Spring naar bijdragen
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Forum Verslavingdebaas

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Vrijdag 5 mei

Featured Replies

Geplaatst

Goedemorgen

Dagpact:

Zbb

  • Antwoorden 93
  • Weergaven 7,3k
  • Created
  • Laatste antwoord

Top Posters In This Topic

Most Popular Posts

  • 6-mei verjaardag van oa Freud, George Clooney, Blair en Zalm Eerst maar eens fijne 5-mei van maken in het Limburgs Museum vandaag. Tentoonstelling playmobile, leuk voor de kinderen ook!

  • kruidenthee67
    kruidenthee67

    Goeiemiddag inmiddels.   Hulp, lotgenoten live, ofwel voor mij AA...en contact met mijn maatje helpt écht! En natuurlijk de 'beslissing'. Die ik zelf heb genomen. Ik lees zoveel mensen in hu

  • lady jane
    lady jane

    goeiemorgen frummers, voor ZBB en de anderen die nog worstelen:

Geplaatst

Goedemorgen ZBB.

Hoe gaat het nu met je? Beetje geslapen? 

Geplaatst

Over een uurtje maar eens met kleindochter naar het park, waar kinderen al op een kleed zitten om wat te verkopen. Ik hoor hun stemmetjes hier al vanuit het park. Oefff...het is nog zo vroeg! Maar ja, dat hoort hier bij bevrijdingsdag. Ik zal de vlag zo even verzetten van half stok naar volledig. Toch een bijzondere dag, waar ik veel over en bij nadenk. Daarna door naar het zwembad, waar mijn zus ook komt met haar kleindochter, leuk twee oma's met kleinkind op pad! Nou is het weer niet heel erg geweldig, ik hoop dat dat nog komt...eerst maar eens koffie en dan douchen. Tja, Jaap die de douche zou verbouwen hier bij ADB, hoe zou het met hem gaan...

Goedemorgen ook jowan! 

Geplaatst

Ja , die ochtenden zijn elke dag al je eerste beloning, geen kater! Dat trotse gevoel elke ochtend helpt mij elke dag nog steeds. Ik hoop dat dat voor jou ook komt, ZBB.

Geplaatst

Goedemorgen allemaal,

@ZBB  Dag voor dag,en je iedere dag een beetje beter gaan voelen,een plan maken om niet weer te denken dat 1 glas wel moet kunnen.

Er komt anders een dag dat je niet meer uit je binge kunt komen.

Geplaatst

Goedemorgen Fleurtje, Lars, Suikertje en Bor!   Heerlijk dat je weekend al is begonnen, Fleurtje. Vieren jullie ook Bevrijdingsdag vandaag? 

Gelukkig Lars, dat de pijn iets minder is. Hopelijk vandaag ook weer een beetje beter. 

Lastig Suiker zo'n stille dag, dan maar wat kleine klusjes bedenken? 

Bor, alles goed? 

Geplaatst

Bedoel dat er geen begeleiding aanwezig is vanmorgen, is hier Bevrijdingsdag, dus voor velen een vrije dag hier

Geplaatst

 

Afbeeldingsresultaat voor bevrijdingsdag 2017

Goedemorgen frummers. 
Vlag wappert al hier. 
Koffie en thee staan klaar. 
post-1140-0-39715400-1457161005_thumb.jpgpost-1140-0-21437600-1389158804_thumb.jpgpost-1140-0-54836100-1460092413_thumb.jpg

Veel plezier Nancy... 
Buiten is het hier ook nog behoorlijk guur. 

Heerlijk wakker worden zo hè Zbb? Houden zo hoor. 
 

Geplaatst

 

Bevrijdingsdag wordt door de meeste europese landen gevierd op 8 mei. Bij ons is t geen officiele feestdag.

Maar we vieren t inderdaad toch wel een keer...ergens...

 

Geplaatst

Goh Suiker, jij bent goed op de hoogte! 

Oké,  jassen aan, we gaan speelgoed scoren in het park. Fijne dag! 

Maak een account aan of meld je aan om een opmerking te plaatsen

Account

Navigation

Zoeken

Zoeken

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.