Spring naar bijdragen
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Forum Verslavingdebaas

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Dinsdag 27 maart 2018

Featured Replies

  • Antwoorden 65
  • Weergaven 7,1k
  • Created
  • Laatste antwoord

Top Posters In This Topic

Most Popular Posts

  • Ik lees goede dingen! "We kunnen alleen behouden wat we hebben door het weg te geven.""  Zo uit het BigBook van AA. Dat betekent dat we onze nuchterheid alleen kunnen behouden door anderen te help

  • Ja nancy. Maar nu gaat het wel weer. De hondjes hebben er niets van gemerkt.. onverstoorbaar. zij zijn mijn grote voorbeelden.

  • Goedemorgen! Vandaag precies 10 weken alcoholvrij.  Schrikken @Kohtje zo n bestelbus. Gelukkig goed afgelopen. Klinkt fijn @Sandrozo n goeie werkdag. Ik ook aan het werk, werk thuis vandaag

Geplaatst

Ja, behoorlijk heftig, dat RTL-4 programma over Woodstock. Blij dat het bij mij nooit zo erg is geweest als bij de mensen die je hier in beeld krijgt.

Wel opvallend dat er zo te zien geen poging wordt gedaan om mensen die dat misschien willen nog van hun verslaving af te krijgen.

Geplaatst
17 minuten geleden zei Bob:

Ja, behoorlijk heftig, dat RTL-4 programma over Woodstock. Blij dat het bij mij nooit zo erg is geweest als bij de mensen die je hier in beeld krijgt.

Wel opvallend dat er zo te zien geen poging wordt gedaan om mensen die dat misschien willen nog van hun verslaving af te krijgen.

Bob ik herken mezelf ook niet in die heftige verhalen van deze mensen.....en ik ben er van overtuigd dat sommige niet meer te redden zijn of gered willen worden... gewoon omdat zij een hele slechte start gehad hebben in het leven en het daarna nooit meer op orde hebben gekregen. Gelukkig had ik een betere start..

Geplaatst

Ik ga lekker droog naar mijn nestje.

Welterusten allemaal

Geplaatst
  • Auteur

De eerste man raakte mij het meest weet niet waarom maar had niet het idee dat die zwakbegaafd was 

Geplaatst

Die met dat schilderij aan de muur ja. Kwam bij mij ook zeker niet over als zwakbegaafd. Sterke band met zijn vrouw, wederzijds. Kunstenaarsmilieu. Witty. Een overlever.

bewerkt door Bob

Geplaatst
  • Auteur

Ik heb er werkelijk over nagedacht en vandaag ook over gepraat. Aan de ene kant lijkt het wel mooi niet stoppen met je verslaving en wel zorg en een dak boven je hoofd. Maar alleen die gedachten zijn al triest. Nijg wel naar Adrie die mensen waren nog niet stokoud. Ergens in de 40 tot 65 als ik het goed begrepen heb. Als je daar inderdaad gewoon mag gebruiken drinken op je kamer dan is het wel makkelijk. Of juist moeilijk om de keuze te maken dat je stoppen wilt. Ik weet het niet misschien niet allemaal maar of ze alle 40 niet meer te redden zijn zet ik mijn vraagtekens bij. 

Geplaatst

Even een :heart: onder de riem voor de mensen die het hier gewoon eerlijk vertellen van een uitglijder of terugval. Knap om ervoor uit te komen en heel goed van jullie! :rose:

Geplaatst

Ik heb het niet gezien en als ik er zo over lees ben ik daar heel blij om. @Gypsy ik begrijp niet goed wat je wil zeggen, maar heeft waarschijnlijk te maken met het feit dat ik het niet heb gezien. 

Geplaatst
  • Auteur

@Bor ik bedoel dit niet lullig maar ik denk dat jij ook meer begrip kunt opbrengen voor je vader omdat je zelf ook verslaafd bent. Als je zelf net verslaafd bent kan het een stuk moeilijker zijn om begrip te hebben

Geplaatst
  • Auteur

Ik was gewoon benieuwd want het lijkt mij wel dat het zo werkt. Mijn kinderen zullen wel boos en gefrustreerd zijn als ik weer ga zuipen

Geplaatst
  • Auteur

Het stimuleert mij wel wil ze niet kwijt raken

Geplaatst
7 uur geleden zei Liefje:

Ik heb het niet gezien en als ik er zo over lees ben ik daar heel blij om. @Gypsy ik begrijp niet goed wat je wil zeggen, maar heeft waarschijnlijk te maken met het feit dat ik het niet heb gezien. 

Ik snap jou niet. Mijn bericht is duidelijk: Er zijn mensen die hier aangeven een uitglijder te hebben gehad, of zijn teruggevallen en zeggen dat eerlijk. Dat vind ik goed. Duidelijker kan ik het niet maken.

Maak een account aan of meld je aan om een opmerking te plaatsen

Account

Navigation

Zoeken

Zoeken

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.