wisse Geplaatst 25 oktober 2015 Auteur Rapport Geplaatst 25 oktober 2015 ja mg , dat is nou voor mij moeilijk om het zo , op zo een positieve manier te kunnen bekijken. ik zie de depressie en de emoties meer als een zwakte. een stukje uit het verleden en iets waar ik moeilijk mee om kan gaan. als ik de gedachten krijg van dat ik het niet aan kan en niet meer zie zitten, denk ik aan jet die het echt zwaar heeft, en toch ook droog blijft en positief. ik moet echt gaan leren om voor mijzelf te gaan leven, 18 jaar lang voor mijn gezin geleefd, en gedronken, daarna nog bijna anderhalf jaar mezelf de vernieling in gezopen. ik moet leren om mezelf in de ochtend een schop onder mijn kont te geven en er tegenaan te gaan. in de avond zie ik de zaken een stuk positieve en dat is moeilijk om dat in de ochtend vast te houden. wekelijks tweemaal een aa- meeting en een dagbehandeling voor mijn verslaving. daarbij komt nog dagelijks lezen en posten op dit forum. het sleept me door de mindere momenten. op naar het halve jaar
wisse Geplaatst 31 oktober 2015 Auteur Rapport Geplaatst 31 oktober 2015 hallo allemaal ik voel me feestelijk na gisteren net zo als ik als klein kind verjaarde gisteren in de avond mijn 6maanden abstinentie mogen vieren. dat geeft een enorm goed gevoel. een half jaar overwonnen. de depressie overwinnen is het volgende doel in mijn herstel al zal dat nog een stuk moeilijker zijn dan niet drinken. vroeger dacht ik dat ik de morgen zo ellendig voelde alleen door de drank. nu weet ik wel beter, de drank is weg, totaal uit beeld en komt er een onderliggend probleem naar boven. een bak vol ellende om te handelen. maar vandaag drink ik niet op naar een verder herstel Happiness reageerde hierop 1
Indigo Geplaatst 31 oktober 2015 Rapport Geplaatst 31 oktober 2015 Een heel half jaar! Wat super Wisse, en dat terwijl je met heel veel zaken (nog) aan het knokken bent! Heel veel respect (als je je meldt bij het Jaarpact, kan het nog wat uitgebreider gevierd worden : )) Vooral een feestje van maken hè! Met zoiets:
huttula Geplaatst 31 oktober 2015 Rapport Geplaatst 31 oktober 2015 Van harte Wisse..een half jaar. Stoppen is mischien wel moeilijk Het werk erna is ook geen makkie. Maar zekers weten de moeite waard. Succes Wisse..je kan meer dan ..je denkt
lady jane Geplaatst 31 oktober 2015 Rapport Geplaatst 31 oktober 2015 wow Wisse je gaat gestaag voort he die depressie gaat ook lukken hoor die krimpt als te heet gewassen wol als je eenmaal gestopt bent maar dat krimpen gaat dus ook gestaag ooit weet je dat de drank de depressie vergrootte en misschien zelfs deels veroorzaakte.
Happiness Geplaatst 31 oktober 2015 Rapport Geplaatst 31 oktober 2015 Gefeliciteerd Wisse. Ik kan me heel hoed voorstellen dat het voelt alsof je jarig bent geweest! Een half jaar, knap. Op naar het jaar.
Akkordeon Geplaatst 1 november 2015 Rapport Geplaatst 1 november 2015 Hoi Wisse, Ook van mij van harte gefeliciteerd! Zou het kunnen helpen om telkens 's avonds al iets leuks te bedenken wat je de dag nadien voor jezelf kan doen? Die lijstjes met 'moeten' dingen maken het veel moeilijker om de dag te beginnen. En wetenschappelijk gezien veroorzaakt alcohol ook depressies. Nuchter heb je de kans om er door te komen. Een lastig pad, maar wel de moeite waard! Veel sterkte!
