Spring naar bijdragen
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Forum Verslavingdebaas

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

donderdag 24 juli 2008

Featured Replies

Geplaatst

CPAS
Mineralen !! Wat een idee, dank je wel, even gegoogled en dat zou het best wel kunnen zijn, eens kijken of ik daar wat extra van kan nemen !
Toppie, thanx

  • Antwoorden 249
  • Weergaven 8,5k
  • Created
  • Laatste antwoord

Top Posters In This Topic

Geplaatst

Corinne: ik vind jou echt een wijze vrouw!
En zo attent ook.
EEn beetje de moeder onder ons!!!! Zo voel ik dat tenminste!

Geplaatst

Juffie,
Dan gebruikt de muis jou misschien wel. Zo was het bij mij. Die dingen hoeven maar heel lichtjes aan geraakt te worden.
Kreeft dus. Had ik gelijk om je te feliciteren. Ik ben een rasechte schorpioen. Ik kan wel vergeven, maar vergeten doe ik niet. Helaas.

Geplaatst

Adam,
Geniet ervan met volle teugen. 't Is je gegund!

Geplaatst

Juffie, pas op voor een scharengevecht! Hier een kreeft van 30-06! ;)

Geplaatst

Fijn Adam dat je toch regelmatig iets laat horen en dat het goed met je gaat is helemaal top. Geniet maar weer lekker van je dagen en tot horens (klinkt een beetje raar)

Geplaatst

Denk het niet Soothe, ik gebruik mijn scharen alleen figuurlijk, maar misschien bedoel je dat juist!
eR IS AL GENOEG OORLOG IN DE WERELD.
lATEN WIJ HET GEZELLIG HOUDEN.

Geplaatst

Sammy, goed onthouden! IK tel niet meer zo, dat slijt er een beetje uit.
Groet van de kreeft!

Geplaatst

quote:


Originally posted by:
juffie

Corinne: ik vind jou echt een wijze vrouw!


En zo attent ook.


EEn beetje de moeder onder ons!!!! Zo voel ik dat tenminste!



HO HO Juffie,
Ik heb genoeg aan mijn eigen kroost.
Maar het compliment steek ik in mijn zak.

Geplaatst

Ja ja Corientje, je kwam op me over als een vredes duif. :)


@ Adam, geen bericht, goed bericht, zullen we maar denken.

Geplaatst

Stien, gefeliciteerd met je verjaardag! :musicnote: Ik hoop dat je een fijne en feestelijke dag hebt. Het weer werkt in ieder geval mee :rose:

Behalve de felicitaties aan Stien heb ik nog niets bijgelezen. Is het vandaag nationale onrustdag of zo? Ik meende tenminste in de gauwigheid te zien dat er meer mensen onrustig waren. Ik heb daarnet nog even mijn raam voor gelapt (kon de door mijn hond geproduceerde vlekken en spetters niet meer aanzien) en van de weeromstuit ook nog gedweild. Ben wel moe nu, maar het geeft wel voldoening.
En ik begin zowaar te geloven dat het met de jeugd ook nog allemaal een keer goed komt. De jongens hebben mijn heg gemaaid en een deel van het onkruid gewied! Zegt het voort, zegt het voort!

Geplaatst

Hier ook een passionele Scorpio......

Geplaatst

toch niet van die heg, hè? even verder doorgeven.................

Geplaatst

2 scorpio's , 2 kreeftenwat een scharen.
kunnen we met zijn allen misschien hier de heg knippen.
Is maar ongeveer 25 meter in totaal

Geplaatst

Anna,
Hier heerst geen onrust, hoor. Een heel vredelievend draadje.

Hoort, burgers, boeren, boerinnen, oude van dagen en kinderen:
Het komt GOED met de jeugd van ANNA !
Zegt het voort, zegt het voort!

Geplaatst

Gelukkig Soothe. Kan het even allemaal niet meer bijhouden wie er nu op vakantie is en dan ben ik altijd bang dat er weer iemand verdwijnt zonder iets te laten horen en dat zijn er veel te veel naar mijn gevoel. Ben een beetje een kloek die de boel bij elkaar wil houden maar er niet bij stil staat dat er wel eens een uit kan vliegen...........

Geplaatst

Marieke,
:)

Woman,
Welke passie?

Juffie,
Ik lig in een deuk. Moet je weten dat er hier nog veel meer schorpioenen zijn! Kreeften vast ook.

En hier vliegt zo een rottig fruitvliegje voor mijn scherm en mijn brilglazen. Irritant beest.

Druppeltje,
En het nieuws van An heb ik eerder gepost.

Geplaatst

Bedankt voor het doorzeggen Druppeltje en Juffie :D

Safi, gefeliciteerd met een jaar lang het voortouw nemen, je best doen en ADB zijn op jouw eigen manier. :present: Je gaat goed!

Anjo, verontschuldig je niet dat je hier je hart uitstort. Waar zou je dat beter kunnen doen? Ik heb groot respect voor de manier waarop jij met de ziekte van X en de situatie omgaat. Je dochters zijn op een leeftijd waarop ze vaak weinig respect hebben voor een ander, en hebben bovendien behoefte aan een zondebok. Maar dat is geen excuus om op deze manier met jou om te gaan, en ik denk dat er een dag komt dat ze dat zelf ook gaan beseffen!

Corinne, toch leuk dat je vanmorgen liep te fladderen. Heb je ervan genoten?

Blacky, wat een rotstreek heeft iemand je op dat andere forum geleverd. Ik kan me voorstellen dat je je daar nu niet meer veilig voelt. Laten we hopen dat zoiets hier nooit gebeurd. Ik ben blij dat je steeds baat hebt bij je therapie.

Pippi, fijn dat je kinderen er weer zijn! En verder wens ik iedereen veel moed, sterkte en succes bij alles wat jullie willen bereiken. En een fijne avond!

Maak een account aan of meld je aan om een opmerking te plaatsen

Account

Navigation

Zoeken

Zoeken

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.