Spring naar bijdragen

Alle activiteit

Deze tijdlijn wordt automatisch bijgewerkt

  1. Afgelopen uur
  2. Heerlijk @karin123 Ik wens dat het nog lang zo blijven mag! Alles hoeft niet oneindig door te groeien zoals ze ons doen wijsmaken. Goed voor de economie zeggen ze dan. Dat zal best maar ook heel ongezond voor de mens.
  3. @lady jane Ik heb één slechte herinnering aan een Nivon huis. (wist niet dat hun ook campings hadden) Jaren geleden met 2 zussen een 4 daagse wandelvakantie geboekt. Eén overnachting was in een Nivonhuis. S avonds kwam er vegetarisch voedsel op tafel met een fles water. Ik vroeg of er ook rode wijn besteld kon worden waarop die mevrouw me aankeek alsof ze water zag branden. Natuurlijk kon dat niet. Daarna mij zussen meegesleept naar een soort buurthuis maar die was dicht. Het was in het oosten van het land met al die nabuurschappen. De dichtstbijzijnde stad was Winterswijk maar ik kreeg mijn zussen niet zo gek dat we op de bus stapten om daar heen te rijden! Dat feest ging dus niet door Ook geen winkels in de buurt. Ik ben vreselijk sjagrijnig heel vroeg naar bed gegaan. Mijn zussen moesten lachen en vonden het net goed voor me! Ze hadden nog gelijk ook bij nader inzien😆 Ik ben jaren lid geweest van " Het groene boekje " die hebben ook vaak mooie campings.
  4. Hier = het Oosten. Niet te harden hier. Gisteren achter het huis 38 graden. In het bos was het ook bloedheet. Hond laten zwemmen en snel weer terug. De laatste 15 jaar zijn de zomers niet leuk meer! Zelfde geldt voor Limburg. Gisteravond laat nog 26 graden en hoge luchtvochtigheid. Geniet ervan waar de zomers nog lekker zijn! Wij hebben hier nog wel veel groen, dorpen en steden (nog) niet met elkaar vergroeid.
  5. Vandaag
  6. @rapilos: hier ook een slechte nacht, maar meer door mijn dromen dan de warmte. Probeer het nog tot de middag uit te houden en dan siësta, want als ik er nu onder kruip gooi ik heel mijn ritme weer overhoop. Spijtig dat je last hebt van de warmte. Ik heb grotendeels zelf mijn huis verbouwd en eigenwijs als ik ben ging ik eerst in tegen mijn kennissen (zoveel isolatie, dan haal je er toch nooit uit) alsook tegen mijn architect (neen ik wil geen groot schuifraam op het zuiden, kleine ramen en rolluiken), waar ik nu wel de vruchten van pluk. In de winter is mijn energieverbruik naar een derde gegaan van wat het was en deze zomer is de temperatuur binnen nog niet boven de 22°C geweest en dat zonder airco.
  7. Mormel

    Sobriety for Life - Dagboek

    Misschien dat je het al eens gepost hebt, maar wat voor hondje heb je?
  8. Mormel

    Een leven vol alcohol

    Ik had hiervoor een compleet verkeerd beeld van de AA, in mijn hoofd was dit een religieus clubje waar iedereen elkaar uithoorde en je bijna gedwongen werd om je verhaal te doen; maar eigenlijk zijn het tot nog toe allemaal mensen met een heel nuchtere kijk op alcoholisme. Ook fijn dat er in tegenstelling tot wat je binnen de psychiatrie tegenkomt, geen psycholoog of iets dergelijks zit die heel de boel probeert te sturen en je verveelt met "educatie" over alcohol zonder er echt ervaring mee te hebben, want net als waarschijnlijk elke verslaafde ben ik me maar al te zeer bewust van de gevaren en nadelen waardoor zo'n belerend vingertje op mij soms de omgekeerde uitwerking heeft. Je zou er bijna van gaan beginnen zuipen als je voor de honderdste keer hoort welke schade je je hersenen en lever toebrengt, etc.
  9. In het oosten is het zomers een stuk warmer en in de winter een stuk kouder; ik ben ook blij met ons zeeklimaat in het westen Rapi. En ik ben rond 5 uur op mn koelmatje gaan liggen en tot 8.15u door kunnen slapen. Muggen houden van klamme huid, dus wie weet even koud douchen tussendoor? In tegenstelling wat wordtgezegd; niet koud douchen bij hitte, heb ik er juist veel baat bij.
  10. Goedemorgen, Vandaag met de kinderen zwemmen in een buitenzwembad met grote glijbaan.. Gisteravond toch nog maar even declaraties en bonnetjes naar de reisverzekering gestuurd... Dagpact: Claudius Kunsie Mormel Yvonne Freekie
  11. Ja @lady jane, ik was wel blij met die zeevlam van gisteren hoor. Daardoor werd het hier niet warmer dan 25 graden. Je zal maar in Limburg of oosten van het land wonen. Dan ga je dood van de hitte 🙈
  12. Goedemorgen allemaal, Pfff...ligt het aan mij, of is het nou zo vreselijk benauwd ? Slecht geslapen, erg warm in de slaapkamer (bijna 27 graden) en constant een mug die rond mijn hoofd zoemde Ook een paar keer gestoken door die mug Had alle ramen en deuren vannacht tegen elkaar open, maar hielp nauwelijks straks maar lopen met hondje naar vriend (kleine kilometer) Dus...nu moe van de slechte nacht
  13. Amalia

