Spring naar bijdragen
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Forum Verslavingdebaas

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Maandag 12 oktober 2015

Featured Replies

Geplaatst

Gipsy dat doe je al, omdat je niet geprotesteerd hebt.

 

Volgens mij, Klavertjevier voel me te dicht op de huid gezeten momenteel. ;)

 

aanpassing, niet en hebt toegevoegd.

bewerkt door Spud

  • Antwoorden 59
  • Weergaven 5,4k
  • Created
  • Laatste antwoord

Top Posters In This Topic

Most Popular Posts

  • Goedemorgen Allemaal,   Lees hier best veel mee, het gaat erg goed met mij, heb nu bijna 1 jaar niet gedronken. Is de BESTE keuze geweest die ik ooit gemaakt heb. Het stoppen is moelijk, blijft een

  • Auto vol met oud papier en zooi van de grote schoonmaak. Hoop dat dit de laatste keer is dat ik wijnflessen in de glasbak gooi. Flessen zijn minimaal 9 maanden al leeg. Je komt wat tegen als je echt g

  • Niet leuk bertd dat het zo is, wel eerlijk dat je het zo onderkent en opschrijft. Eens dat de veronderstelling dat er na het stoppen alles schitterend en prachtig wordt behoorlijk overdreven overkomt

Geplaatst

En verders ga ik mijn big effe voeren.

Geplaatst

Terug van een bijzonder fijne AA bijeenkomst.

Trouwens sowieso een goede dag gehad, genoeg gedaan en goede vooruitzichten naar morgen.

Welterusten en wellicht tot morgen.

Geplaatst

Klik op de tekst Hannah1 dan snap je het denk ik wel. Ik schrijf vaak een tekst en maak die zodat je erop kan klikken en dan kom je op een website met uitleg.

Geplaatst

Welterusten beste mensen, tot morgen.

Geplaatst

Beetje laat, maar toch,..

Ik merk dat ik veel actiever en ondernemender ben sinds ik geen alcohol meer drink, al is dat bij mij pas zeven weken geleden, er zijn momenten bij dat ik me niet eens meer voor kan stellen dat ik zo veel zoop, laat staan dat ik nog weet waarom ik dat deed.

Ik besef me heel goed dat ik nog geen twee maanden geleden dagelijks mezelf achterover dronk, maar voor mijn gevoel lijkt het zelfs al jaren geleden, ik kan me er helemaal niets meer bij voorstellen hoe het was, hoe het nu nog zou zijn en noem maar op.

Het enige wat ik weet is dat ik mijn energieke levenslust die ik nu heb echt nooit op zal geven.

Ik heb ook meer vrienden nu, ik kan makkelijker en vaker aan leuke activiteiten deelnemen, ben echt zo veel minder snel moe en weer zo veel meer sneller uitgerust na een werkdag bijvoorbeeld, ik kan vergeleken met toen nu zeker 35 tot 40% meer per dag doen en dan nog hou ik tijd en energie over.

Dit geef ik echt nooit meer op, zeker niet voor iets wat zelfs helemaal geen toegevoegde waarde(n) heeft zoals alcohol, blij dat ik dat i.i.g. besef!

Maar ik kan natuurlijk alleen voor mezelf spreken in deze, verder kan ik het ook niet zo goed onder woorden brengen,.. :blush:

Fijne nacht! :moon: zZzz..

bewerkt door Charlie40

Geplaatst

Hoi Erik,

 

ik weet verstandelijk, dat alcohol niet goed voor me is en ik wil ook niet meer drinken, maar het voelt soms wel als een gemis!

Maak een account aan of meld je aan om een opmerking te plaatsen

Account

Navigation

Zoeken

Zoeken

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.