wisse Geplaatst 1 november 2015 Auteur Rapport Geplaatst 1 november 2015 dank jullie wel voor de opbeurende reacties. het is ook niet niks voor mijn lichaam al die jarenlang drank verwerken. dus het zal nog wel wat tijd nodig hebben om te herstel en de balans terug te vinden. geduldig verder gaat in mijn ogen altijd wat langzaam. ik zal er niet onderuit komen wil ik mijn doel bereiken.
wisse Geplaatst 11 november 2015 Auteur Rapport Geplaatst 11 november 2015 er is weer veel gebeurd sind ik jullie heb bijgepraat over mijn ups and downs. onverwacht is een goede collega ziek geworden. overspannen. alle nare ervaringen van meer dan een half jaar terug komen nu ook weer terug. ik wordt nu geconfronteerd met waar ik vandaan kwam. ik kwam van ver en diep toen ik nog dronk. erg leerzaam ook, ik kan nu iets voor een ander betekenen, hetgeen in mijn periode van drankmisbruik onmogelijk was. verder nog de strijd met voor mij de zwarte hond. in een filmpje wordt uitgelegd wat ik ermee bedoel even copieren en plakken in je browser hier heb ik nu mee te maken, nu de dagen korter worden en de nuchterheid een sleur dreigt te worden. misschien dat er onder jullie ook mensen zijn die hier iets aan hebben. ik vond het iig er waardevol en een goede manier om uit te leggen wat mijn klachten zijn.
Akkordeon Geplaatst 11 november 2015 Rapport Geplaatst 11 november 2015 Mooie metafoor, die hond. Wens je veel succes bij het africhten!
Poppy Geplaatst 11 november 2015 Rapport Geplaatst 11 november 2015 Mooi en duidelijk gedaan, 13 jaar geleden was het niet meer te harden en heb hulp gezocht, nu is't beestje nog altijd aanwezig maar dan wisselend in grootte maar nooit meer zo als toen. Heel naar voor je dat je last van depressies hebt je kunt ook nooit echt uitleggen wat is het werkelijk is totdat je het zelf hebt meegemaakt en je gunt het echt je ergste vijand niet. Het is een uitnodigend filmje, bedankt en sterkte.
lady jane Geplaatst 11 november 2015 Rapport Geplaatst 11 november 2015 duidelijk Wisse en herkenbaar.
wisse Geplaatst 4 december 2015 Auteur Rapport Geplaatst 4 december 2015 (bewerkt) hallo allen, na enige tijd alleen lezen en af en toe wat posten, weer even wat van me laten horen op mijn draadje. de zwarte hond idd aan het trainen en ondertussen 7 maanden in herstel, de strijd met alcohol wordt langzaamaan wat makkelijker, dwz niet meer zo dominant aanwezig. veel dingen van vroeger weer opgepakt en een actiever leven aan het leiden. inmiddels heeft mijn leven een positieve wending genomen want ik heb kennis aan een lieve vrouw, veel chatcontact en reeds enkele malen ontmoet. de vlinders komen tot leven na 15 jaar in rust te zijn geweest. het leven is zoveel mooier als je er iemand in je leven hebt die je begrijpt en accepteerd ondanks je verleden. verder sla ik me dankzij de positievere instelling makkelijker door de dagelijkse ellende omtrend de omgang met de kinderen die nog steeds niet van de grond is gekomen. hier wil ik het voor vandaag voor laten en jullie bedanken voor jullie opbeurende feetback. 4 december 2015 bewerkt door wisse
huttula Geplaatst 4 december 2015 Rapport Geplaatst 4 december 2015 Vlinders komen tot leven.. De mooiste gevoelens zijn aanwezig Geniet ervan
lady jane Geplaatst 4 december 2015 Rapport Geplaatst 4 december 2015 wow Wisse, wat mooi om te lezen, zo word je steeds krachtiger en dan heb je blijkbaar ook weer wat te bieden je trekt mensen aan die nu goed voor jou zijn en die jij verdient ook. Ik gun je zo dat die omgang met je kinderen er ook weer komt. Misschien hebben zij wat meer tijd nodig? Heb vertrouwen joh je bent heel erg op de goede weg.
