Spring naar bijdragen

Alle activiteit

Deze tijdlijn wordt automatisch bijgewerkt

  1. Afgelopen uur
  2. Sterkte @Oskar En @Musashi gewoon door ratelen, niets mis mee. We kregen hier pannenkoeken, tussen de middag. Het moet niet gekker worden.
  3. Quinn

    Marjolijn

    Succes deze derde dag. En selectief lezen is niet verkeerd. Het klikt niet overal hè.
  4. Marjolijn

    Marjolijn

    Ik log voorlopig even uit vandaag. Ik lees elders hier e.e.a. wat ik hier niet wil lezen. Ik kom later vandaag wel weer terug. Dag 3 hier en dat wil ik graag zo houden en daar houd ik me dus ook aan vast.
  5. stroumfke

    de weg naar herstel

    ik ben bij de psychiater geweest ze zei dat ik depressieff ben van te drinken ik ga nu alles op alles zetten om nuchter te blijven dit is geen leven
  6. stroumfke

    de weg naar herstel

    je hebt gelijk ik wou gewoon een voorbeeld geven van waarom ik soms nog dronk
  7. stroumfke

    de weg naar herstel

    ja momteel drink ik ni omdat ik mij zo ellendig voel ik ga da vast houden op momenten dat ik een fles wil gaan halen
  8. Ja, maar wel met teveel ruimte ertussen. Nu is het weer netjes. Bedankt 💥
  9. Heb zojuist het hele dagpact verziekt samen met @Oskar😊. Waar blijft de zon? Ik voel me wat onbestemd vandaag. Gisteren had ik trek en ben zelfs gaan zoeken naar een flesje bier, die ik ooit eens gehad heb, als geschenk. Gelukkig niet gevonden in al die rotzooi. Maar dit heb ik een tijd niet gehad. Wat, als ik het wel had gevonden? Ja, dan had ik hem waarschijnlijk opgedronken. Een zware trippel van 12 procent 😱. Heel lief staat er trekzakske op. Vond iemand leuk om mij dat te geven. Afijn. Nergens te vinden gelukkig. Was ook best een rare avond. Mijn vriend was na het douchen in slaap gevallen. 6 uur thuis, half 7 gegeten. 8 uur ging hij in bad en daarna heb ik hem niet meer terug gezien. Er stond nog best wat op de planning. Voelde me raar en eenzaam. Heel de dag zie ik hem al niet. Vandaag dus maar anders gaan doen. Mis ook wat activiteiten in de avond. Vanavond ga ik zwemmen. Altijd een fijne avond. Morgen laatste werkdag en dan Pasen. Ook gezeur met het opzeggen van mijn bankrekening. Moet ik weer een akte van overlijden aanvragen voor iemand die al 11 jaar geleden is overleden. Geen leuke dingen om te doen en het kost nog tijd, geld en moeite ook. Ben er wat bezig over.
  10. Marjolijn

    de weg naar herstel

    Ik begrijp je echt niet. Drank hier ook nog es gaan ophemelen lijkt me zeker bepaald niet verstandig. Zo houdt je zeker ook bepaalde gedachten in stand die gewoon link zijn, vind ik.
  11. Ja, zomer 1988 vooral was de zomer van het oranje haar, weet ik nog goed.
  12. Yvonne

    de weg naar herstel

    Ooohhh, gelukkig dan maar Stroumfke. Volhouden hoor. En ja, dat 'genieten van', dat maakt het moeilijker, maar zet de voordelen maar eens af tegen de nadelen.... dan wordt de keus tussen 'wel' of 'niet' een stuk makkelijker...
  13. Vandaag
  14. stroumfke

    de weg naar herstel

    ik ben nuchter sinds dinsdag ik gaf een reden waarom ik nog regelmatig dronk
  15. stroumfke

