Spring naar bijdragen

Alle activiteit

Deze tijdlijn wordt automatisch bijgewerkt

  1. Afgelopen uur
  2. Op den duur hoeft het voor je gevoel ook niet meer zo nodig en wordt het daardoor gemakkelijker, is mijn ervaring. Maar het idee "zou ik het misschien later weer eens voorzichtig kunnen proberen?" blijft af en toe ook nog steeds door mijn hoofd spoken. Een vast besluit en een goede stok achter de deur is daarom wel praktisch. In het begin hoeft dat besluit niet voor eeuwig te zijn, als het dat gemakkelijker voor je maakt. Van dag tot dag werkt voor velen goed. Maar het werkt niet bij iedereen op dezelfde manier. Ik wilde er in het begin liever niet elke dag mee bezig zijn dus ging ik eigenlijk meteen al over naar wat langere termijnen.
  3. Klopt @Mormel, hoewel ik mezelf dan schuldig voel omdat ik zo laks ben geweest hechten zij niet zoveel waarde aan de kwantiteit maar eerder aan die kwaliteit. Zolang ik altijd maar weer eens opduikel zijn ze allang blij.
  4. Het gaat gewoon moeten lukken om langzaam te vermageren. Want ik wil medicatie als Mounjaro zeker niet proberen. Ook omdat ik geloof dat sommige medicatie bij mij gewoon niet werken. Voor dat ik de volgende keer bij mijn psychiater op raadpleging ga wil ik een duidelijk gewichtsverlies. Ik heb dan nog 18 dagen.
  5. Matig drinken kan ik zeker ook niet, ik mag nooit meer die eerste nemen, ik ga proberen er nooit meer een te drinken.
  6. Adri03

    Ik ben

    Nou, ik koester mijn rancunes en haal heel veel kracht uit woede. En eh, ja, dat kun je zeker ook positief benutten.
  7. bumperjim

    hoi

    Dat zit al standaard in de dagindeling. Vanochtend 😁
  8. Ik hoefde alleen maar aan de volgende dag te denken. Ook weet ik, dat ik niet kan drinken. Het hadden er meer geworden, dat weet ik. Ik ken mezelf en ken ook mijn streken
  9. Goedemorgen. Straks naar mijn flatje en aan de slag. Een bak koffie erin en dan even de groenten snijden voor de bami. Alles vers tegenwoordig. Heerlijk. Kippensoep is er ook nog. Die kan wel mee eigenlijk. Hier schijnt nu nog een zonnetje. Wel vriendelijk . Fijne dag allemaal!!
  10. Goed gedaan @Spirit ben bang dat het altijd zo zal blijven voor ons heb soms ineens paniek nooit meer een wijntje
  11. bumperjim

    Ik ben

    Op een gegeven moment moet je het laten gaan, dan ben je in feite bevrijd (niet dat ik daar goed in ben)
  12. Wat ben ik blij dat we op tijd zijn weggegaan daar. Die goudgele rakkers zagen er zeer verleidelijk uit. Er was zelfs heel even een gedachten om er eentje te nemen. Zo raar. Zo'n vreemd. Gelukkig snel weer om kunnen zetten en weggereden. Dit was echt verleidelijk en ik dacht echt: eentje kan wel. Een idiote gedachte.
  13. Vandaag
  14. Spirit

    de weg naar herstel

    Vandaag dus weer dag 1 en zo blijft het maar gaan. Je wilt geen opname? Waarom niet? Als je echt door wilt pakken, zou ik toch maar voor een opname kiezen. Dit is geen leven zo.
  15. hub02

    Laatste poging

    Rare smaak heb jij. Ze is niet eens in zwart/wit. Straks ga je me nog vertellen dat Marty Feldman een knappe vent was. Maar verder ben je wel in orde hoor. Niet iedereen heeft zoveel verstand van vrouwen als ik. Ik ben echt een kenner, heb er genoeg boeken over gelezen.
  16. Senna34

    de weg naar herstel

    Ergens hier las ik, dat als het je deze week lukt om niet te drinken. Dat je dan ook niet in opname hoeft. Maar ik vind het nergens meer terug. Ga je nu dan toch in opname? Jammer dat je je opname niet hebt doorgezet. Ik denk dat het toch noodzaak is. Denk aan jezelf en ook je pijnlijke benen
  17. Ja hoop ik ook ja leven is nu stuk leuker zo met z’n 2
  18. houwenzo!
  19. πŸ˜‚ nee hoor hij is nu wel gestopt gelukkig
  20. helaas niet Kaat| er is maar de helft van dat stel gestopt immers?
  21. Zo beter πŸ˜‚
  22. herman0167

    de weg naar herstel

    ik ga je bewijzen dat ik het kan zei je mij, je hebt nu wederom bewezen dat je het niet kunt, sommige mensen zullen nooit alcoholvrij worden en zuipen zich dood jij behoort definitief in deze categorie, en dit soort uitspraken als hierboven graag niet meer doen want van jou komend zijn ze totaal ongeloofwaardig, en ja dit is negatieve kritiek waar je niet tegen kunt, deal er maar mee.
  23. Yana

    Ik ben

    Vergeven klinkt misschien wel heel klef 🫣. Ik zal de man die mij verkrachtte geen knuffel geven als ik hem tegenkom maar ik denk ook totaal niet meer met haat aan hem, meer schouderophalend en met een gedachte van "die gast was totaal verknipt en had niet meer verstand".
  24. Goedemorgen alweer
  25. Dagpact: renaldo61 MaryArt Fonny🌞 kaatje goedemorgen allemaal en een fijne zondag iemand nog leuke plannen
  26. goeiemooiemorgen frummers
  27. Kan ook πŸ€”πŸ˜‚
  1. Meer activiteit laden
×
×
  • Nieuwe aanmaken...