Spring naar bijdragen

Alle activiteit

Deze tijdlijn wordt automatisch bijgewerkt

  1. Afgelopen uur
  2. Mormel

    de weg naar herstel

    Hej kleine smurf. Laten we dit direct uit de weg halen. Ik verontschuldig mij niet voor dat bericht vorige maand, maar wil wel sorry zeggen als dit jouw gekwetst heeft. Het was niet de bedoeling jouw te kwetsen, maar wel om je echt wakker te schudden. En weet je wat? Ik heb volgende maand een intake in Tienen, dus misschien kruisen onze paden zich nog in het echte leven.
  3. Zag het ook niet als vervelend. De muziek zat net in mijn periode maar vond dit nummer iets te overduidelijk. Hej, ik ben wel blijven lezen de afgelopen maand, dus dikke duim voor je nuchtere periode. (En echt ik ik meen dit, je bent goed bezig.)
  4. karin123

    Laatste poging

    @hub02 met jouw kijk op de wereld ben ik het volledig eens. En ik lees dat jij erg gevoelig bent. Dat herken ik ook. Heb daar nu medicatie voor omdat ik anders de hele dag zit te janken. Morgen weer..👍
  5. Die herinner ik mij nog heel goed.😂 Dikke stralen met kots, geweldig.
  6. Vandaag
  7. Hallo allemaal Ben op zoek naar een maatje 😊 Ben getrouwd en moeder van 2 kinderen en we hebben een hond. En ben alcoholist drink al jaren te veel met tussen pozen. Ben nu 47 dagen gestopt En zou dit keer echt willen volhouden. En een maatje vinden om de moeilijke dingen mee te delen. Misschien wat tips uit wisselen.
  8. Ik heb geen honger Ik heb geen honger Ik heb geen honger Ik heb geen honger Ik ga een cracker eten! Droog..en met water van de kraan
  9. Ik mag alleen nog maar lucht happen
  10. Klinkt woestijnachtig 😝
  11. Ik heb honger. Of zin eerder. Ben weer eens op de lijn aan het letten. Vorig jaar was kut. Terug op AD, moeder gestorven = snoep en niet bewegen. Resultaat: kzag mijn tenen ni meer Duuuuus een vogel is geen mus en we hebben weer honger. T is altijd gezellig! Een wortel hier, een selder daar. Selder is ni slecht. Moet je wel vaak van plassen. Ondertussen bijna 7j alcoholvrij. Waar gaan we dat schrijven?
  12. Een droge droogte 😁
  13. Ik was hier vorig jaar nog wel een keertje denk ik. Hoe gaat ie hier?
  14. Het is niet vervelend bedoeld 😜 We kunnen er nu om lachen toch?
  15. Dat hangt er van af ðŸĪŠ Nee is idd al ff geleden.
  16. Dat is lang geleden ! Of ik vergis me
  17. Ah de juiste! ðŸĪ—
  18. Ff kijken wie ik ben
  19. Voor @Mormel 😁 parental advisory natuurlijk
  20. Weet niet waarom ik ineens hieraan moet denken, Mr Creosote ðŸĪĢ
  21. Mormel

    de weg naar herstel

    Soms is het beter om toe te geven dat je een opname nodig hebt. Zelfs al is het maar een week.
  22. Dewiwest

    Stel stopt met drinken

    Dank je voor je berichtje drank is idd uit huis men idd hij drinkt nu ook helemaal geen cola dat zou te veel lijken op de cola rum helaas is hij niet Zo van het schrijven hij gaat wel naar wel een hulp groep 1 x per week Start hij volgende week mee
  23. Dewiwest

    Stel stopt met drinken

    Hallo ik ben ook gestopt met drinken tegelijk met me partner
  24. renaldo61

    Stel stopt met drinken

    Welkom hier. Hoe is het met U drankgebruik? Want dat stuk begrijp ik niet goed.
  25. @Spirit: je clip liet me direct denken aan sommigen van de kroegen die ik bezocht. Heb ernaar gekeken met een zeer brede glimlach.
  1. Meer activiteit laden
×
×
  • Nieuwe aanmaken...