Spring naar bijdragen

Amalia

Forumdeelnemers
  • Aantal bijdragen

    305
  • Geregistreerd

  • Laatst bezocht

  • Gewonnen dagen

    3

Profile Information

  • Geslacht
    Vrouw

Recente profielbezoeken

3.000 profielweergaven

Amalia's Achievements

Forummer

Forummer (2/4)

  1. Amalia

    De ezel & de steen

    O, maar ik denk dat wegvluchten van het gevoel dat je klem zit in een soort van burgermansbestaan, of welk ander beklemmend gevoel dan ook, ook heel goed kan door je in eenzame vreugdeloosheid een portie vergetelheid in te drinken .
  2. Amalia

    De ezel & de steen

    Misschien leidt dat "tevreden en genoegelijke" leven onafwendbaar (?) periodiek naar een "Is dit alles (wat er is?)"-gevoel, en plop, daar gaan we weer met de bottoms up...
  3. Amalia

    De ezel & de steen

    Nu vraag ik mij af: doe je dit echt allemaal uit en voor jezelf? Of omdat je vrouw je een ultimatum heeft gesteld? Je schrijft immers graag voorgoed van "het gelazer" af te willen. Bedoel je daar het gelazer met je vrouw mee, na het zuipen? Ik proef geen intrinsieke motivatie.
  4. Ja, de latjes onder je matras misschien, maar als je een beetje verder om je heen kijkt, zie je dat bijna niets waterpas ligt. (En dat bedoel ik niet letterlijk )
  5. Het is net zoiets als met lichaamsgewicht en de bmi-index. Sommige mensen vinden zichzelf te dik maar zijn het niet, net zoals sommige mensen zichzelf alcoholist vinden zonder het te zijn. Wat natuurlijk niet wegneemt dat als je vindt dat je teveel drinkt je daar iets aan moet doen.
  6. Bang dat je zelf niet door de ballotage komt ?
  7. Amalia

    Een leven vol alcohol

    Nou, als je die 6 liter wijn inderdaad vannacht opdrinkt, zoals je schrijft, krijg je toch gelijk en zal je huidige woning waarschijnlijk wel je laatste woning zijn
  8. "Te vaak en teveel" met een fles rood als incidentele max maakt je nog geen alcoholist, hooguit een bovengemiddelde liefhebber . Maar als je dat zelf teveel vindt, moet je er inderdaad iets aan doen, lijkt me.
  9. Amalia

    De ezel & de steen

    De vernederende ervaring van een orenwassing door een broer of zus zou zeker kunnen bijdragen aan, wat Noelle ook al schrijft, een gevoel van "dit wil ik ECHT nooit meer meemaken". Mits je je koppigheid daarin natuurlijk kunt laten varen .
  10. Amalia

    Jaarpact

    Als alcohol een no-go voor je geworden is, zoals je bijvoorbeeld ook onder geen omstandigheid hondenvlees eet, hoef je je niet op al die onverwachte individuele uiteenlopende momenten voor te bereiden. Wel zo makkelijk
  11. Amalia

    Jaarpact

    Mwah, ik zit momenteel ook in Frankrijk, maar totaal geen aanvechting qua drank. (Wel allerlei kazen daarentegen .) Het heeft alles te maken met de stand van je aan-/uitknoppen, denk ik.
  12. Van de smaak of van de beginnende roes? In het tweede geval klinken de alarmbellen uiteraard
  13. @Spirit, pezen kunnen ook flink kraken. Als je vier stappen kunt lopen heb je waarschijnlijk niks gebroken. Maar herstel van een verstuiking kan wel een tijd duren natuurlijk
  14. Beetje vreemd inderdaad. Alsof als je ergens op een etentje bent uitgenodigd je een zak gehaktballen meeneemt uit vrees voor de culinaire kunsten van de gastheer .
  15. Kun je nagaan hoe die gastheren tegen dat "feestje" opzagen! (Ik zie drankgebruik toch vooral als spanningsregulatie)
×
×
  • Nieuwe aanmaken...