Alle activiteit
Deze tijdlijn wordt automatisch bijgewerkt
- Afgelopen uur
-
lady jane reageerde op een bericht in een discussie:
Een leven vol alcohol
-
lady jane reageerde op een bericht in een discussie:
Een leven vol alcohol
-
lady jane reageerde op een bericht in een discussie:
Een leven vol alcohol
-
Flavieke gebruikt weinig woorden @Mariposa, maar reken maar dat ze erg kwetsbaar is omtrent haar drinken. En als wij al geshockeerd reageren door die afgrijselijke uitingen, dan zou het vreemd zijn als zij dat niet was. En ik snap best dat je wel partij trekt voor je pb-maatje hoor, jij kent vast meer kanten van hem. Maar dat doet niets af aan de feiten hier. En gelukkig mogen wij allen hier reageren zoals we willen en nodig vinden.
- Vandaag
-
Ja precies 😁 eerst de januaribeer schieten
-
Ik wil nog niet echt nadenken over februari, want weet uit het verleden maar al te goed dat dingen in een split second anders kunnen zijn. Januari voelt heel goed haalbaar momenteel en daarna ga ik - zeker zoals ik me nu voel - verder. Dat dan weer wel.
-
Dit is geen realiteit, dit zijn jouw alcoholische fantasmen waar niemand op zit te wachten. Je zou de eerste niet zijn die eruit vliegt vanwege dit soort gedrag.
-
Exactement
-
Fem82 reageerde op een bericht in een discussie:
Een leven vol alcohol
-
Helemaal goed hoor! Is ook meteen een mooie oefening voor renaldo61, om meer in het nu te leven! Ik had dat wel eens aan hem voorgesteld maar daar wilde hij toen niks van weten, toch @renaldo61?
-
MaryArt reageerde op een bericht in een discussie:
dry Jan 2026
-
MaryArt reageerde op een bericht in een discussie:
dry Jan 2026
-
MaryArt reageerde op een bericht in een discussie:
dry Jan 2026
-
Pipo, je zit op mijn draadje, denk je echt hier macht te hebben? Net als sommige anderen kwam jij hier om stoom af te laten. Wel, je hebt het gedaan, be on your way now.
-
zo is dat we leven dag per dag immers? gratis mindfulllesje zolang we niet drinken
-
lady jane reageerde op een bericht in een discussie:
dry Jan 2026
-
lady jane reageerde op een bericht in een discussie:
dry Jan 2026
-
Donderdag 22 januari 2026
discussie antwoordde op een MaryArt van lady jane in Ditjes, datjes & dagdraad
goeiemooiemorgen frummers -
lady jane reageerde op een bericht in een discussie:
Donderdag 22 januari 2026
-
Voor mij ga je echt over mijn grenzen heen, en ik stop hier de conversatie.
-
Doen, absoluut doen. We kunnen niet om met de realiteit, dus laten we die bannen, schrappen en doen alsof deze niet bestaat. Zitten we hier echt op kleuterniveau dat ik moet uitleggen dat dit misbruik symbool staat voor haar verslaving en haar constante terugval terwijl ze weet dat het niet goed voor haar is? Waarom hou ik me hier ook mee bezig.
-
Donderdag 22 januari 2026
discussie antwoordde op een MaryArt van bolletje in Ditjes, datjes & dagdraad
Goeie morgen mensen.🥴 Beetje erg moe. -
Graag eerst januari afmaken voordat we met februari beginnen!
-
Leuk, daar lift ik dan ook weer mee! Morgen dag 100…een bosje tulpen is leuk idee om ook echt te halen ja!
-
Ja hè? Ik denk dat ik wel herken wat je zegt. Als ik alle taakjes die uit mijn volle inbox voortvloeien afrond, dan zegt dat niets over waar ik sta qua planning. Ongepland aan de slag gaan kan je wel de hele dag aan het werk en in een soort flow houden, dat is fijn. Ik denk dat ik heel geschikt zou zijn voor werk waarbij ik iets aangereikt krijg wat ik moet afronden, en dan het volgende, enz. Altijd alles afgerond. Ik ben vaak met 6 dingen tegelijk bezig. Via een planning probeer ik een situatie te creëren waarin mij iets wordt aangereikt. Dat helpt vaak even. Mijn oplossing is dat ik minder ben gaan werken, als het opgehoopt is krijg ik het toch wel af.
-
ja das waar
-
Dat zou kunnen @Etty dat het andersom geschreven moet. Bumper zal het wel weten dus we horen het wel. Ik ben ook geen echte naamgever aan dieren. Mijn kat heet nota bene Pussycat...nou dan weet je genoeg🤣
-
Sec betekent droog. Fevrier betekent februari. Begrijp je het nu wel? Moet het niet Fevrier sec zijn? Mij maakt het niet uit welke naam, ben slecht in het geven van namen. Ik had twee poezen die we uiteindelijk maar dikke en kleine hebben genoemd, omdat we ze zo aanduidden.
