

    (dat was soort van palindroom, vind ik) Legde hij zijn hoofd in overgave in zijn schoot.
  23. als reacher het goed vindt
  24. lenen
  25. lady jane

    Woorddomino III

    koe de haas natuurlijk anders kan de domino niet gelegd
  26. Mag ik er eentje jatten @lady jane?
  1. Meer activiteit laden
×
×
  • Nieuwe aanmaken...