-
KiloKiller
86.1 zucht.
-
KiloKiller
Wat zijn jullie vroeg! Het is nog maar vrijdag. Even voor de kerstdagen aan?
-
hoe staat het er voor?
Poeh Lidia, hele voorbereidingen dus! Hier zijn het nog steeds heftige tijden en dat zal met kerst niet veel anders zijn. We gaan er maar wat van proberen te maken. Roken is wel weer wat minder geworden. Nog een dikke week en dan wil ik toch echt stoppen. Ik wens jullie allemaal hele fijne feestdagen toe!
-
hoe staat het er voor?
Vrijdag weer thuis gekomen uit het ziekenhuis. Morgen voor een onderzoek en controle weer terug komen. Roken als een ketter, voornamelijk omdat ik me verveel. Geen goede reden, ik weet het... Complimenten voor alle stoppers!
-
KiloKiller
Oeps te laat! 85.9 dat ook nog.
-
KiloKiller
84.5
-
hoe staat het er voor?
Gewoon een beetje teveel stress. Morgen wordt kindlief opgenomen in het ziekenhuis en maandag geopereerd. Daarna nog een week in het ziekenhuis, zal hier dus wat minder zijn. Ook minder roken, iedere keer pokken eind naar buiten lopen
-
-
-
hoe staat het er voor?
Bah! Dan heb ik een rot dag, veel nadenken, komt niets uit mijn handen en ga ik steeds naar buiten om 1 te roken. Baal als een stekker van mezelf.
-
hoe staat het er voor?
Nogmaals bedankt voor de felicitaties. Jopie knap hoor!
-
-
hoe staat het er voor?
Oh wow! Wat leuk al die felicitaties. Bedankt allemaal.
-
-
-
-
-
hoe staat het er voor?
Dank jullie wel!
-
hoe staat het er voor?
Ik ga per 2 januari stoppen. Duurt dus nog even, ondertussen wel door blijven gaan met minder roken. Door privé omstandigheden gaan het heftige weken worden, die eerst maar eens door en dan in alle rust stoppen.
-
hoe staat het er voor?
Poeh wat een verhalen! Knap hoor Akelei dat je er niet aan toe gegeven hebt. Jopie ik hoop dat het je lukt om alleen 's avonds te roken. Skye gaat nog goed! Ondanks dat ik nog niet gestopt ben, wel tevreden over mijn rookgedrag. Rook meer dan de helft minder als in het begin dat ik hier kwam. Ondertussen nog op dieet. Veel drinken dus met vieze drankjes, maar je moet er wat voor over hebben. Succes allemaal!
-
KiloKiller
Oh wat leuk! Ik lees dit en ben net een koek naar binnen aan het stouwen
-
KiloKiller
84.6 schoon aan de haak.