Spring naar bijdragen

Aanbevolen berichten

Geplaatst (bewerkt)

Ik ben vanmorgen om 11 uur begonnen met het maken van een dansvideo van 25 minuten. Deze was pas om 23 uur klaar....wat een werk. 

Morgen weer. Dus ik moest nog muziek mixen, dan kan ik morgen meteen aan de slag. 

Nu pas klaar met alles. 

Lekker bezig dus, hartstikke leuk. 

bewerkt door Woman
Geplaatst

Al een paar dagen aan het filmen en editen. Zoals het nu gaat krijg ik elke dag 2 nieuwe abonnees. Dat is leuk. Niet omdat ik beroemd wil worden maar wel omdat ik iets wil uitdragen. 

Fijn dat ik weer tijd en mogelijkheid heb om met mijn passie te werken. Dit is wat ik het allerliefste doe. 

Geplaatst

Ik heb best wel heel erg last van overhangende oogleden. Dat is vermoeiend en mijn blik lijkt dan heel streng en moe, wat helemaal niet klopt met hoe ik me voel. 

Ik ben gaan scrollen voor een ooglid operatie maar dat vind ik erg heftig en veel gedoe. Even doorscrollen zag ik plakstripjes. Eerst die maar eens proberen (voor 1 euro!). 

En het werkt. Nou ja zeg. Das toch leuk. Dus nu is mijn blik opgewekter en ik zie meer, de overhangende bulten zijn weg. 

Opgelost. 

Geplaatst

Vandaag ben ik moe. Het is weer nieuwe maan, dan wil ik alleen maar liggen. Ik geef er aan toe, de rest van de maand sport ik heel veel. Een paar dagen ontspannen is helemaal oké. 

Ik wil ook nadenken over het filmen. Het is heel veel werk. Dansen voor een camera is anders dan dansen voor mezelf of met een student. Het voelt als productiewerk. Het editen doe ik op mijn telefoon, met een app die heel fijn is daarvoor. Dat betekent dus uren lang op mijn telefoon....en dat is nou niet zo mijn ding, de hele dag schermpje turen. 

Op laptop of computer is geen optie. 

Uit een lang filmpje kan ik veel shorts halen. Ik heb gister gefilmd en voor komende week genoeg "voorraad". 

Ik ga wat dingen wijzigen. Niet filmen voor productie, maar alleen als ik dat echt wil en zin heb. Niet filmen tijdens nieuwe maan. De filmpjes zijn een toevoeging, geen hoofddoel. 

 

Geplaatst (bewerkt)

Vandaag begint Zomergasten. 😄

Daar wil ik goed en relaxed voor zitten/liggen/want het is een avondvullend programma.  

Ik heb een bank verbouwd. Grote megabank. De zitkussens naar de meditatiekamer. 100x105 per stuk. Heel erg geschikt om te mediteren. Een dun en hard matras op het onderstel van de bank. Rugleuning verwijderd en vervangen door een matras. Ik had nog fluwele matrashoezen. Die wil ik in een andere kleur zodat het wat meer 1 geheel wordt. Nu heb ik de heerlijkste bank ever. 

Zitdiepte zonder kussens 105. 

Lengte 200. Heerlijk voor een dutje. 

Alleen de kleuren nog mooi aanpassen. 

 

Screenshot_20250727_122833_Photo Editor.jpg

bewerkt door Woman

Maak een account aan of meld je aan om een opmerking te plaatsen

Je moet lid zijn om een opmerking achter te kunnen laten

Account aanmaken

Maak een account aan in onze gemeenschap. Het is makkelijk!

Registreer een nieuw account

Aanmelden

Ben je al lid? Meld je hier aan.

Nu aanmelden
×
×
  • Nieuwe aanmaken...