Sandro Geplaatst 25 maart 2018 Rapport Geplaatst 25 maart 2018 (bewerkt) Op een dag als vandaag realiseer ik me de overeenkomst tussen de vrijheid die je voelt als je net de alcohol de baas bent en de vrijheid die de opkomende lente geeft. Om euforisch van te worden. En als het straks hartje zomer is, en het een keer wat koel is met 18C, bestaat het gevaar dat we het "rotweer" noemen. Terwijl het dan 8 graden warmer is dan vandaag en we er vandaag euforisch van worden! Kortom, onzin en waan van de dag. En zo is het ook als je wat langer de alcohol de baas bent: het nieuwe is eraf en de euforie ebt weg. Maar vergeet dan niet dat het hartje zomer is en het niet beter wordt dan dat. Blijf ook dan genieten alsof het net lente is 25 maart 2018 bewerkt door Sandro
Kohtje Geplaatst 25 maart 2018 Rapport Geplaatst 25 maart 2018 Klopt, de euforie is weg, de dankbaarheid is er nog dagelijks. En alleen dáárom is het belangrijk voor me dat ik me als alcoholist blijf zien. Om me te blijven realiseren dat een alcoholist ook zonder alcohol kan zonder daar ongelukkig of ontevreden over te zijn.
bolletje Geplaatst 25 maart 2018 Rapport Geplaatst 25 maart 2018 4 uur geleden zei fleurtje: Ik ga me es klaarmaken Hé????????? Moet jij vandaag werken dan Fleurie? En als meneer Schildpad wakker wordt dan? Is ie helemaal alleen. Hé Liefie welkom terug. Waar is trouwens Suikertje? Die heb ik al een tijd niet meer gezien. Liefje reageerde hierop 1
Gypsy Geplaatst 25 maart 2018 Rapport Geplaatst 25 maart 2018 2 minuten geleden zei bolletje: Hé????????? Moet jij vandaag werken dan Fleurie? En als meneer Schildpad wakker wordt dan? Is ie helemaal alleen. Hé Liefie welkom terug. Waar is trouwens Suikertje? Die heb ik al een tijd niet meer gezien. Hij is toch al wakker?
Kohtje Geplaatst 25 maart 2018 Rapport Geplaatst 25 maart 2018 (bewerkt) 43 minuten geleden zei bolletje: Waar is trouwens Suikertje? Die heb ik al een tijd niet meer gezien. Die heet niet meer zo, @bolletje. Ze is hier nog regelmatig. Antoinnette, weet je wel? 25 maart 2018 bewerkt door Kohtje
Gypsy Geplaatst 25 maart 2018 Rapport Geplaatst 25 maart 2018 12 minuten geleden zei spirit: Raar dagje zo met dat uur minder. Altijd even een dagje van slag erdoor. Het is heerlijk weer. Deur hier open. Hond is al uit geweest. Laat ik maar eens blij zijn De hond is AL uitgeweest? Voor de eerste keer vandaag?
Liefje Geplaatst 25 maart 2018 Rapport Geplaatst 25 maart 2018 Dank je wel Bolletje ;-) Mooi Françoise om een dagboek bij de houden met uitspraken die je helpen en die je kunt teruglezen op momenten dat je het moeilijk hebt. Ik heb (nog altijd) een nuchterheidsdoos waar oa mijn kookwekker in heb maar ook foto's van mezelf in nuchtere toestand (fris, verzorgd..etc) en foto's van toen ik gedronken had en ook mooie spreuken. Komt misschien wat wollig over maar heb er altijd veel aan gehad. Zoiets kun je natuurlijk doen als je thuis bent of thuis werkt. Maar je kunt moeilijk als je na een gegeven training waar je het even moeilijk hebt even je nuchterheidsdoos bovenhalen.
Liefje Geplaatst 25 maart 2018 Rapport Geplaatst 25 maart 2018 oh werk.. geef oa trainingen voor mijn werk, ja sorry was niet zo duidelijk. Ik heb altijd een onderscheid gemaakt in het me wapenen tegen dat drank monster als ik buitenhuis aan het werk ben of thuis aan het werk of niet aan het werk ben. Hoe moeilijk is het na een hele dag stress buitenhuis om niet te stoppen bij de AH voor een fles. Of hoe moeilijk is het thuis werken en denken maar oh ik ben veel creatiever als ik nu even een glas (lees fles) drink, of natuurlijk niet aan het werk zijn en je bezigheden moeten zoeken.
Sandro Geplaatst 25 maart 2018 Rapport Geplaatst 25 maart 2018 Spreuken die voor jou belangrijk zijn kun je (digitaal) wel overal mee naar toe nemen, ook naar je werk En foto's eigenlijk ook. In je digitale "nuchterheidsdoos". Wat voor trainingen geef je, Liefje?