-
woensdag 21 januari 2026
discussie antwoordde op een renaldo61 van Etty in Ditjes, datjes & dagdraad
Wat ik een aannemelijke benadering vind is dat onze hersenen via de zintuigen de omgeving voortdurend waarnemen en beoordelen op veilig/onveilig. Dat gaat zo goed als volledig buiten ons bewustzijn om. Die beoordeling is gebaseerd op eerdere ervaringen vanaf je geboorte, met bijbehorend beoordelingsniveau. Van een baby, peuter, kleuter, puber. Dit systeem is er niet om ons gelukkig te maken, maar om te overleven. Onze hersenen zouden daarom vooral geïnteresseerd zijn in alle mogelijke bedreigingen, en produceren de hele dag door allerlei gedachten daarover, waar we geen controle over hebben. Het is geen intelligent rationeel systeem. Als je je hiertegen verzet en je jezelf zelfs kwalijk neemt dat je van die rotgedachten hebt, dat je jezelf ongelukkig zit te denken, dan lever je de hele dag strijd. Juist als je er de hele dag positieve geruststellende gedachten tegenover aan het zetten bent. Dat is dodelijk vermoeiend. Het advies is: laat het hoofd gaan en kijk ernaar, als naar een film, of een boek. Gebruik het denken voor boodschappenlijstjes of als je wilt weten waarom de lucht blauw is, en laat het verder gaan. Identificeer je er niet mee. Je bent niet wat je denkt enzo. Het kan enorm opluchten dat je helemaal niets met die negatieve gedachten hoeft, net als met reclame. Stel je voor dat je maar zou blijven kopen. Tegelijkertijd leren waarnemen en voelen wat er in je lichaam gebeurt schijnt het makkelijker te maken niet met het signaal 'onveilig' mee te gaan. Als je mag voelen wat je voelt dan creëer je nieuwe veilige ervaringen in het nu. En je komt ook mentale blokkades tegen die je hebt opgetuigd om uit dat lijf te blijven. -
@Mormel, ik ga hier nogmaals melding van maken bij de moderatoren met het verzoek tot een ban en het verwijderen van je posts.
-
Ik zit met stijgende verbazing mee te lezen en ga toch een reactie plaatsen om als man op te staan voor alle mishandelde en verkrachte vrouwen in deze wereld. @Mormel, het is walgelijk, schofferend en zeer grensoverschrijdend wat je hebt geschreven aan @flavieke. Dat jouw bijdrage nog niet is verwijderd en dat je nog geen levenslange ban hebt gekregen is een aanfluiting van het forum. Ik vind het echt stuitend, evenals de reactie van @Mariposa. Geen enkele situatie rechtvaardigt het om vrouwen op deze wijze te behandelen. En zeker niet als het gaat om vrouwen in een kwetsbare positie zoals Flavieke. En ik ben pertinent tegen het normaliseren van dit soort grensoverschrijdend gedrag onder het mom van 'ach, hij is nou eenmaal zo'. Dit is verre van oké, het is weerzinwekkend.
-
Donderdag 22 januari 2026
discussie antwoordde op een MaryArt van Fonny in Ditjes, datjes & dagdraad
-
Schaamte maar toch maar WEER melden (pas voor de 1000ste keer)
discussie antwoordde op een gelukkigzonder van gelukkigzonder in Wie is wie?
Dag 94: gisteren 3 maanden muntje opgehaald bij de AA meeting. Ik heb er steun aan, aan deze hele community. Anderen noemen het een sekte 😉 Ik haal er precies uit wat voor mij van toepassing is. Opvallend is dat ik niet eens meer denk aan alcohol. Althans, gros van de tijd maar dat ik dus meer denk aan dingen als: hoe deal ik met alle ongemak? wat kan ik nog wel doen qua festivals (hele weekenden?) welke schade heb ik aangericht? waarom heb ik mezelf zo lang laten meeslepen door dit goedje? Sinds de breuk met mijn ex, kan ik erin berusten. De acceptatie fase is gestart. Man, wat heeft dat lang geduurd. Ik kon eerst niet goed rouwen, want ik dronk! Sinds ik niet meer drink, is er echt ruimte voor rouw. We zijn meer in gesprek dan eerst. We kunnen elkaars verhaal en verdriet aanhoren. Dat werkt dan ook weer helend. Verder een traject EMDR afgesloten. Ook dat gaf de afgelopen weken ruimte om alles toe te laten. Mijn hele lichaam trilde, er kwamen nog meer trauma's naar boven. sliep niet meer. Kortom, het was heftig, maar doordat ik alles toeliet en in contact was met lieve vriendinnen ben ik ook echt gaan helen. En nu, na de 3de sessie is er LUCHT. Geen lading meer op datgene waarvoor ik EMDR had. Langzaamaan heb ik het idee dat ik herstel toelaat. Dat ik mag zakken in alles. Fijne dag -
Ik begrijp geen Frans
-
Ja leuk. Misschien iets in het Frans? Als het maar een beetje opvalt en herkenbaar is.. Sec Fevrier klinkt ook wel leuk..
