Spring naar bijdragen

Alle activiteit

Deze tijdlijn wordt automatisch bijgewerkt

  1. Afgelopen uur
  2. bumperjim

    Reacher

  3. rustig aan @spirit😃 Slaap lekker @Musashi
  4. Slaapwel iedereen 🌸
  5. Musashi

    Draadje van Kaatje 🌺

    @Kaatjemama “ruggengraat hebben” en koppig volhouden is niet perse sterk. Sterk zijn is eerder als bamboe, dat buigt mee maar breekt niet. Dat zijn zo van die wijsheden die je meekrijgt na bijna 2 weken in Japan. 😁 🌸
  6. Vandaag
  7. Kaatjemama

    Draadje van Kaatje 🌺

    Dank ik neem me elke keer voor dat als zover is dan pak ik me tas en slaap ik bij me zus of een hotel Maarja heb ook geen ruggengraat.
  8. spirit

    Draadje van Kaatje 🌺

    Dat heb je goed gedaan @Kaatjemama. Sterkte ook met je buikje en de migraine. Rustig aan.
  9. Kaatjemama

    Draadje van Kaatje 🌺

    Dank allemaal maak me me idd veel te druk misselijk pijn in me buik migraine 🥹 ze dochter komt vanmiddag naar ons die is nu ook op een leeftijd dat ze niet achterlijk is en alles door heeft hoop dat het goed komt en dat het idd gewoon een terug val is en hij zich weer gepakt. Bij mij komen de ergste dingen als in me hoofd. Ik heb hem een hele lieve ap gestuurd dat ik van hem hou en van ons leven samen en dat ik zo dankbaar en met ons en dat ik zo gelukkig ben de laatste nuchtere maanden.en dat hij echt vol moet houden omdat we van hem houden. hij reageerde positief en heeft gezegd dat hij gaat sporten vandaag en niet drinkt nou we wachten af
  10. Ik hou me wederom rustig voor vandaag. Ik voel dat dit moet. Een wandeling met de hond is even voldoende. Moet nog leren om daar eens aan toe te geven. Ben er al mijn hele leven tegenin gegaan. Gunde mij geen rust en ging door. Ach, ik leer het nog wel 🫠
  11. spirit

    De avonturen van Spirit.

    Ben al een poosje van mijn roze wolk gepleurd. Kan me nergens toe zetten. De fiets staat klaar om eindelijk eens te gaan fietsen, krijg ik net weer buikpijn. Nu dus weer met een kersenpitkussen op m'n buik. 2 jaar geleden een eetstoornis gehad. Durfde niets te eten uit angst voor buikpijn. Het lijkt nu dezelfde kant weer op te gaan 😥. Vanochtend naar de dokter geweest, volgende week word er een echo gemaakt en vrijdag bloed geprikt. Ik raak alleen in paniek van buikpijn. Gaat dus even niet zo lekker met Spirit.
  12. DaGpAct🥰 Smaragdie Yana kaatje🌺 MaryArt renaldo61🐕 Spirit
  13. Ik neem alles wat mijn psychiater mogelijk voorschrijft niet meer in. Geen antidepressiva en antipsychotica meer en alles gaat nu veel beter. Ook het slapen. Het praten met mijn psychiater wil ik wel niet opgeven. @lady jane Ik ben nu bijna aan het einde van ACT groepstherapie, alles goed gelukt tot de laatste huiswerkopdracht. Het lukt me gewoon niet om bepaalde gedachten los te laten. En dan vooral rond mijn verlatingsangst. Voor mij is het gewoon werkelijkheid dat iedereen me vroeg of laat in de steek laat.
  14. DaGpAct🥰 Smaragdie Yana kaatje🌺 MaryArt renaldo61🐕
  15. spirit