    Sobriety for Life - Dagboek

    Iedereen stamt af van een heel stel beroemdheden. Ga 20 generaties terug, en dan zit je nog pas ergens rond 1500, en dan heb je al 2 tot de 20e macht = meer dan een miljoen directe voorouders. Al zijn de bloedlijnen dan wel erg dun natuurlijk .
  14. lady jane

    Sobriety for Life - Dagboek

    Ooit een deel van de Lewis & Clark trail gefietst in America en er is een Nationaal Park in Oregon, waar ze overwinterden voor ze weer terug gingen. Bijzonder mooie verhalen gaan erover. Wie weet stam je af van een beroemdheid😇
  15. lady jane

    Angstig om nuchter te zijn.

    welkom Sita. Wat goed dat je ons forum gevonden hebt. Ooit was het ook mijn eerste (en laatste) forum. Vanaf dag 1 heb ik me hier welkom en vertrouwd gevoeld. Een soort van virtuele familie die dezelfde problematiek herkent en te boven komt. delen is helen, schreef een oud forumlid hier ooit en zo is het. (p.s. je kunt ook bij de luisterlijn chatten als bellen nog een te grote stap is) heel veel sterkte voor de momenten die misschien nog moeilijk worden, en weet; het kan ook meevallen
  16. goeiemooiemorgen frummers gisteren zeevlam in Scheveningen maar toch tot 15u kunnen blijven, want niet echt koud dochter was toevallig in zandvoort en daar was t 2 x zo erg. @Kunsie64 bij Lage Vuursche en Saumur komen er goede en vele fietsherinneringen boven. Grappig dat je al fietsend, herinneringen beter opslaat dan in een auto. Wij zeiden vroeger altijd: op de fiets ben je er geweest, met de auto rijd je er door heen. Fijn dat je zonder reservering toch nog terecht kon. Misschien zijn de Nivon natuurcampings ook wel wat voor jou?
  17. Het heeft hier blijkbaar vannacht geregend.
  18. Dagpact: Claudius Kunsie Mormel Yvonne
  19. Tsja... moet ik het bakje wel neerzetten natuurlijk
  20. Goedemorgen frummers, Even een bakje en dan aan de slag voor het te warm wordt....
  21. Dagpact: Claudius Kunsie Mormel
  22. Goeie morgen mensen, Nou daar zou ik geen zin in hebben hoor, een fietsvakantie. Het zou mij te vermoeiend zijn. Ik kruip wel achterop.
  23. @bumperjim Volgend jaar heb ik plannen om weer eens in Frankrijk te gaan fietsen, bij leven en welzijn natuurlijk. Ik wil met een fietsbus naar het zuiden en dan terug fietsen. Ik heb zoiets al eerder gedaan, toen ben in afgezet in Saumur aan de Loire. Prachtige reis gehad met een grote bocht rond de grote steden. Blijf jij nou maar lekker daar want ik ben stinkend jaloers op jouw als ik die mooie foto's van je zie! 😉
  24. Goedemorgen allemaal!🌞
  25. Yvonne....besteld natuurlijk!!! De turquoise met paars!!!
  26. bumperjim

    Angstig om nuchter te zijn.

    Als ik drink word ik meestal 's nachts wakker en dat is juist het moment dat ik me volledig onterechte en overdreven zorgen ga liggen maken. Alles wat je wegzuipt komt vanzelf weer terug.
  27. Klinkt goed! Ik zou zo een end meerijden
  1. Meer activiteit laden
×
×
  • Nieuwe aanmaken...