Spring naar bijdragen

Aanbevolen berichten

Geplaatst

Hoi allemaal,

Ik was hier een jaar geleden actief en nu ben ik weer terug. En dat is geen goed teken inderdaad. Gisteren heeft m'n vriendin het uitgemaakt nadat ik het voor de zoveelste keer verpest had. Misschien wel de druppel die ik nodig had om dit probleem voor eens en altijd goed uit m'n leven te bannen.

Geplaatst

Welkom terug Billy.

 

Da's heftig, lijkt me.

En toch lijkt me nog steeds dat je het zelf moet willen...

dit probleem, je alcoholverslaving, aan te pakken.

 

Je weet hoe het werkt hier...

Heb je ook voor jezelf bedacht hoe je het gaat doen?

 

Sterkte en succes.

Geplaatst

Ik heb eerlijk gezegd nog niet echt een plan van aanpak. Ben nu vooral eigenlijk ontzettend moe. Vanavond de laatste alcohol door de schoonsteen gespoeld en nu staat de teller op 1 dag niet gedronken

Geplaatst

Hoi Billy,

 

Ik wens jou sterkte en ik kan jou toch een pluim geven, echt, want je schrijft zelf dat je toch al één dag niet gedronken hebt. Is in andermans ogen die geen probleem heeft met alcohol niets, maar voor degenen zoals wij die weten hoe moeilijk dit alles is, toch een stapje in de goede richting. Tenslotte heb je het toch voor elkaar gekregen om de laatste alcohol door de schoonsteen te spoelen, en dat is al best een positief punt waard.

Blijf lezen op het forum joh, dat geeft kracht en sterkt je in je besluiten, zelf ben ik ook nog maar net op de goede weg, we gaan er met z'n allen voor. Praat van je af en zeg gewoon hoe je je voelt, hier op het forum mogen wij onszelf zijn en zodoende kunnen wij elkaar tot steun zijn.

 

Houd moed, allemaal zijn wij er voor jou net zo goed.

 

Groetjes,

 

Casper

Geplaatst (bewerkt)

Nou MijnGerrit, ik heb me eerlijk gezegd wel eens beter gevoeld. Heb nauwelijks kunnen slapen.

Vandaag dan maar dag 2....

bewerkt door billy1981
Geplaatst

hoi billy

welkom terug

al is de aanleiding

dubbel zwaar.

22 berichten nu, dus erg actief

was je vorige keer niet.

misschien helpt het om echt actief

te worden hier en je proces te delen?
we zijn vaak geneigd om als het goed gaat

de rest te vergeten en slaan dan veel over

waar we uit kunnen leren

en ook waaruit we kunnen voorkomen

dat het weer zover hoeft te komen.

Dag 2

verdient een bloemetje

of 2zonnebloemen5.gif

Geplaatst (bewerkt)

Hi Billy,

Voor mij was het belangrijk om vanuit een intrinsieke motivatie

te beginnen om AdB te worden en te zijn. Voor mij was het tot

recentelijk ook een vallen en opstaan. Dat opstaan gaat steeds

beter en ik wil bij de les blijven met het ook wekelijks bijwonen

van een Zelfhelp groep. En ook het hier dagelijks een vinger

aan de pols houden.

Ik zou zeggen ga deze zoektocht aan rapporteer aan jezelf

en desnoods aan ons lotgenoten jouw proces daarin.

Welkom terug :rose:

bewerkt door Joris
Geplaatst

Zo is het ook weer Royco. Volgens mij hebben mensen dan vaak de neiging om te denken dat iedereen op ze let, terwijl iedereen daar toch vooral met zichzelf bezig is.

Geplaatst

Nou MG, eigenlijk niet. Ik dronk de afgelopen maanden misschien in totaal 10x en max 4 dagen achter elkaar (laatste keer dus afgelopen di tm vrij). Had dus nog wel een redelijk goed slaapritme. Nu vooral slecht slapen doordat ik lastig inslaap bij het slapen gaan en bij het tussendoor wakker worden. Spoken nog te veel gedachten over m'n verbroken relatie door m'n hoofd. Dat zal nog wel even zo blijven, maar dat is dan maar niet anders.

Straks ga ik weer wat beter slapen dan afgelopen nacht en is het alweer 'Day 4'......

Geplaatst

Welkom Billy, en sterkte.

voor wat betreft het moeilijk slapen, de arts bij Tactus heeft mij destijds in januari ook een slaapmiddel voorgeschreven, zodat ik iets makkelijker in slaap viel, en ook gewoon 6 uur doorsliep.

dat heeft mij destijds erg geholpen.
Sinds eind april ga ik elke week naar een zelfhulpgroep. dat helpt me veel. kan ik je zeker aanraden.

BillyBob

Geplaatst

En dit was dan alweer dag tien. Het lijkt dan vaak toch weer heel makkelijk te gaan, maar daar schuilt voor mij het gevaar. Ik word wat lakser en praat mezelf aan dat 'ik het nu wel bewezen heb te kunnen stoppen'. En als je toch weet dat je kan stoppen, waarom zou je dan niet tot die tijd zo nu en dan genieten....?

Die dat die kronkels nu door mijn hoofd spoken, maar ik weet dat ze gaan komen en dan moet ik me niet laten verleiden door mezelf.

Geplaatst

oké, nou toch maar niet dan.

je houdt de zucht en afhankelijkheid

in stand en in je euforie denk je dat

je verder bent dan eigenlijk waar is.

Het vergt gewoon discipline ook om

die verleidingen te weerstaan billy.

zoek andere die wat gezonder zijn!

  • 8 months later...
Geplaatst

Zo, dat was even scrollen. Wat kan de tijd toch weer ongezien snel voorbij gaan. Het afgelopen jaar ging het in het begin heel goed en stoppen had mijn volledige aandacht. Met een goede bekende van dit forum naar een groep gegaan en na een verhuizing een AA-groep in de buurt gezocht. Dat was hem toch niet helemaal....

Hoewel we daar allemaal een gemeenschappelijke 'passie' deelden, was dat toch niet echt 'mijn' groep. Misschien had het ermee te maken dat ik de jongste was en de jongste na mij zo'n 20 jaar ouder.

Daarna weer sporadisch iets gaan drinken, ik had immers aan mezelf laten zien dat ik ook best zonder kon. Tegen beter weten in natuurlijk. Drinken gebeurde steeds vaker en het leverde ook steeds meer opmerkingen van collega's op 'zo, feestje gehad gister?'

Afgelopen vrijdag met wat mensen echt veel te bont gemaakt, zaterdag nog wat biertjes om te kater weg te spoelen en zondag was het voor mijn gevoel dan weer zo ver: DAG 1.

En dan nu dus dag 2.........

Maak een account aan of meld je aan om een opmerking te plaatsen

Je moet lid zijn om een opmerking achter te kunnen laten

Account aanmaken

Maak een account aan in onze gemeenschap. Het is makkelijk!

Registreer een nieuw account

Aanmelden

Ben je al lid? Meld je hier aan.

Nu aanmelden
×
×
  • Nieuwe aanmaken...