Spring naar bijdragen
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Forum Verslavingdebaas

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Tijdstip waarop bericht gepost is correct?

Featured Replies

Geplaatst

Beste forummers,

 

Enige tijd geleden hebben we meerdere meldingen binnen gekregen over het tijdstip dat wordt weergegeven bij een post. Soms liep dit een uur achter op het moment waarop het bericht daadwerkelijk gepost was, in andere gevallen klopte het wel. Vanzelfsprekend zijn de instellingen in het forum gecheckt en nog een keer gecheckt. Daar lag het probleem niet. Waar het dan wel aan lag, konden we echter niet achterhalen. Om hier achter te komen, vragen we jullie medewerking.

 

Zouden jullie mij, de administrator van Tactus, willen laten weten of jullie last hebben van dit probleem en zo ja, of dit probleem zich altijd voordoet? Graag ontvang ik zoveel mogelijk details, dus als het zich voordoet, wanneer, wat deed je toen, om welke berichten gaat het enzovoorts enzovoorts. Hoe meer details, des te beter.

 

Het liefst ontvang ik jullie informatie via een privébericht. Maar als je liever een mail stuurt, kan dat natuurlijk ook.

 

Alvast bedankt voor jullie medewerking!

 

Met vriendelijke groet,

De administrator

Geplaatst

Vandaag aangemeld op het forum. De tijdstippen bij alle berichten lopen een uur achter op de werkelijkheid.

Geplaatst

Mijn ervaring is dat de tijd 1 uur achterloopt zolang ik niet ben ingelogd,

zodra ik ingelogd ben loopt hij goed. Via instellingen heb ik m op GMT + 1uur gezet ooit.

Geplaatst

Ik sluit me aan bij Jane, inderdaad de tijd zelf bijgesteld, alleen werkt dat niet meer als je niet bent ingelogd. 

Geplaatst

Mijn postingen (op alle forum liepen ook een uur achter. Ik heb ook via instellingen bij GMT en toen 1 uur gezet. Nu is het weer correct.

Geplaatst

.

bewerkt door Peet

Maak een account aan of meld je aan om een opmerking te plaatsen

Account

Navigation

Zoeken

Zoeken

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.