Spring naar bijdragen
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Forum Verslavingdebaas

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Zaterdag 18 juli

Featured Replies

Geplaatst

1613 berichten, dan heb ik nog wat te gaan voor ik aan de 22000 nog wat zit.... :P

  • Antwoorden 140
  • Weergaven 14,7k
  • Created
  • Laatste antwoord

Top Posters In This Topic

Most Popular Posts

  • Goedefrummers deze zaterdagochtend,   Oh, wat saai, alweer heerlijk als een baby'tje geslapen    Vandaag 3 post bestelrondes. Zal iets drukker worden, aangezien we ook iets grotere pakketjes afl

  • terug van de eerste sessie, uitleg was dat de niet balans in mijn brein te wijten is aan ( afgezet tegen leeftijdsgenoten van hetzelfde geslacht) een extreem hoge alfa frequentie, 12 waarbij 10 al aan

  • Vechten tégen is tegen de stroom in. Klinkt wel stoer, maar is oervermoeiend, uitputtend en meestal frustrerend. Vechten vóór is met de stroom mee en betekent vaak loslaten.Dát loslaten wat je tegenh

Geplaatst

Nee, dat ziet niemand. je kunt het controleren door even uit te loggen en dan naar je berichten te kijken, je ziet dan wat iedereen ziet.

Geplaatst

...... en dan vooral omdat ik weet dat ik een nacht goed kan slapen en even nul zorgen heb.

Je houdt jezelf waarschijnlijk flink voor de gek. Zorgen lossen niet op in alcohol. Je vertikt het om er verantwoordelijkheid voor te nemen en je verdooft je waar je van denkt dat het slapen is.

's Morgens heb je een houten kop en zijn alle zorgen er nog, plus die er die dag nog bijkomen........ De stapel groeit en groeit, uiteindelijk eindig je in een bananendoos op het centraal station.....

Geplaatst

Zo is het niet voor iedereen jowan.

Je bent weer enthousiast bezig met spreading the word.

Het gros heeft gewoon bezigheden, functioneert redelijk, en daardoor duurt het juist lang om aan jezelf toe te geven dat het teveel is geworden. Dat is de eerste stap. Jij wilt ze meteen naar de finish trekken.

Geplaatst

 Maar dat ik mezelf voor de gek hou weet ik want de zorgen zijn er nog maar ze zijn op het moment van onder invloed zijn bijna draaglijk.

Hou die er maar in, dat is al een hele winst. De erkenning dat je je voor de gek houdt en dat het lijkt alsof de zorgen draaglijk zijn. Dat is niet zo en dat weet je, je wil het gewoon even niet zien, er geen verantwoordelijkheid voor nemen.

Geplaatst

Als je stopt kun je de tijd die je nog hebt zeker meer kwaliteit geven Vlokje.

En je inzichten verdiepen. Dat lijkt me zeker de moeite waard.

Geplaatst

@Kate: ik kan het niet mooier maken dan het is, ik kan wel aangeven dat hoe eerder je inziet wat voor waanzin je aan het uithalen bent met gebruiken, hoe eerder herstel mogelijk is. Als je niet tegen mijn bewoordingen kunt, nodig ik je uit om het anders neer te zetten, anders uit te leggen. Of anders mijn geschrijf gewoon te negeren, daar kan ik best tegen. 

Geplaatst

Dat strenge van je kan ook irritatie opwekken en juist averechts werken jowan.

Ik probeer het inderdaad op een wat positievere manier te brengen.

Kiezen voor jezelf en een helder leven. En niet bestraffend toespreken.

Zo komt het af en toe wel een beetje over bij je.

Geplaatst

En nu ga ik echt slapen.

Zie maar of je iets met mijn feedback kunt of niet jowan.

Daar ben je natuurlijk helemaal vrij in.

Geplaatst

Tja, de waarheid van een harddrugs misbruiker is niet leuk en hard. Bestraffend ben ik niet, daar herken ik me niet in. En ik kan in drankmisbruik ook werkelijk met geen mogelijkheid iets positiefs zien.

Maar je hebt waarschijnlijk daar gelijk dat als ik een baksteen verkoop, die gewoon ruw  en niet mooigemaakt over de toonbank gaat.

Ik ben slecht in het inpakken en met mooie praatjes verkopen van bakstenen, dat geef ik toe.....dat commercieel inzicht ontbreekt me.

bewerkt door jowan

Geplaatst

Ik denk dat het tijd is om me nuchter en clean af te melden voor de dagpact.

Er zit iets van "zachte heelmeesters....."

Morgen weer een dag. Die begin ik weer met een meeting, zin in.

Welterusten en wellicht tot morgen.

Geplaatst

Heintje nog even.

Ik ben 5 jaar gestopt.

Dat ik daar van geniet zijn niet alleen mooie praatjes.

Geplaatst

Ik wil gewoon even weten wat ik verkeerd doe allemaal.

Wil even praten.

Ben relatie kwijt na 20 jaar

Geplaatst

Hoi tin

 

lange tijd niet gelezen

bewerkt door ploffie

Geplaatst

spijtig te horen dat je relatie over is :(

 

hoe dat opeens na 20 jaar of is er al een lange voorgeschiedenis?

Geplaatst

mwa en een beetje last van een muispols. Een oude blessure.

 

voor de rest z'n gangetje. Bijna een jaar gestopt nu.

Maak een account aan of meld je aan om een opmerking te plaatsen

Account

Navigation

Zoeken

Zoeken

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.