Spring naar bijdragen

Alle activiteit

Deze tijdlijn wordt automatisch bijgewerkt

  1. Afgelopen uur
  2. Rosee

    Laatste poging

    Hoe is het je vergaan donderdag? Hoop zoals je wilde.
  3. Rosee

    Draadje van Kaatje 🌺

    Wat goed, drie maanden al! En je bent je er tegelijk van bewust dat je nu alert moet blijven dus dat is ook winst. Keep up the good work
  4. Maar ja, dat is inherent aan een forum. Hoop ook dat @spiritzich even meldt.
  5. Ik vind dat sowieso lastig aan dit forum. Mensen kunnen gewoon wegblijven en dan heb je geen idee hoe het met ze gaat.
  6. Kaatjemama

    Draadje van Kaatje 🌺

    3 maanden gestopt nu trots als een Pauw.voelt super goed maar weet van de vorige keer dat de bekende dip eraan komt de roze wolk verdwijnt. bang om van me wolk te vallen.laaste keer dat je mis ging was bij 100 dagen werd manische en dacht dat ik de hele wereld aankon dus dacht dat ik zo sterk was dat ik wel een gelegenheid drinken kon worden. Dacht ik was er van overtuigd .maar helaas dat was de manie die in me hoofd praten.de waarheid was elke dag weer ellendig veel wijn met als gevolg een hele zware depressie. Is bijna niet uit te leggen aan iemand die niet bipolair denk.toch probeer ik het wil dit keer me zelf niet voor de gek houden.
  7. Haha @Ettydoe je goed! Ik probeer dat ook. Wat blijft dat toch moeilijk om ze hun eigen fouten te laten maken. Eigenlijk net zo leerzaam voor ons als voor hen. Meestal lukt het me negen van de tien keer, die tiende keer kan ik het dan toch niet laten om me ermee te bemoeien (terwijl ik weet dat het geen zin heeft.)
  8. Mogelijk, maar niet te hopen. Afwachten dan maar. Ze zal zich wel melden.
  9. Mariposa

    KiloKiller

    67,4
  10. stroumfke

    de weg naar herstel

    vandaag dag 4 nuchter de voorbije maanden heb ik altijd gedronken in het weekend dat ga ik vandaag niet doen ik wil echt nuchter blijven heb een plan en ga me daar aan houden 3 x per dag een wandelingetje maken bellen naar iemand van de AA en mijne puzzel zeker aks ik craving heb gaan wandelen met alleen mijn sleutels bij mij en rusten
  11. ik lig ni graag in ruzie met iemand vandaar dat ik telkens terug draai maar mischien is het beter dat renaldo en ikj mekaar met rust laten
  12. @renaldo61, wat verwacht je van Hestia, wat doen ze anders of zelfs helemaal niet dan dat jij zou willen dat ze doen?
  13. Mensen kunnen uiteindelijk niet meer voor je doen dan een eindje oplopen met je, het is de bedoeling dat je uiteindlijk zelf de wandeling voortzet. Maar als je verlatingsangst hebt, dan lijkt het helemaal niet aantrekkelijk om zonder hulp te kunnen. Dan voelt zonder hulp zijn als in de steek gelaten worden, en wie wil daar nou aan mee werken?
  14. stroumfke

    de weg naar herstel

    ik haat ruzie vandaar dit bericht maar het is misschien toch beter dat wij mekaar met rust laten
  15. @bumperjimheerlijk zo’n discussie knap van je dat je er niet mee bemoeid Loslaten vindt dat wel moeilijk maar ook wel weer normaal en spannend heb een zoon van 22 jaar met een flinke achterstand in het leven.merk nu langzaam dat hij zelf echt wil overlegt minder wil koken niet mee op vakantie en als hij een vrije dag heeft betekend dit niet meer automatisch dat dan samen met mij wordt doorgebracht. Wennen maar ook mooi om te zien. Heb andere ander kan zoon van 18 en die is alleen maar met zich zelf bezig en woont bij zn vader andere uiterste
  16. Zet me niet op het dagpact, maar wou wel deze even delen. Een wijze man zei ooit: het was pas toen een mug op mijn ballen lande dat ik besefte dat geweld niet altijd de oplossing is.
  17. Vandaag
  18. DAGPACT: Quinn MaryArt Fonny🌞 Mariposa 🐘 kaatje 🌺 Yvonne
  19. Goedemorgen frummers, Weekend... gek, ik heb al tien jaar geen betaalde baan meer, en tóch kan ik op zaterdag nog echt het weekendgevoel hebben, grappig. Eerst maar een bakje even en dan kijken wat de dag gaat brengen. Kinderen... hier zijn ze al jaren het huis uit, ik heb inmiddels een lekker stel kleinkinderen... En loslaten kon en kan ik heel makkelijk. Maar ojeee, als ik merk(te) dat het niet goed gaat met een kind dan ligt er een giga baksteen op mijn maag.... Mooi, genoeg gekletst, een bakje dus
  20. Mormel

    KiloKiller

    116
  21. DAGPACT: Quinn MaryArt Fonny🌞 Mariposa 🐘 kaatje 🌺
  22. DAGPACT: Quinn MaryArt Fonny🌞 Mariposa 🐘
  23. Senna34

    Dood

    Ik ben blij dat ik er nog ben
  24. Senna34

    Dood

    Dat klinkt heel wijs.
  25. Goedemorgen allen! Loslaten ja. De eerste is hier ook al de deur uit, daar had ik het in het begin wel even moeilijk mee. Heeft heel jong al een appartement gekocht. Nu ik zie dat hij voor zichzelf kookt, de was doet en alles op rolletjes loopt bij hem (hij is alleen) ben ik heel erg blij en trots. Nu de tweede nog…
  26. Senna34

    Dood

    Precies !
  1. Meer activiteit laden
×
×
  • Nieuwe aanmaken...