Spring naar bijdragen

Alle activiteit

Deze tijdlijn wordt automatisch bijgewerkt

  1. Afgelopen uur
  2. Bijna maart, dan doe ik ook mee.
  3. Mariposa

    Een leven vol alcohol

    @Mormel 💜
  4. Goedemorgen! Ik heb sinds een paar weken een dik notitieboek waarin ik elke ochtend even wat schrijf aan het begin van de werkdag. Geen hele emotionele verhalen om mijn ziel te verlichten, maar gewoon tekst op papier zoals ik anders mezelf als soort coach zou toespreken. Dit gaat dan over in bijvoorbeeld een ToDo ToDay-lijstje maar soms ook tekst zoals ‘jeetje, wat duurt dit weer lang .. het gaat echt niet meer om het punt waar we hier voor zitten. Hou me maar koest, en kijk niet te moeilijk’ Soms met een leuk kleurtje erbij, soms juist met punten lekker doorstrepen. Nouja, jullie snappen het idee vast wel Ik kreeg net een bericht op mijn telefoon; uw gemiddelde wandelhartslag is de afgelopen 4 weken gedaald. Wat leuk om te doen hoe de nieuwe medicatie werkt! Fijn ook dat ik het voel, veel meer rust in mijn lijf. Fijne dag!
  5. Mariposa

    Een leven vol alcohol

    Eens, maar helaas gebeurt zoiets maar al te vaak. Helaas is voor het ouderschap geen diploma nodig. En dan nog...
  6. Mariposa

    Laatste poging

    Klopt wat je zegt. We mogen als klein kind al niet meer doen wat we willen. Op de basis school leer je al luisteren naar wat je voorgedragen wordt. Volledig tegen de natuur in. Goed bezig met z'n allen. Er gaan van die filmpjes rond van zo'n gezin die leven in een gemeenschap waar ze helemaal zelfvoorzienend zijn. De kids daar leren dus al vanaf peuter hoe het leven echt is. Briljant toch? Eerlijk eten en goede sociale vaardigheden. Je leert in de praktijk het enige dat je eigenlijk hoeft te weten. Natuurlijk kun je jezelf scholen als je een knappe kop hebt. Waar kan ik tekenen?
  7. Ja opschrijven is een goeie. Alles waarvoor ik al te beroerd ben om het helemaal op te schrijven, dat gaat ook sowieso niet gebeuren, dat is alvast voorspelbaar 🤣
  8. Dingen die prioriteit hebben of het lastigst zijn als eerst doen. Vooral na de lastige heb je direct al een goed gevoel.
  9. Goedemorgen allemaal, Er gaan hier dingen drastisch veranderen. Nu blijf ik gestopt, dag 2 vandaag. Dagpact: renaldo61 MaryArt Mariposa
  10. Ik ben bescheiden. Misschien lukt het ook om een leuke dag te hebben zonder dat ik me voorneem wat ik allemaal moet. Straks op het nachtpact, morgen op het dag- en nachtpact. Niet omdat ik iets "moet", maar omdat ik dat wil. Als ik me niets voorneem, kan ook niks mislukken. Wie doet me wat?
  11. stroumfke

    de weg naar herstel

    ja ik heb er zelf om gevraagd
  12. stroumfke

    de weg naar herstel

    hey mormel excuses aanvaard het heeft mij inderdaad gekwetst maar tis voorbij ga je ook binnen gaan voor een korte of lange opname
  13. Goedemorgen, Wat ik soms doe is me aan het begin van de dag af vragen wat ik gedaan moet hebben om vanavond met een tevreden gevoel terug te kijken op de dag. En die dingen op te schrijven. Op de één of andere manier helpt me dat realistischer te zijn over wat ik gedaan kan krijgen. Me zoveel voornemen is helemaal niet lief vor mezelf, het is eigenlijk het onmogelijke van mezelf verwachten, heel streng. Ik mag pas tevreden zijn als... Jezelf pleasen bestaat denk ik niet. Beetje vergelijkbaar met over een borrel nadenken en dan even doorspoelen in gedachten naar hoe je je de volgende morgen gaat voelen. Soms helpt dat. Ik krijg vandaag leuk bezoek.
  14. Vandaag
  15. Dagpact: renaldo61 MaryArt Goeiemorgen allemaal!
  16. Free man hier ook, atv'tje vandaag. 280 dingen genoteerd die ik moet doen. Daarvan doe ik er 3 of 4 met een beetje geluk. Dan moet ik goed opletten vanavond dat ik daar blij om ben en niet loop te balen vanwege de rest. Pffff leren leven 1.0.1
  17. Fietsers zijn maar 5 punten, ik rij er meestal omheen, dat is minder gedoe 😁 In werkelijkheid is fietsen hier op het platteland een levensgevaarlijke hobby en ik doe het niet graag, tenzij dat je echt op een apart fietspad zit maar daar heb je er niet zoveel van. Gelukkig wel eentje van mn huis zowat tot aan mn werk.
  18. bumperjim

    Een leven vol alcohol

    Als je daar niet liefdevol op reageert dan verdien je ook geen kind
  19. Moggahhnnnn... , Freeman. I'm a Free Man! Vroeg beginnen vandaag = vroeg vrij.. Misschien moet ik dan eens beginnen 🫣
  20. hub02

    Laatste poging

    Karin, ik snap dat we moeten "functioneren". Moeten! We worden geboren als hamsters in een tredmolentje (onze opvoeding, ons aangeleerd rechtvaardigheidsgevoel). Ik loop daarin zonder ergens te komen. Waarom wil je jouw gevoelens (met medicatie) veranderen? Misschien ben je wel goed genoeg zoals je nu bent? Ik wil niet iets van jou horen wat je eigenlijk niet kwijt wil. Ik denk dat ik naar antwoorden zoek op vragen over mezelf.
  21. Welkom terug
  22. Goeiemorgen iedereen. Dagpact: renaldo61
  23. Toch nog een voor de personen in het nachtpact.
  24. Goed, ga nog drie nummers plaatsen.
  25. Gisteren
  1. Meer activiteit laden
×
×
  • Nieuwe aanmaken...