Spring naar bijdragen

Alle activiteit

Deze tijdlijn wordt automatisch bijgewerkt

  1. Vandaag
  2. Mormel

    Een leven vol alcohol

    Ja, droog gehouden en rookvrij. Verder wel niets verricht. Wil vandaag klein beetje opruimen en zorgen dat ik iets eet, maar dat is zowat het enige waar mijn hoofd naar staat. Was gisteren weer erg aan het worstelen met mijn donkere gedachten.
  3. Dagpact: renaldo61 MaryArt Yvonne Mormel
  4. Goeiemorgen allemaal, Gisteren helemaal vergeten me op het dagpact te zetten. Ik zie dit als een goed teken want ik ben nog weinig met drank bezig in het hoofd. Het word weer een mooie dag vandaag. Gister nog in zee geweest en wat was het koud zeg! Zonder surfpak trouwens want ik wil niet meer onderdoen voor mijn zussen 😎 en na de plons was het heerlijk om in badpak naar het paviljoen te lopen waar onze kleren liggen. En daarna begint alles te tintelen. Het heeft wel wat moet ik zeggen..
  5. Dagpact: renaldo61 MaryArt Yvonne
  6. Goedemorgen frummers. Het lijkt er op dat we weer een zonnige dag gaan krijgen. Mooi, lekker aan de slag in de tuin.. Maar eerst natuurlijk even een bakje
  7. Dagpact: renaldo61 MaryArt
  8. goeiemooiemorgen frummers
  9. Nou je t zegt... 🤔🌝
  10. Misschien dat ik nog een andere opener vind. Ik heb geen garanties op gebied van alchohol. Het is beter dat ik waakzaam blijf.
  11. Aha, daar heb je het al. Of heb jij ook wel eens goede ideeën als het geen supermaan is?
  12. Ik moet zeggen dat het in mijn leven geen verschil maakt van welke kant de maan beschenen wordt 😁 en ik slaap er ook niet minder om. Ik werd heel even wakker om 2 uur omdat ik ineens een goed idee had. En ik heb het onthouden ook 🤪
  13. Daarmee zit je ook altijd goed. Maar het klinkt wel iets minder krachtig.
  14. Mogge. Supermaan. Dat zullen wel intense emoties worden vandaag. Of de dag verloopt nurks en zonder uitbarstingen. Hoe dan ook, we zitten altijd goed.
  15. Heb je een oven? Gooi een kip in de oven. Met een draaispit is het meest simpel. Hoef je verder niks voor te doen, alleen wachten tot ie mooi gegrild is. Of op de barbecue als je er 1 hebt met een deksel. Houtskool aan de zijkanten, niet precies onder de kip anders wordt ie zwart. Uurtje erin, halverwege omdraaien. Tabasco erover en smullen.
  16. renaldo61

    Nog 1 weekendje

    @Sanity Ik heb nog steeds moeite met mijn administratie. Maar ik doe nu wel bijna direct weer al betalingen. Dit lukte zeker niet onmiddellijk nadat ik gestopt was met te drinken.
  17. Goeiemorgen iedereen. Ik kan geen alcohol drinken, want als ik een glas drink, drink ik er twee en dan een volgende en een volgende … Daarom drink ik geen alcohol. Nooit meer of toch zolang als ik het volhou. Ik heb dit kunnen bereiken dankzij de hulp van mijn psychiater en mijn Femke. Een nieuwe dag, nieuwe kansen. Dagpact: renaldo61
  18. Ja, maar het is natuurlijk niet mijn baarmoeder 😁 Het is wel het allerfundamenteelste respect om mn dochter zelf te laten beslissen of ze kinderen wil.
  19. GregoryKaw

    nieuwe forum, opmerkingen

    Rеgіster now and receive a welсоme раckage: up to 220 frее sріns and as much as 1950Dоl Воnus funds! Huge range of games, instant winnings, and a trusted саsіnо experience await at https://spinfever.shop/bm4tm4r
  20. In wezen is er natuurlijk met de boodschap niks mis😂
  21. Sanity

    Een leven vol alcohol

    Idd gewoon handelen op het moment zelf als het zover is. Had wel wat behoorlijks klaargemaakt. Babi pangang met eier noedels. Dat is heel makkelijk met zo'n kruidenmix. Heb je het gisteren droog kunnen houden?
  22. Sanity

    Nog 1 weekendje

    @renaldo61 ja weet precies wat je bedoelt. Heb vandaag na 10 maanden maar weer eens mijn post opgehaald. Maar idd ik ondernam ook werkelijk nergens actie op. Nam me dan wel elke keer voor om dat wel te doen maar zodra de eerste biertjes er dan in zaten, dacht ik ach komt morgen wel. Het werd bij mij zelfs zo erg dat ik niet eens meer facturen stuurde naar klanten. Dat deed ik dan pas maanden later Denk dat veel van ons dat wel herkennen.
  23. renaldo61

    Nog 1 weekendje

    Als een zombie leven kan ik over meepraten. Ook nadat ik gestopt was met alchohol te gebruiken. Ik maakte mijn brievenbus nog wel leeg als ik zag dat hij propvol zat, maar ik legde de post ergens ongeopend neer. Met alle gevolgen vandien.
  24. Grappig filmpje. Ik dacht bij de start dit wordt een verkwisting van mijn tijd. Maar dan ... . Ik had het zeker nog nooit gezien. En die laatste zin. Dat is wat eigenlijk wat mijn huidige psychiater deed. Ermee dreigen mijn ergste nachtmerrie waar te maken als ik bleef doorgaan met te gebruiken.
  25. Gisteren
  26. Wat je over je huisarts schreef doet me steeds hier aan denken: Misschien zijn het wel de verstandigste woorden die je huisarts kon gebruiken.
  1. Meer activiteit laden
×
×
  • Nieuwe aanmaken...