    de weg naar herstel

    ik weet dat ik nog geniet van een flesje wijn en da maakt het nuchter blijven moeilijker nee ik ben nuchter sinds dinsdag ik hoop echt dat ik het nu kan volhouden want ik kan niet meer
  16. Marjolijn

    de weg naar herstel

    Huhhhh??????? En je staat op het dagpact??????? Hier snap ik dan echt helemaal niks van!!!!!!
  17. Yvonne

    de weg naar herstel

    Uhm... zit je NU voor de tv met je beentjes omhoog en een flesje wijn???
  18. stroumfke

    de weg naar herstel

    het eten cava maar het rusten en slapen verloopt ni zo goed waarom ik toch nog regelmatig drink ik zit voor de tv beentjes omhoog mijn flesje wijn bij en met kleine slokjes genieten van mijn flesje en ik mis de roes als ik nuchter ben
  19. Ach, ik zie dat je net zelf de volgorde al had goed gezet Spirit ☺️
  20. DAGPACT: MaryArt stroumfke Fonny🌞 renaldo61🐕 Yvonne Quinn Marjolijn ( dag 3) Kaatje Mariposa va🐘 Oskar Spirit
  21. MaryArt stroumfke Fonny🌞 renaldo61🐕 Yvonne Quinn Marjolijn ( dag 3) Kaatje Mariposa va🐘 Oskar Spirit
  22. Ja, de jaren tachtig. Spreek me er niet van. Vaak met oranje haar rondgelopen. Van die hele goedkope haarverf. Je had ook Henna. Dat was al knalrood. Even maar niet zwemmen dan 🤭.
  23. ok @Lonster1 enkel en alleen omdat je erom vraagt. 😅 😇 Want ik twijfelde weer maar kan het toch niet laten 🫠. Een tijdje geleden vertelde ik hier dat ik kleuren op nummer had ontdekt. Nu was ik gisteren in Dunaldi (hebben jullie ook wel geloof ik?) en vond beroemde schilderijen om te schilderen op nummer. The Wave van Hokusai was er bij en die heb ik meegenomen (trouw aan mezelf hihi) maar er was ook Monet en Van Gogh en zo. Nu moet ik hele tijd ook denken aan dit nummer. Ik weet niet of jullie in Nederland dit goed begrijpen. Anyway, het is uit de tijd dat ik ook kartonnen wijn in Dunaldi kocht. Blij om daar toch al vanaf te zijn! 😅😅😅
  24. Lonster1

    de weg naar herstel

    Dat vind ik niet zo'n gekke opmerking van Renaldo. Want als je het écht écht écht niet wilt, waarom dan hervallen? Dan is er toch iets in jou, dat wel door wil drinken. Voor veel drinkers heel herkenbaar natuurlijk. De waarom-vraag. Maar nu je er zo slecht aan toe bent, is dat minder relevant. Nu gaat het erom je rust te pakken. Ik hoop dat het je lukt wat te eten en te slapen.
  25. Ik vind het juist wel leuk hoor. Zwiep maar lekker door.
  26. Het is in elk geval al wel geruststellend dat jullie er blijkbaar niet zo veel last van hebben. Dan is het in eerste instantie dus vooral gewoon vermoeiend voor mezelf.
  27. Ja overleggen met een expert lijkt me wijs. Goed dat je dit nu wilt doorbreken. Bedenk dat je, als je niet meer drinkt, meer gaat voelen. Eerst kan dat angst zijn, dat komt door de alcohol zelf. Daarna ga je meer emoties voelen. Kun je daar niet mee omgaan, dan ga je weer terug drinken. De meeste drinkers drinken immers om hun emoties te dempen. Dat klinkt misschien betuttelend en als een open deur, maar wel iets om rekening mee te houden als je deze demping achter je wilt laten. Zelf heb ik het opgevat als een training in voelen. Je kunt een dagboek gaan bijhouden, of hier op het forum gaan meeschrijven.
  1. Meer activiteit laden
×
×
  • Nieuwe aanmaken...