Spring naar bijdragen

Alle activiteit

Deze tijdlijn wordt automatisch bijgewerkt

  1. Afgelopen uur
  2. Oskar

    Pubquiz vragen

    Oren van katten zijn trouwens ook een belevenis. Wat die allemaal wel niet met hun oren kunnen! Ik kan daar uren naar kijken.
  3. Oskar

    Pubquiz vragen

    Grappige vraag. Ik heb geen idee, maar beleef er wel veel lol aan om al die diersoorten met hun oren voor mijn geestesoog te laten passeren. Of hun oren steeds in andere posities te positioneren. Of bij mensen die ik ken. Hilarisch. Maar wat zijn dieren eigenlijk enorm symmetrisch. Waarom is dat?
  4. Oh donder ja, dat zei je. Sterkte kerel. Of succes. Hoe zeg je zoiets.
  5. Dat ik het ook zelf ook echt niet wil daar ben ik wel van overtuigd. Maar de mens is een vat vol tegenstrijdigheden. Het triggert wel iets. Die opstandige puber zit blijkbaar ook nog ergens. Of de muis die wil dansen.
  6. Nee hoor @Oskar ik vind sport niet onsmakelijk, kan er uren naar kijken. Maar doe zelf wel wat hardlopen of wat met een fiets als c erop staat. Gaat vandaag niet helpen, ik moet vandaag voor de na zoveel dagen test. Trouwens, let's get one thing straight,
  7. Goeiemorgen allemaal, @Oskar Het maakt mij eerlijk gezegd niets uit of het tussen de ditjes en datjes staat of op een apart draadje. Maar ik ben ook altijd een van de eerste dus ik hoeft nooit zo te zoeken. Het is wel overzichtelijker natuurlijk dus ik stem voor.
  8. Ja, dat is ook weer zo. Een omarmend pact, minder ambtelijk. Vanwege die zenuwen: is sporten iets voor jou? Alles eruit rauzen, kop leeg. Of zeg ik nu iets heel onsmakelijks?
  9. Dagpact: Quinn renaldo61 MaryArt
  10. Bij deze dan. Het voordeel van dagpact in de dagdraad is dat je er ook samen zicht op hebt en er over praat. Mensen erbij betrekt en op aan spreekt. Beter dan een lijst sec.
  11. Ja, interessant hè? Sociale druk, en als die weg valt is ineens de beer los. Ik heb ook vaak sociale druk gebruikt maar vervolgens werd ik dan weer narrig. Is het voldoende op lange termijn? In hoeverre komt het echt uit jezelf? Het blijft een lange weg naar "ik drink niet omdat ik het gewoon niet wil" en de weg gaat langs vele hindernissen, omwegen en valkuilen. Tlijkt wel ouderwets ganzeborden 🤣
  12. Dat is wat ik wil: een lekker droog april! Bob Kaatje Mariposa 🐘 Jane renaldo61 MaryArt 🎨
  13. Ik ga nog wat proberen te slapen.
  14. Een Stad smiley van een Groninger vind ik juist een bemoedigend begin van de dag
  15. Het is zeker om mee te nemen. Dagpact: Quinn renaldo61
  16. Van mij krijg je een stad smiley dan @Oskar maar dat is ook zo'n triest begin van de dag. Persoonlijk vind ik het prettig om het pact tussen gebabbel en dieper gepraat te hebben, voor het saamhorigheidsgevoel. Ik ben zo ongeveer op van de zenuwen inmiddels. Dagpact: Quinn
  17. Ja het lukt de laatste dagen niet. Ik weeg meer dan een kilo meer als op zondag.
  18. Quinn

    Laatste poging

    Top @hub02 samen de dag gehaald. ik ben gisteren toch maar op de afdeling gebleven, leek me de betere keus. Mijn redenen voor het graf zijn denk ik wel duidelijk genoeg, maar misschien had je het niet gelezen omdat ik me verplicht voelde het weg te halen. Of het echt zou helpen, weet ik niet. Het zou wellicht een stukje helpen, iets van wraakneming? Reacher heeft het dan over de kracht van rituelen, dus ja, waarom niet? Maar het echt oplossen, nee, dat denk ik niet. Vandaag weer?
  19. Nou weet ik dat velen hier uit principe of wegens hun geloof tegen verandering zijn, maar is het een idee om voor het dagpact op een eigen draad te maken in plaats van hier steeds tussendoor. (Ik lijk Roberto wel). Dan volstaat het gewoon je eigen naam er neer te schrijven, zonder elke dag het gestuntel met kopiëren, namen vergeten, witregels en toestanden. Lekker overzichtelijk. En vooral ook omdat ik merk dat het effect van een duidelijk pact best groot kan zijn. Misschien handig om met like of sad smiley op dit bericht te reageren, als een soort van poll?
  20. Vandaag
  21. Mogge. Dag vrij. Heerlijk. Geen plannen. Meer heerlijk. Ik ga Goede Dingen doen. Actief, constructief & creatief. Maar: kalmpies an. Ha, je klinkt lekker positief @renaldo61. Geniet van je dag 🙂 Gisteren zou je eerste droge dag toch worden @Marjolijn? Is het gelukt?
  22. hub02

    Laatste poging

    Het nuchter blijven is wel gelukt. Konden we de tijd maar terugdraaien en alles anders doen. Maar misschien zou ik er dan ook zo'n puinhoop van maken. Maar dan anders. Hoe ging het met jou gisteren? Trouwens, dat stukje dat je schreef over dat graf, je had daarvoor een reden die ik, denk ik, wel enigszins kan invoelen. Denk jij dat zoiets helpt, dat je ooit "klaar" bent met dingen met grote impact, maar die je, wat je ook doet, niet meer kunt veranderen?
  23. Ik vrees dat het slapen voor deze nacht gedaan is. Veel te vroeg opgestaan.
  24. Ik ben druk bezig mijn gevecht tegen mijn gewicht te verliezen, ik weet echt niet wat ik nog meer kan doen om gewicht te verliezen. Morgen donderdag zie ik mijn psychiater, ik wil haar kunnen vertellen dat ik zonder de hulp van medicatie best kan vermageren.
  25. Vandaag een gesprek met mijn begeleidster van Hestia. De haat naar Hestia vanwege de alchohol controles is volledig weg. Ik kijk echt uit naar het gesprek. Gisteren had ik groepstherapie waar ik ook veel aan heb. Ook op een receptie geweest van een personeellid van de kliniek waar ik ook naar uit keek. Ik had best een drukke namiddag.
  1. Meer activiteit laden
×
×
  • Nieuwe aanmaken...