    Draadje van Kaatje 🌺

    Hebben wij dezelfde man ofzo @Kaatjemama 🤨. Het is zo erg dat ze alles erbij halen, wat wij niet goed doen he? Mijn vriend had dan niet gezopen, maar ik kreeg me toch een ruzie op 2e pinksterdag. Dat kwam ook zomaar uit het niets. Kan daar slecht tegen en het vervelende is: hij geeft nooit zijn fouten toe en nooit geen excuses. Ben de hele dag wat stilletjes en koel tegen hem geweest. Ook ik kreeg te horen dat hij heel hard had gewerkt in de tuin. Dat was ook wel zo, maar zo'n hele dag alleen? Gelukkig had hij niet gedronken, maar hij zal best trek hebben gehad. Misschien ook wel. Geen idee. Heb niets geroken en gemerkt aan hem. Wij zijn geen politieagenten @Kaatjemama. Als hij weer zo'n bui heeft, gewoon lekker voor jezelf wat gaan doen en aan jezelf denken. Jij gaat hartstikke goed. Verzin maar iets lekkers voor het eten vanavond. Soms gaat de liefde van de man, door de maag. Maak je niet druk meis 🤎
  16. Heel veel sterkte met de uitslag @Smaragdie. ik kom net bij de huisarts vandaan. Bloedprikken en 4 juni een echo van mijn galblaas. Ook gewoon bang voor de uitslag. Misschien is het mijn lever wel, denk ik dan. Al dat gezuip kan nooit goed geweest zijn. Nu al angst voor de uitslag. Die stomme angsten ook. Waarschijnlijk niets bijzonders, maar toch blijft het in je achterhoofd zitten. Ik hoor graag wat jou uitslag is.
  17. de liefde spat er van af, wat hebben ze het goed gehad bij jullie.
  18. @Smaragdie Sterkte, we denken aan je! 💜
  19. goeiemooiemorgen frummers toitoitoi @Smaragdie, hopleijk valt het wel mee en heeft dat afschermen een andere oorzaak. Ja we zijn kwetsbaar he, je leven kan zo maar op de kop gezet worden en we hebben er maar mee te dealen. Maar goed dat we niets van te voren weten denk ik vaak. En dag per dag leven helpt soms wel een beetje.
  20. Yana

    Draadje van Kaatje 🌺

    Heel moeilijk voor je, Kaatje. Het hoeft vandaag niet opgelost te worden, met kalmte en rust even afwachten lijkt me verstandig. Probeer maar niet teveel rampscenario's te bedenken, het loopt toch altijd anders dan je dacht. Blijf genieten van je eigen nuchterheid en helderheid, je bent goed bezig, blijf dicht bij jezelf! Knuffel.
  21. lady jane

    Draadje van Kaatje 🌺

    je hoeft nog nergens antwoorden op te hebben meis, maar wat je ook doet, geen appjes met dreigen, dat werkt zo niet. Probeer de rust te bewaren in je hoofd, ga met iemand (huisartsondersteuner?) praten en krijg helder wat misschien moet gebeuren. heet veel sterkte.
  22. Sterkte❤️ @Smaragdie
  23. DaGpAct🥰 Smaragdie Yana kaatje🌺 MaryArt
  24. Dat klinkt ook niet makkelijk @Smaragdie, veel sterkte en kalmte gewenst. En natuurlijk een goede uitslag!
  25. Kaatjemama

    Draadje van Kaatje 🌺

    Hij stuurt apjes over het avond eten alsof er niets aan de hand is. Is dat zo ga bijna aan me zelf twijfelen ondertussen ben ik aan het denken hoe is in dit huis kan blijven wonen stel dat het weer mis gaat want had aan me zelf beloofd niet nog een keer. Deze rollecoster Mij ex man jaren zwaar alcoholist me nu huidige partner en nu weer mis waarschijnlijk echt ruimte voor me zelf blijft er dan niet meer over. En bah wat hou ik van die man en ons leven. me hoofd draait over uren moet ik hem een apje sturen hoe bang ik ben en nogmaals vertellen wat de consequenties zijn als het mis gaat scheiding enct moet ik het negeren hem weer de kans geven. Gaf hij het maar toe en konden we samen weer hulp zoeken.
  26. Ik ga zo aftaaien Mijzelf lekker douchen en mooi(er) Maken. Zo zenuwachtig voor de afspraak later. Maar mijn beste vriendin en broertje gaan mee naar het ziekenhuis voor de uitslag. Misschien valt het mee? En if not dan heb ik lieve mensen om mij heen. Ga het wel zien, vond het wel vreemd, normaal kun je online veel zien nu was het afgeschermd hmmm. Ben ik weer dan ga ik denken, het is dus erger dan ik al dacht.. Maar goed misschien een achterstand of technische fout. En niet dan deal ik daar ook wel weer mee. Wel aan gedacht dat als het heel slecht is de uitslag dat ik ga zuipen maar dat zal niet veel helpen. Fijne dag allen nogmaals!
  27. Bedankt voor het vragen trouwens 😅 @Smaragdie
  1. Meer activiteit laden
×
×
  • Nieuwe aanmaken...