Spring naar bijdragen
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Forum Verslavingdebaas

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

maandag 8 september

Featured Replies

Geplaatst

Ik wist dat ook niet Jaap, en ik merk er voorlopig niks van want ik zweet als een Brabants trekpaard dat een maisveld omploegd heeft.

Toch maar terug dagelijks gaan douchen?

  • Antwoorden 108
  • Weergaven 5,3k
  • Created
  • Laatste antwoord

Top Posters In This Topic

Most Popular Posts

  • Mogge Ik heb er weer zin in...rot gevoel is terug waar het hoort. Heb weer in 1 week tijd veel mogen leren over mezelf maar ook over anderen Twijfel..angst..verdriet..onrecht...hebben mij niet klei

  • Goedemorgen Yvonne en anderen.   Ja koelkast is al bijna leeg, nog 1 dag koken, morgen wat halen.   Nog 2 dagen en dan mag ik. Vandaag nog wat kleine regeldingen te doen.

  • Goedemorgen, zacht gouden lucht, windstil Suiker ik zal je missen en aan je denken ben benieuwd hoe je het gaat ervaren

Posted Images

Geplaatst

Dat sowieso, en bedenk dan als je onder de douche staat dat het ons eenvoudige mensen pas slechts zon dikke 50 jaar normaal is dagelijks te douchen. Dat is op de tijd dat wij als soort bestaan op aarde toch best kort. Ik meen dat we hier nu zo'n 40.000 jaar rondwandelen.

Geplaatst

Hm, dus eigenlijk zou ik ook kunnen concluderen dat het wel des mensen is om een zweetgeur te verspreiden?

Geplaatst

Sterker nog, ik denk dat als we allemaal ons natuurlijk aroma zouden uitdragen, dat dat een hoop mislukte huwelijken zou schelen.

Geplaatst

Een economische besparing dus eigenlijk. En goed voor het milieu gezien de bevolkingsexplosie implodeert.

Geplaatst

Maar ja, voor dat iedereen zo ver is, ben ik al weer een stapje verder terug.

 

Ik heb trouwens wel eens gelezen dat er operaties zijn tegen overmatig zweten, dat ze ergens een zweetklier in de buurt van je oksel afknijpen ofzo.

 

Nu ben ik zelf ook wel zweter en dat laat ik maar zo. Het is wel minder nu ik niet meer drink. Vroeger droop het soms spontaan als ik stil zat onder

mijn oksel vandaan naar beneden. Ik zit dan nu ook wel beter in mijn vel denk ik.

Geplaatst

Nu maak je het wel heel groot.

Ik kan daar ook wel iets over zeggen, maar ik ga wat uitrusten. En gezien jij en ik nog steeds te maken hebben met een maatschappij waarin de zweetlucht

als ongewenst ervaren wordt en ik van mening ben dat het toch het gemakkelijkst is je aan deze norm te conformeren hoop ik voor je dat de pillen helpen.

 

Welterusten Jen.

bewerkt door Jaap

Geplaatst

:-)

 

Dank je jaap en jij ook terusten.

Maak een account aan of meld je aan om een opmerking te plaatsen

Account

Navigation

Zoeken

Zoeken

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.