Spring naar bijdragen

Doni

Forumdeelnemers
  • Aantal bijdragen

    95
  • Geregistreerd

  • Laatst bezocht

Alles door Doni geplaatst

  1. Doni

    Zondag 9 maart 2014

    Goedemorgen allemaal! geniet van het weer vandaag, ik zit vanmiddag binnen in de studio maar wel bij carlo & irene! Groetjes!
  2. bij mij staat quoten op de pc gewoon in beeld onderin en op mijn telefoon moet ik eerst het bericht aanklikken, je zal er vast niks aan hebben maar ik meld het maar voor de zekerheid ;-)
  3. hm misschien maar beter dat ze weg zijn dan.. ;-)
  4. gaaf koikarpers! vrienden van ons hebben ook een enorme vijver met die dieren, erg leuk om te zien! we hadden vorig jaar veel waterplanten maar hij is maar 40 cm diep, ik doe er ook een panty in met stro heb je daar weleens van gehoord? dat is een natuurlijk zuiveringssysteem gebruikte ze heeeel lang geleden ook ;-)
  5. wauw dat is een groot vijvertje!! wat zitten er voor dieren in? ik heb een klein vijvertje geplaatst vorig jaar en op het laatst zaten er 3 kikkers in (vind kikkers leuk de kids ook) maar ik had dus ook 4 goudwindes gekocht en na een tijdje hebben we die nooit meer gezien! ik heb hier nog nooit een poes in de tuin gehad (onze blijven binnen) misschien een reiger? ik heb weleens gelezen dat ze heel schuw zijn? (ik dacht aangezien je zo'n grote vijver hebt weet je dat misschien ;-) ).
  6. Goedzo bolletje dat je aan jezelf denkt! Wat zijn de plannen voor de tuin?.
  7. Goedemorgen allen, Het word een mooie dag met veel zon, ik zeg geniet ervan!
  8. Doni

    Vrijdag 7 maart 2014

    Welterusten allemaal!
  9. Doni

    KiloKiller

    Haha weet natuurlijk niet hoe oud je bent maar dat zal nog niet (krimpen). Dan heb je geen overgewicht toch?!
  10. Doni

    Vrijdag 7 maart 2014

    leuk, foto van je haar jane, alleen je haar hoor ;-) ik zoek nog een thuiskapster en daarna moet ik het ook weer eens verfen.. lekker bolletje zuurkool ohhh die rookworsten zijn het beste! moest wel ff kijken snapte hem niet meteen haha.
  11. Doni

    KiloKiller

    nou 73 kilo is licht, weet niet hoelang je bent dat scheelt als je 1.50 bent of 1.70 ;-)
  12. Doni

    KiloKiller

    he hoe kwam je aan die foto van mij? ;-p
  13. Haha wij doen af en toe een poging dat ze op bed mogen maar de laatste x viel de jongste mijn voeten aan onder de dekens.. hier ook al poezen verloren ja dan vloeien de tranen ook hoor, ze hebben allemaal hun eigen karakter.
  14. Goed gelezen MG! ;-) 3 idd van bjjna 2 tot bijna 15 jaar jongste heeft ons 'nieuwe' huis al behoorlijk gesloopt ;'-))
  15. Goh dat hoor ik vaker ;-) ze zijn ontzettend lief mn mannen, johnny zit dan bij mn vriend op de schouder maar zodra hij mij ziet zie je hem bewegen en springt zo naar mij. heb je ook poezen? Na het eten als we rustig gaan zitten liggen we bedolven onder een poezendeken ;-)
  16. Doni

    Vrijdag 7 maart 2014

    Ik eet afbakbroodjes met brie & honing en als ik nog trek heb een Russisch ei slaatje
  17. http://m.youtube.com/watch?v=zRIbf6JqkNc
  18. Die van Nickelback vind ik ook erg mooi. ik hou het nooit droog bij don't cry van guns n roses een vriendin van me is alweer een hele tijd overleden en bij haar crematie werd ook guns n roses gedraaid (we houden sowieso van hun muziek). Kan alleen de link niet plaatsen zit op mn telefoon (niet letterlijk;-)).
  19. Doni

    Vrijdag 7 maart 2014

    veel plezier sowhat! welke keuken?
  20. Doni

    Even voorstellen

    ja tuurlijk moet dat te doen zijn! ik denk dat je er zelf ook echt achter staat! dat had ik dus met een wijntje in de avond, het werd een gewoonte en niet omdat ik het lekker vond maar als ik uit eten ga drink ik nog wel een wijntje of als ik eens trek heb in amaretto dan neem ik er ook eentje, het is voor iedereen een persoonlijk doel, ik wil af van de gewoonte iedere avond wijn en ik ben dan nu 1,5 week bezig maar het gaat prima (wil nu wel de eerste tijd alcoholvrij zijn lijkt me ook wel gezond voor mijn lichaam), de eerste kilo is eraf want door de wijn zijn er ook een aantal aangekomen en die ben ik zat dus dat resultaat zul jij ook gaan merken!
  21. Doni

    Even voorstellen

    Welkom hier Snoek! Herkenbaar om je verhaal te lezen! Heel goed dat je je hebt aangemeld, het begin zal misschien moeilijke momenten hebben maar het word daarna makkelijker. ;-)
  22. Doni

    Vrijdag 7 maart 2014

    Agnieta, Ik wil je heel veel sterkte wensen!
  23. Doni

    Vrijdag 7 maart 2014

    Zo ff lunchen! Ik heb ook nog andere drank staan likeur die laat ik staan maar de wijn had geen dop dus ik dacht als ik er ooit eentje neem dan istie vast niet lekker meer haha
  24. Doni

    Vrijdag 7 maart 2014

    Goeiemorgen! Lekker bakkie koffie! gaat goed hier en de eerste kilo is eraf!! Vanochtend al bij de fysio geweest voor mijn rug kon gelijk aan de bak op de werkbank. Nu lekker weekend, beetje schoonmaken en zondag naar life4you :-D fijne dag allemaal!
  25. Doni

    KiloKiller

    Netjes lady jane! Ik ben nu een kilo kwijt, de eerste van vele hoop ik ;-D
×
×
  • Nieuwe aanmaken...