wisse Geplaatst 19 januari 2016 Auteur Rapport Geplaatst 19 januari 2016 heel veel dank voor jullie bemoedigingen en intresse het berichtje van lady jane heb ik afgelopen keer op keer gelezen. en de omgang met de kinderen bij mijn advocaat geparkeerd. lijkt mij het beste. teleurstellingen op dit gebied roept bij mij enorme drankzucht op. en mijn advocaat krijgt gelukkig de instanties ook weer op gang, dus we houden moet. verder erg druk op een positieve manier. dank zei mijn terapie nu ook wat krachtiger geworden in het nee zeggen en alleen die dingen te doen die echt moeten. hierdoor blijf ik wel bezig maar put mezelf niet zo vaak meer uit. minder vaak ziek en positiever.. de feestdagen en mijn verjaardag ook voor het eerst in 18 jaar nuchter doorgekomen. het leven zit in de lift. nu financieel rond zien te komen met die extra kosten van mijn advocaat. want ondanks de rechtsbijstand wel iedere keer een eigen bijdrage van door de 300 euro. live goes on. my dear friends. lady jane reageerde hierop 1
Meya Geplaatst 19 januari 2016 Rapport Geplaatst 19 januari 2016 Dat is fijn en bemoedigend om te horen Wisse!
wisse Geplaatst 10 april 2016 Auteur Rapport Geplaatst 10 april 2016 beste vrienden hier op naar een jaar maar met veel strijd. mijn gezondheid speelt me parten en ben veel moe. was te verwachten na die roofbouw van al die jaren. langzamerhand leer ik dingen te aanvaarden die ik niet direct in de hand heb. een fellow die ik als voorbeeld had is tot 3 maal toen keihard teruggevallen. op het randje van de dood en een andere heeft zichzelf de dood ingejaagt. normaal iets om af te blusssen met drank en pillen. ook met de omgang met mijn kinderen zit geen schot maar ik heb het bij mijn advocaat neergelegd en ga door met mijn leven anders ga ik eraan kapot. ik weet waar ik vandaan kom en heb daar een hele shitlist bij. het leven is zoveel beter als je alles kan verwerken ipv voor je uit schuiven. voor de nieuwkomers wil ik zeggen het is mogelijk al lijkt het onmogelijk maar je moet er wel voor de volle 100% voor gaan . HappyDays en smart reageerden hierop 2
lady jane Geplaatst 10 april 2016 Rapport Geplaatst 10 april 2016 wisse, bij mij duurde het ook ruim een jaar voor ik echt bergopwaarts ging, maar zelfs in die tijd was alles beter dan drinken. Fijn dat jij dat ook inziet en doorzet.
wisse Geplaatst 30 april 2016 Auteur Rapport Geplaatst 30 april 2016 even een update. roerige weken achter de rug mijn moeder is na een kort ziekbed overleden een week later een goede kennis van vroeger en afgelopen wo liep mijn relatie ten einde of je dan ook nog even nuchter wilt blijven. dagelijks ben ik doodmoe maar nog steeds nuchter vandaag op de kop af een jaar.
lady jane Geplaatst 30 april 2016 Rapport Geplaatst 30 april 2016 goh Wisse wat een wisselende ervaringen, gecondoleerd met je moeders sterven. En de kennis en je relatie, pfffft wat veel he. Goed dat je niet drinkt. Dat maakt het te doen nu. Je bent er doodmoe van, maar doet het wel ondertussen.
kruidenthee67 Geplaatst 30 april 2016 Rapport Geplaatst 30 april 2016 Wisse, gecondoleerd. En respect, voor jou en hoe je het doet....sterkte. Kracht en wijsheid gewenst.
huttula Geplaatst 30 april 2016 Rapport Geplaatst 30 april 2016 Ondanks veel tegenslagen doe je het toch maar. Gecondoleerd Wisse
Aanbevolen berichten
Maak een account aan of meld je aan om een opmerking te plaatsen
Je moet lid zijn om een opmerking achter te kunnen laten
Account aanmaken
Maak een account aan in onze gemeenschap. Het is makkelijk!
Registreer een nieuw accountAanmelden
Ben je al lid? Meld je hier aan.
Nu aanmelden