Spring naar bijdragen
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Forum Verslavingdebaas

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

De luisterlijn

Featured Replies

Geplaatst

Ik moet soms mijn verhaal kwijt en na de nodige feedback die ik gehad heb van mensen hier omdat mijn onderwerpen niet altijd alcohol gerelateerd zijn ben ik ook een andere uitlaatklep gaan zoeken. Omdat ik soms toch wel heel defensief reageer op de feedback  die ik hier krijg. En eigenlijk vind ik dat jammer dat ik dan zo reageer omdat ik diep van binnen weet dat juist als iemand zijn of haar irritaties tegenover jou schrijven geen persoonlijke aanval is. Maar een teken is van betrokkenheid in een nader te bepalen vorm. 

 

Ik wilde er iets mee doen dus. Maar binnen mijn mogelijkheden zat te chatten bij de 113 lijn of hier mijn verhalen te deponeren. Dankzij de 113 hulplijn waar ik echt niet meer thuis hoor, heb ik kennis mogen maken met de luisterlijn. Ik chat er niet mee, maar ik bel ze gewoon.  En ik mag zeggen ik heb daar mooie gesprekken gehad. Waardoor ik niet alle shit van wat ik meemaak hier drop. 

Zodoende dat ik het als tip hier neer wil zetten. De Luisterlijn | 24/7 een luisterend oor | 088 0767 000

Geplaatst
  • Auteur

Ik bel bewust omdat sommige dingen die ik meemaak te gek zijn voor woorden en ik teveel verdacht ben geweest van dronken schrijven. Met mijn nuchtere stem en eerst vertellen dat ik met een gek verhaal kom haalt alle onzekerheid die er bij mij bestaat weg en dan kan ik het gewoon met vreemde delen. Fijn dat het er is dus. En wil ik jullie zeker niet onthouden.

Geplaatst

Heb er ruim 10 jaar gewerkt als vrijwilliger
en heel wat verhalen mogen aanhoren, de
laatste jaren chattend. Dankbaar werk.
goed te lezen hoe waardevol het voor je is spud.

Geplaatst
  • Auteur

Claudius, ik heb geen idee. Dan mag ik je toch doorverwijzen naar Lady jane. Die doet dat of heeft dat gedaan dus weet van de insite meer. 

Wel weer heel grappig en tof dat je dit werk doet lady jane , dat is denk ik nog meer beroep doen op je incasseringsvermogen dan bij de 113 hulplijn. 

Mensen komen echt met van alles in het gesprek en mag je dan juist serieus op reageren. Ik zou dat ook ooit eens willen doen, maar voorlopig ben ik de gebruiker. En ben er dus echt heel enthousiast erover zodoende dat ik het deelde.

Voel je gewoon niet geremd om je verhalen soms te delen met complete vreemden. 

Geplaatst
  • Auteur

Hihi, mijn Nederlandse beltegoed is op dus misschien kom ik terug met de chat als mijn hand uit het gips is. Maar dan zal je me toch doorverwijzen of aangeven in het gesprek dat we elkaar kennen? Ik heb daar alle vertrouwen in  en vind dit een leuke en grappige samenloop. :D

Geplaatst
  • Auteur

Was niet helemaal duidelijk voor mij, dankjewel voor je duidelijkheid lady jane. Qua anoniem is het dan wat simpeler en ik ben er nog steeds enthousiast over en adviseer dit mensen nog steeds. Thanks voor je openheid Lady Jane. :rose:

En verder wil ik het hier als tip loslaten en hoop ik dat andere mensen er net zoveel aan hebben als ik (zei de gek);):heart:

 

 

Maak een account aan of meld je aan om een opmerking te plaatsen

Account

Navigation

Zoeken

Zoeken

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.