Spring naar bijdragen

Alle activiteit

Deze tijdlijn wordt automatisch bijgewerkt

  1. Afgelopen uur
  2. Voor wie er in geïnteresseerd is: https://www.bol.com/nl/nl/p/dodelijke-leugens/9300000111370928/?Referrer=ADVNLGOO002008N-S---PMAX-C-22291034858&gad_source=1&gad_campaignid=22291066997&gbraid=0AAAAAD5OnmP-0N2zVRzzG8vaBiBvEEywe Dodelijke leugens.
  3. Dank voor je bezorgdheid
  4. O, lieve @Yana. Wat vreselijk voor je. Heb je wel iemand die voor je zorgt?
  5. OK, dat stelt me gerust.
  6. Dit hebben wij allang aandachtig doorgelezen. Ook de wisselwerking met paroxetine. Gelukkig heb ik er vrijdagavond maar 1 genomen. Heb ook niet de intensie om dit ooit te gaan gebruiken.
  7. Dat bedoel ik @lady jane. Bovendien gaat dit middel niet samen met paroxetine. Er was mij bovendien beloofd, dat ik een vrouwelijke arts zou krijgen. Ik had me al helemaal ingesteld op haar. Zij nam de vorige keer ook de tijd voor me. De gezondheidszorg gaat hard achteruit. In het ergste geval had ik in coma kunnen raken of nog erger.
  8. Tramadol heb ik opgezocht hij apotheek.nl. Dat zie ik als een betrouwbate informatiebron als ik iets meer wil weten over een specifiek medicijn. Je zit in dit geval meteen aan het begin al staan: "Tramadol is een sterke pijnstiller". https://www.apotheek.nl/medicijnen/tramadol?product=tramadol @Spirit, lees het via bovenstaande link ook eens door, zou ik je willen aanraden. Ik neem aan dat de arts het heeft voorgeschreven in verband met je klachten over pijn in je benen.
  9. Vandaag
  10. Klopt, zo dichtbij, wanneer je ook je arts kent, geloof ik er ook minder in. Maar tramadol is echt troep, Druppie een adber van vroeger had dat voor haar rug. Ik heb het ooit van mijn kaakchirurg gehad, 1 pil genomen in vreselijke pijnen, en daarna de hele nacht gehallucineerd en mezelf doodgewenst. Nooit meer! Ik begrijp echt niet dat spirit dit zomaar kreeg. Maar van de serie schrok ik toch echt, jaren terug gezien.
  11. Ik ga een luxe bad nemen met rustiggevende badolie.
  12. ik heb als gevolg van het drinken een ontsteking aan de beide boven benen vandaar de klachten met mijn benen ik heb een ontstekingsremmende zalf gekregen en ik moet naar de kine en vooral stoppen met drinken en vooral nuchter blijven
  13. Ja, dat is zeker schokkend @lady jane maar wel een Amerikaans verhaal van 25 jaar geleden al geloof ik best dat dat soort shit nog steeds aan de hand is. Ik vind het moeilijker te geloven dat mijn huisarts (of die van Spirit) moedwillig verkeerde medicijnen voorschrijft omdat ze dan extra geld krijgt van de pharmaceutische industrie. Ik heb echt de indruk dat mijn huisarts haar stinkende best voor me doet, wat niet wegneemt dat ze soms flink blundert, je moet zeker ook zelf goed opletten en meedenken.
  14. Douchen, voel koppijn opkomen.
  15. Hoe is het nu met de pijn in je benen? Je bent nu op een punt gekomen, dat je lichaam gaat protesteren. Tijd om er helemaal mee te stoppen!!
  16. dank je spirit
  17. Niet kwaad blijven op jezelf @stroumfke je struikelde, dat is kut. Nu tijd op weer op te staan en verder te lopen. Doel voor ogen houden. zei de lamme tegen de blinde
  18. Yes @stroumfke in da house. Nu volhouden he? Je kan het!!
  19. gisteren en eergisteren gedronken na 16 dagen nuchter ben kwaad op mezelf mijn lichaam kan het drinken niet meer aan en toch herval ik elke keer mijn psychiater was er ook niet gelukkig mee de huisdr heeft voorgesteld van wat regelmatiger te komen om mij lichamelijk wat beter op te volgen
  20. Wou dat ik wat voor je kon doen. Weet dat wanhoop verschrikkelijk is om in te zitten.
  21. @Yana misschien kun je Dopesick kijken, een waargebeurd verhaal, hoe het volk, artsen en artsenbezoekers worden ingepalmd en omgekocht. Schokkend.
  22. stroumfke

    de weg naar herstel

    ok
  23. Dagpact: renaldo61 MaryArt hub Yvonne Q stroumfke
  24. Hij heeft in zijn haast ook mijn dossier waarschijnlijk niet gelezen . Gelukkig ben ik zelf zo wijs om dat spul niet te nemen. Ik had een dubbele afspraak, maar na 5 minuten had hij alles al bekeken. Ook mijn voet en been. Ik vraag me nog steeds af, of het wel een arts was .
  25. Zeker Quinn, dankjewel. (ik voel me zo wanhopig).
  26. Dagpact: stroumfke
  1. Meer activiteit laden
×
×
  • Nieuwe aanmaken...