Spring naar bijdragen

Alle activiteit

Deze tijdlijn wordt automatisch bijgewerkt

  1. Afgelopen uur
  2. In 1976 toen ik nog een puber was of zelfs maar begon te puberen had ik een belangrijke gebeurtenis die toen zeker in die zomer plaatsvond. Ik moet erbij vertellen dat ik op de boerenbuiten opgegroeid ben, twee vroegere keuterboerderijen tegen elkaar geplakt. De volgende woonst was minstens 350 meter verder. Een tijd daarvoor speelde ik steeds met dezelfde buurjongen die wel 1 km verder woonde. Toen tijdens die zomer kwam er bij de naaste buur een meisje op vakantie, tot dan speelde ik bijna nooit met meisjes, maar met dat meisje speelde ik vooral kaartspelletjes. En ook gewoon zeer veel praten. Maar nog veel belangrijker voor mij het gaat 50 jaar geleden zijn dat het begon had ik bijna iedere nacht dezelfde droom, een droom over een jonge vrouw die ik zocht maar ik had nooit toegang naar haar, de toegang naar haar werd steeds verhinderd door omstandigheden of anderen die haar beschermede. Ik had die droom dus van ongeveer 1976, dit bleef duren tot ik 42 jaar was in 2004 en ik dacht de jonge vrouw uit mijn nachtelijke dromen ontmoet te hebben. Nu heb ik er alleen nog maar dagdromen van. Je moet weten dat ik Autisme heb en zomaar niet door iedereen wil aangeraakt worden. Maar plots vielen al mijn angsten voor het andere geslacht uit noodzaak weg. Ik was verbaasd dat ik met de vrouw uit mijn dromen contact kon maken. Spijtig hadden we niet dezelfde gevoelens voor elkaar, ik wil nog steeds met haar op regelmatige basis praten. 1976 was ook het jaar dat Lucien van Impe de tour won.
  3. Ja ik moet me meer concentreren op de dingen die goed gaan in mijn leven, althans dat was heel de bedoeling van de ACT groepstherapie bij het Cgg
  4. Ik denk dat ik inderdaad best haar eerst nog zie voor ik toehap, er zijn nog steeds wekelijkse bijeenkomsten van oud leden van de afdeling waar we beidde opgenomen waren.
  5. Verleden dinsdag probeerde ik mij neer te leggen op een grondmat bij de kinesist (fysiotherapeut voor de Nederlanders ) maar ik heb het zo moeten laten wegens rugpijnen, de therapie ging verder op een tafel. Bewegen wordt mij sterk aangeraden.
  6. Dank je @Mariposa dat is eigenlijk ook wel zo🧐 knop om zetten kijken of dat me lukt πŸ‘
  7. Vandaag
  8. Ik vermoed dat niemand behalve jij daar wakker van ligt. Work in progress, als het ze niet bevalt dan komen ze toch lekker niet. Het gaat om het gezelschap Kaatje en volgens mij ben jij best goed gezelschap.
  9. Je kunt klein beginnen. Misschien eerst een kopje koffie drinken ergens.
  10. Mariposa

    KiloKiller

    66.7
  11. goeiemooiemorgen frummers soort van spit in mn onderrug en ik kan amper op mijn stuitje zitten. goeie smoes om weer niks te doen, maar best veel pijn. Toch maar veel bewegen vandaag. Kapperafspraak en afspraak met zoon dus genoeg motivatie. oud worden is soms echt niet leuk. Hopelijk heeft het lucht gebracht zonder al te veel nevenschade.
  12. lady jane

    KiloKiller

    77,2
  13. Bob

    KiloKiller

    Deze en volgende week wegens vakantie afwezig.
  14. Fonny

    Zaterdag 4 juli 2026

  15. Fonny

    KiloKiller

    59.6
  16. Kaatjemama

    KiloKiller

    O das echt niet goed πŸ™ˆhoe kan ik dir doorgeven het is 69.3
  17. DAGPACT: Quinn Yvonne kaatje 🌺 renaldo61πŸ•
  18. Maja

    KiloKiller

    78,7
  19. DAGPACT: Quinn Yvonne kaatje 🌺 mischien even stuk wandelen πŸ€·πŸΌβ€β™€οΈ@Quinn zo eerst even koffie 😊dan de boel klaar maken voor 25 man verjaardag feest. Man lief is al de stokbroden halen. Soms komt de schaamte wel naar boven ons hele kleine oude huisje wat nog helemaal geverfd moet worden.de tuin die niet af is. Hoop dat ik er goed doorheen kom en dat ik de gedachten aan wijn niet zo vaak heb.
  20. DAGPACT: Quinn Yvonne
  21. Goedemorgen frummers, goedemorgen @Quinn en @bumperjim. Eindelijk weer eens een redelijke nacht gehad Γ©n voor het eerst in weken hoef ik niet alles open te zetten om de boel maar wat te laten afkoelen, luxe Het is hier zwaar bewolkt en dat zou het ook blijven vandaag, en een buitje.... fijn. Mooi, een bakje eerst maar even en dan de douche in. @Quinn, jouw opmerking klinkt heftig en ook beangstigend. Hoop dat er nu wat rust kan komen in jou, bij jullie.
  22. Misschien kan je t ergens voor gebruiken, die energie? Schilderen of zo 😁
  23. Blij dat ik het ding heb weggedaan, nou heb ik alleen nog een auto met een accu die 100 keer zo groot is als een fietsaccu πŸ™ˆ Lekker gezellig dat het zomaar kan gebeuren en niemand weet waarom. Puntje over het hoofd gezien toen we iedereen aan t elektrisch wilden helpen.
  24. Morgen Smeulen doet het nog, maar de heftige brand met explosie ook gehad. Misschien helpt het. Dagpact: Quinn
  25. En nog steeds wakker
  26. renaldo61

    KiloKiller

    115,9
  27. Gisteren
  28. Van mijn psychiater moet ik veel slapen, maar blijkbaar lukt dat nog steeds niet op bevel.
  1. Meer activiteit laden
×
×
  • Nieuwe aanmaken...