Spring naar bijdragen

Alle activiteit

Deze tijdlijn wordt automatisch bijgewerkt

  1. Afgelopen uur
  2. Oh gaan we hier ook pubquiz spelen? Leuk! Kwikstaartje?
  3. Artax

    Pubquiz vragen

    Natuurlijk! Boven op een alpenpas!
  4. Artax

    Pubquiz vragen

    Over die olifant: ronddobberend op een ijsschots?
  5. Artax

    Pubquiz vragen

    Leuk! Chaos!
  6. hub02

    Laatste poging

    @Reacher ja, jij mag van mij voorzitter worden, maar alleen als je bevooroordeeld bent en Rita laat winnen. @Quinn en @Mormel Geen probleem mee als het op mijn draadje gebeurt. Als er maar een partijdige beslissing uitkomt, dan vind ik het prima hoor.
  7. Een heggenmus?
  8. Oskar

    Ik ben

    Wel, ik ben toch soort van opgelucht je weer te lezen. Die schaamte hoeft niet persé, want het is hier een soort hof van Eden waar iedereen elkaar liefheeft en alles begrijpt. Voort maar weer jongen, gewoon de ene voet voor de andere.
  9. Lonster1

    Pubquiz vragen

    oh. ik had eerder wel gegoogeld naar leuke pubquizvragen. Dat je het antwoord niet googelt lijkt me evident. De olifant: in een pashokje?
  10. Oskar

    De ezel & de steen

    Ik ben nog niet zo ver dat ik het al manisch noem, maar geniet momenteel wel veel. Door drank en tabak slippen mijn zintuigen vaak weer dicht geloof ik, wellicht onbewust om het een beetje rustig te krijgen in mijn kop. Maar dat ontaardt dan snel weer in een matte lusteloosheid, waardoor ik de neiging krijg het op een zuipen te zetten, als ik dat al niet had gedaan. En zo blijf ik bezig. Zomaar weer een theorie om de boel wat te duiden. Zo zijn er tientallen. En voor allen ontbreekt vooralsnog wetenschappelijk bewijs. Nou ja. Nooit meer drinken levert de meeste kans op duurzaam geluk. Zoveel is al wel zeker. Dus ik ga maar door. Dom verdan.
  11. Bob

    Pubquiz vragen

    Voor @Mormel, uit het eerste bericht op deze draad.
  12. Vandaag
  13. Nu ik meer goede zin en energie heb, trekt de drank ook niet meer. Ik zie het weekend weer licht, zonnig en alcoholloos tegemoet. Ik heb er al weer genoeg gehad deze maand.
  14. Mormel

    Een leven vol alcohol

    @Spirit: natuurlijk mag je dat zeggen. Daarstraks bedacht ik mij dat de kans voor nog slecht nieuws nu wel redelijk beperkt is. Heb nog vier familieleden die me nauw staan (en dan reken ik mijn ex-vrouw en stiefzoon daarbij), geen vrienden, geen baan; dus behalve dat mijn huis afbrand of dat ze per direct mijn ziekte-uitkering stopzetten, zie ik niet direct in wat er nu nog kan gebeuren. Daarnaast vroeg ik me af wat er zou gebeuren mocht er morgen plots 1 miljoen euro op mijn rekening staan en ik kwam tot de conclusie: bitter weinig. Ik zou de afspraken afzeggen met psychiaters en psychologen omdat ik toch niet geloof dat ze mij nog kunnen helpen en verder zou de dag zijn gang gaan. Geen enkele reis, geen enkele dure aankoop, er is gewoon niets wat ik nog verlang buiten gewoon mijn dag doorkomen en zien wat de toekomst brengt voor onze maatschappij en planeet.
  15. Geen @Yvonne vandaag met koffie en lekkere sapjes?
  16. Mormel

    Laatste poging

    Mag ik ook suggesties doen? Maar wel voor zowel vrouwen als mannen en ik heb slecht zicht op personen van meer dan vijftig jaar geleden. Vervuilen we @hub02zijn draadje hier niet te veel mee en moet het geen apart topic worden op ditjes en datjes?
  17. Kwikstaartjes gaan volgens mij niet broeden in een nestkast met zo'n kleine ronde opening @Lonster1 of heb je toevallig een halfopen nestkast hangen @Rosee?
  18. Mormel

    Pubquiz vragen

    Ik zou zeggen in de lucht, maar ik denk dat ik eerst maar eens de regels voor dit topic op zoek.
  19. Quinn

    Pubquiz vragen

    O leuk, het is weer een puinhoop. Verloren zielen zonder quizmaster. Wat is de vreemdste plek waar een olifant is aangetroffen?
  20. En de grapefruits van jou @Artax, dat en @Yvonne s koffie zijn de beste samen.
  21. @Spud ik snap meestal geen zak van je lange gekleurde teksten, maar alsnog vind ik je top.
  22. Quinn

    De ezel & de steen

    @Oskar lekker hè, manische periodes? Ben jij daarna ook zo verdomd moe van jezelf?
  23. Quinn

    Laatste poging

    Van mij mag jij voorzitter zijn, maar dit is @hub02 z'n bank.
  24. Ik vond de koffie van Yvonne🌞 Altijd zo lekker...
  25. Reacher

    Laatste poging

    Oeh! Ik doe mee!
  26. Quinn

    Laatste poging

    Voor de afleiding dan: open oproep voor juryleden. Maar om het woke te houden, mooiste acterende persoon verkiezing.
  27. stroumfke

    de weg naar herstel

    ik sta op de 7de plaats maar de crisisbedjes da gaat altijd goed vooruit ondertussen doe ik rustig verder in de voormiddag mijn ontmoetingscentrum in de namiddag en de avond tv kijken forum en rusten ik ben terug nuchter sinds maandag gelullekes zijn pilletjes
  1. Meer activiteit laden
×
×
  • Nieuwe aanmaken...