Spring naar bijdragen

Alle activiteit

Deze tijdlijn wordt automatisch bijgewerkt

  1. Afgelopen uur
  2. Quinn

    hoi

    Dat is niet wat ik zei m'n beste @bumperjimjuiast omdat je een probleem hebt, vind ik dit ene glas een prestatie.
  3. bumperjim

    hoi

    Nou ga ik weer denken dat ik eigenlijk geen alcoholprobleem heb ๐Ÿ˜ Het is makkelijk om 1x 1 glas te drinken. Maar ik kan niet een week lang elke dag 1 glas drinken, dan zit ik aan het eind vd week op veel meer.
  4. Adri03

    De ezel & de steen

    Mijn zoon, toen nog zoontje, heeft mij tot zijn 9e drinkend meegemaakt. Dan was ik af en toe na een binge helemaal out. Dat gebeurde een paar keer per jaar, waardoor ik het idee had dat hij er niet veel van meekreeg en dat het geen gevolgen zou hebben. Inmiddels zit hij in zijn master en leidt een heel actief verenigingsleven, maar drinken? No way! Hij behoort tot de kleine minderheid van geheelonthouders op de universiteit. Ik heb hem dat nooit aangeraden; zou hem zelfs de lol gunnen van af en toe helemaal los te gaan (want ja, ook in mijn ogen is een studietijd zonder drank niet 'compleet'). Maar hij drinkt niet en vindt dat helemaal prima. En ik denk dat dat komt door de scรจnes die hij thuis tot zijn 9e heeft meegekregen, van zijn uitgetelde papa weer eens midden overdag op bed, al meende ik zelf dat dat wel losliep allemaal, destijds. Of ik die geheelonthouding van hem nu als een onbedoeld gunstig gevolg van mijn drankescapades moet zien, daar ben ik nog niet uit, maar @Oskar, ik denk dus eigenlijk wel dat je zoons er iets van meekrijgen en er wellicht op termijn ook gevolgtrekkingen aan zullen verbinden.
  5. Quinn

    hoi

    Het is natuurlijk niet gewenst enzo, maar ik vind het bizar knap dat je รฉรฉn glas kunt drinken.
  6. bumperjim

    hoi

    De vraag is alleen hoe, maar eerst moet het de hoogste prioriteit worden en daarna vind ik wel uit hoe.
  7. bumperjim

    de weg naar herstel

    Makkelijk om er mer zn tienen op in te hakken ๐Ÿ‘๐Ÿป๐Ÿ‘๐Ÿป๐Ÿ‘๐Ÿป Willen er misschien nog meer mensen meehelpen? Dan lukt het zeker.
  8. Quinn

    Ik ben

    Dank je.
  9. garfield076

    de weg naar herstel

    Het zelflerend vermogen is totaal niet geloofwaardig. Wat hoop je hier op dit forum te vinden? Iedere keer dezelfde boodschap: ik ga bewijzen dat ik het kan. Je weet al dat dit negatieve reacties op gaat leveren, waaronder die van mij. Maar je doet kennelijk geen fluit met alle adviezen en opmerkingen van de rest hier. Ik denk dat je meer gebaat bent bij 1-op-1 begeleiding. Van het gejojo hier zie ik de toegevoegde waarde niet in. Niet dienend voor jezelf lijkt mij
  10. bumperjim

    hoi

    Vrijdagavond heb ik de nooduitgang genomen, 1 fles rood. Gisteravond nog 1 biertje. Vanavond weer de nul.
  11. bumperjim

    hoi

    Elke dag maar alleen op zondag kan het 2,5 uur duren. Ik heb een regenjas, schoenendrogers, handschoenen, ik weet niet hoeveel jassen, kakzakjes en een derde oog (frontaallamp) en ik gebruik ze allemaal voortdurend. En nooit 2x dezelfde wandeling na elkaar.
  12. Yana

    Ik ben

    Het is niet te heftig voor ons, blijf vooral schrijven over jouw herinneringen en emoties erover, daar zou je echt geen sorry voor moeten zeggen.
  13. Vandaag
  14. Zeg nooit nooit! Als de wereld vergaat zou ik eraan kunnen denken goed beneveld ten onder te gaan. Voor nu ben ik zo blij met mijn nuchterheid.
  15. Ja, dat klopt. We gaan bijna gelijk op. .
  16. Spirit

    de weg naar herstel

    Is 8 maanden nuchter je langste stoptermijn? Voor de rest zit er steeds maaar 3 maanden tussen of 6 mnd. Natuurlijk bepaal je dat zelf, maar 6 dagen nuchter is niet veel he? Veel succes in ieder geval. Laat maar zien dat je het kunt.
  17. Etty

    De ezel & de steen

    @Oskar Het was mij duidelijk dat je het letterlijk bedoelde, ze waren op school. En dat je niet bedoelde: al het andere gedoe. Je komt niet over als iemand die het vaderschap licht opvat, integendeel.
  18. Quinn

    De ezel & de steen

    Ach nee @Oskar sorry. Moet me niet op jou gaan afreageren. Ik zeg wel erg veel sorry vandaag, maar ik meen het wel.
  19. Reacher

    De ezel & de steen

    Het was je twijfelen aan het feit dat kinderen meer meekrijgen dan je denkt waar ik me in verslikte.
  20. Oskar

    De ezel & de steen

    Bedankt. Waren jullie bang dat ik mij niet elke seconde bewust was van mijn tekort schieten als vader in dit opzicht?
  21. Quinn

    Ik ben

    Sorry. Ik negeer jullie voor nu allemaal met die onbegrijpelijke discussie over haar en vergeven want ik snap er geen flikker van en kan er dan ook niets mee nu. Nogmaals sorry, want ik zie de moeite die erin is gestopt heus wel. Nee @Spud het gaat wel wat beter, maar op de graadmeter van 0 tot 100 zou ik zeggen kut.
  22. Reacher

    Ik ben

    Ik voel eindelijk iets Q. Dank juist daarvoor.
  23. Quinn

    De ezel & de steen

    Ze krijgen thuis veel meer mee dan je denkt. Alsjeblieft.
  24. Reacher

    De ezel & de steen

    Misschien hebben je kinderen dit keer niets meegekregen maar een keer daarvoor heeft een van hen je toch knock out in de badkamer gevonden? Just saying.
  25. Quinn

    Laatste poging

    Well, hij had een prachtige mond.
  26. stroumfke

    de weg naar herstel

    ja het is mogelijk
  27. Morgen. Dagpact: renaldo61 MaryArt Fonny๐ŸŒž kaatje Quinn
  1. Meer activiteit laden
×
×
  • Nieuwe aanmaken...