Liefje Geplaatst 25 maart 2018 Rapport Geplaatst 25 maart 2018 ja dat klopt eigenlijk wel.. vond het altijd gemakkelijk om de dingen die erin zitten ook echt te kunnen aanraken, maar eigenlijk kun je dat net zo goed in je telefoon steken. Vooral commerciële trainingen, niets met sport gerelateerd hoor
Liefje Geplaatst 25 maart 2018 Rapport Geplaatst 25 maart 2018 zo nu zijn we nog lekker anoniem ;-) moesten we dat al willen
bolletje Geplaatst 25 maart 2018 Rapport Geplaatst 25 maart 2018 1 uur geleden zei Kohtje: Die heet niet meer zo, @bolletje. Ze is hier nog regelmatig. Antoinnette, weet je wel? Ja hoor das stom. Tuurlijk. Dank je wel Koh. Je bent en blijft m'n grote steun
Sandro Geplaatst 25 maart 2018 Rapport Geplaatst 25 maart 2018 17 minuten geleden zei Liefje: zo nu zijn we nog lekker anoniem ;-) moesten we dat al willen Haha. Genoeg om een beetje beeld te kunnen vormen.
Liefje Geplaatst 25 maart 2018 Rapport Geplaatst 25 maart 2018 doe je het graag? Ik mijn job niet meer, vraagt veel te veel van me.
Sandro Geplaatst 25 maart 2018 Rapport Geplaatst 25 maart 2018 Kan me voorstellen. Trainingen geven lijkt me pittig. Ja ik doe het graag. Toevallig net weer een nieuwe uitdaging gevonden. En de regelmaat bevalt me.
Liefje Geplaatst 25 maart 2018 Rapport Geplaatst 25 maart 2018 @Sandro ; Nieuwe uitdaging bij dezelfde werkgever? spannend succes.. @spirit :; is ze al oud? wat ga je nu doen met de zoon? heeft hij al een oplossing gevonden?
Liefje Geplaatst 25 maart 2018 Rapport Geplaatst 25 maart 2018 dan is ze inderdaad wel al oud zeg..Goed dat je zoon voor morgen al een oplossing heeft. Kom op hé ze hebben zelf voor kinderen gekozen. Probeer echt voor jezelf te kiezen meis..
bolletje Geplaatst 25 maart 2018 Rapport Geplaatst 25 maart 2018 En wie verzorgd dat ouwetje dan Spirit? En weet je, als een kat niet ruikt b.v. door een snotneusje eten ze ook niet. Wat je kan doen is het eten warm maken, dat ruikt ze misschien wel.
Sensitief Geplaatst 25 maart 2018 Rapport Geplaatst 25 maart 2018 Hoi, weet iemand of er al een topic is over lichaamlijk herstel na het stoppen met alcohol. Dus welke effecten je kunt verwachten op welk termijn, wanneer je lichaam alcoholvrij is etc? Ben nieuwsgierig en kon hier niet over vinden.
Liefje Geplaatst 25 maart 2018 Rapport Geplaatst 25 maart 2018 hoi sensitief, je moet even googelen ik zal het zo ook nog wel even doen.. De alcohol is volledig uit je lijf na 1 maand. Na 10 dagen zijn normaal gesproken de ontwenningsverschijnselen volledig weg, vermoeidheid kan nog even blijven duren. Hoe lang ben je nu volledig gestopt met drinken? Slapen gaat normaal ook beter na een dag of 5. Neem vitamine B en drink veel water, gezond eten en veel wandelen helpt ook
Sensitief Geplaatst 25 maart 2018 Rapport Geplaatst 25 maart 2018 (bewerkt) Hoi @Liefje, vandaag 3 wkn gestopt. Op internet genoeg info, maar ook heel verschillend en algemeen. Niets op het forum? Heb trouwens mijn ervaring over hypnotherapie gedeeld op mijn draadje 25 maart 2018 bewerkt door Sensitief
Sandro Geplaatst 25 maart 2018 Rapport Geplaatst 25 maart 2018 2 minuten geleden zei Sensitief: Hoi @Liefje, vandaag 3 wkn gestopt. Op internet genoeg info, maar ook heel verschillend en algemeen. Niets op het forum? Heb trouwens mijn ervaring over hypnotherapie gedeeld op mijn draadje Vast ook wel wat op het forum. Maar ik vind mijn weg hier ook nog niet zo goed. Met de zoekfunctie moet je echter een eind kunnen komen. Dit krijg je als je op titels van topics zoekt met het woord "klachten" erin. https://forum.verslavingdebaas.nl/search/?&q=Klachten&search_in=titles Misschien kun je nog "herstel" proberen o.i.d.
Liefje Geplaatst 25 maart 2018 Rapport Geplaatst 25 maart 2018 Meis je bent enorm goed bezig.. volhouden nu een kwestie van dat drankmonster niet verder te laten komen dan de oprit en verder te doen met je hypnotherapie, bedankt voor het delen. Ga het zo nog eens goed lezen. Op het forum ben ik eigenlijk ook nog niet echt iets tegen gekomen, zou eens moeten worden uitgeschreven denk ik, tenzij ik me vergis.
Aanbevolen berichten
Maak een account aan of meld je aan om een opmerking te plaatsen
Je moet lid zijn om een opmerking achter te kunnen laten
Account aanmaken
Maak een account aan in onze gemeenschap. Het is makkelijk!
Registreer een nieuw accountAanmelden
Ben je al lid? Meld je hier aan.
Nu aanmelden