Suffertje Geplaatst 18 oktober 2009 Rapport Geplaatst 18 oktober 2009 Zo is dat Floor, je kent mijn mening daarover. Op de kliniek na, gebruik ik ze allemaal zo'n beetje. En refusal is een tovermiddel
Tatum Geplaatst 18 oktober 2009 Rapport Geplaatst 18 oktober 2009 Ik ben weer even weg .......... ik ga fietsen en uitwaaien .........
druppeltje Geplaatst 18 oktober 2009 Rapport Geplaatst 18 oktober 2009 Floortje top hoor van je. Marieke beterschap meis miss te druk gemaakt met verhuizen. Moet wel zeggen dat ik deze verschijnselen veel om me heen hoor dus het kan ook zijn dat het gaat heersen. Pas goed op jezelf.Zelf zoek ik in de herst altijd mooie blaadjes en droog die dan om in een grote wissellijst te doen. Zo nu ook en drappeer er wat eikels en kastanjes omheen met wat keine (nep) paddestoeltjes. Staat heel gezellig en tevens moet ik weer nieuwe blaadjes gaan zoeken om te drogen voor het volgende jaar. Als kind vond ik dat erg leuk, later vond ik het maar stom en nu vind ik het hartstikke leuk.
tapas Geplaatst 18 oktober 2009 Rapport Geplaatst 18 oktober 2009 Floor, mijn complimenten! dat klinkt goed zeg! Ik ben trots op je!en goh wat leuk om weer even ougedienden hier te zien! tja, ik moet soms nog wel weer wennen hoor aan alle 'nieuwe' gezichten en verhalen na ruim 3 jaar hier mee te schrijven..Hannah, ik las allemaal goeie dingen van jou, beginnen met vrijwilligerswerk en nog iets, wat goed dat je nu wat meer je deur uit gaat, wedden dat je je beter gaat voelen?!Zonder buitenwereld geen 'thuiskomen'.Ik heb vanmorgen hardgelopen maar het leek nergens op, maakt niet uit, ben lekker uitgewaaid en nu weer schoongepoedeld. Hond ligt voor pampus en ik ga toch echt iets doen met de stofzuiger vandaag!krijg zowaar zin om op te gaan ruimen ! Bij mij waaien de herfstblaadjes trouwens vanzelf mijn huis binnen!
bolletje Geplaatst 18 oktober 2009 Rapport Geplaatst 18 oktober 2009 Hey Tapas Een lijst neerzetten voor de deur, flink bekladderen met lijm en woala een pracht van een decoratie aan de muur. Vrije fantasie noemen ze zoiets geloof ik.
lady jane Geplaatst 18 oktober 2009 Rapport Geplaatst 18 oktober 2009 Hee forummersWe hebben het al een paar keer gehad over een meeting, zal ik eens het initiatief nemennaar tactive?Want anders komt er natuurlijk niks van?En dan op hun lokatie in de buurt vanApeldoorn/Deventer?Kunnen we ook een mooie boswandeling maken.Bolletje zit jij daar in de buurt en wil jij dan mede-organisator worden voor de praktische kant?ik doe dat het liefst met zijn 2enwant als er dan iets is, daat de organisatiegewoon door.JaneLaat wel ff horen of er animo is?
lady jane Geplaatst 18 oktober 2009 Rapport Geplaatst 18 oktober 2009 en ik ben ook aan het schilderen hoor(geen kunst helaas maar de lambrisering van de huiskamer)dus ik log tussendoor wel weer indat jullie snappen niet gelijk een antwoord te krijgen.gr Jane
bolletje Geplaatst 18 oktober 2009 Rapport Geplaatst 18 oktober 2009 Och Lieve Jane Ik woon helemaal in Gemert, Brabant. Tussen Veghel en Helmond. Zou niet weten hoe ik je moet helpen. Weet trouwens helemaal niet wat het allemaal inhoud. Dan daarbij zit ik met m'n ventje die hoogstwaarschijnlijk tegen die tijd weer thuis is, en ik vervolgens weer met handen en voeten vastgebonden zit aan Huize "Kabouter".Maar als ik je kan helpen met wat info over eventuele leuke dingen die je wilt gaan doen. Graag. Maar dat moet dan heel sniekie via P.b.tjes zodat ik je van hele gemene spelletjes op de hoogte kan brengen, die je die dag kunt gaan doen. Daar heb ik reuze zin in.Maar anders nee ik zou het niet weten JAMMER:(
druppeltje Geplaatst 18 oktober 2009 Rapport Geplaatst 18 oktober 2009 Ja Jane ik vind je initiatief hartstikke goed alleen vind dat de locatie wel eens mag veranderen maar daar kunnen we verdero over op een ander draadje. Je inzet is in elk geval tof.
Houtje Geplaatst 18 oktober 2009 Rapport Geplaatst 18 oktober 2009 Leuk idee Jane!Als ik een tip mag geven: open een apart draadje erover in "Thema's" anders zoek je je helemaal lam (haha leuke schrijffout) als je wilt nakijken wie er trek (hahahah idem) heeft in zo'n meeting.We hebben al een keer eerder in Deventer een meeting gehad in geloof in de zomer van 2008 en dat was erg leuk (het was ook schitterend weer, dus we hebben heerlijk buiten rondgehangen). In mei 2009 had Tactus voor een meeting - om eens wat dichter naar het Westen toe te zitten zeg maar - in Amersfoort een mooie locatie geregeld, was ook prima. De eerste meeting was in Utrecht ooit (in februari, dat weet ik omdat Zoon die dag jarig was) als ik nou terug aan het rekenen ga was dat 2007 en toen hebben we in januari in Enschede een soort nieuwjaarsmeeting gehad met voorafgaand een bijeenkomst van de mensen die evt. aan het (inmiddels bestaande) forum boek hebben meegewerkt.Als ik het door mekaar kluts is het in ieder geval niet door de drank haha dat weet ik zeker.
Otje Geplaatst 18 oktober 2009 Rapport Geplaatst 18 oktober 2009 Hoi pipeloiHier de nachtbrakerIk was wel wat eerder wakker hoor, maar heb me nog 300 keer omgedraaid. Zonder kater smorgens in mn bed liggen doet me denken aan vroeger. Lekker beetje sluimeren.Straks worden we opgehaald want we gaan met een hondenvriendje naar het Twiske. Kunnen ze lekker spelen en rennen en door het water splashen Mits het droogblijft natuurlijk...ik zie wel wat akelig donkere wolken voorbijschuiven....x
bolletje Geplaatst 18 oktober 2009 Rapport Geplaatst 18 oktober 2009 Zo We zijn inmiddels na een week hard ploeteren (hijg hijg) en heel veel blauw-zwarte voetstappen op de vloer, bijna zover dat we kunnen zeggen "Klaar met verven"Nog een pootje en een stukje leuning en ik heb weer een nieuw Bistrostelletje en een verrijking in de keuken. Nu nog morgen ff wat pauwenveren op halen uit het atelier waar ik nog een soort biedermeierstukje van wil maken en..... Wie wil er nog een pracht van een keuken kopen? Aanbieding van de week. Geldig van 18-10 tot 25-10!!!!!!!
bolletje Geplaatst 18 oktober 2009 Rapport Geplaatst 18 oktober 2009 Hijg hijg WOMAN suprise suprise Er komt vanavond een film ook voor jou op canvas The story of the weeping Camel. Kijken kijken dus.
bolletje Geplaatst 18 oktober 2009 Rapport Geplaatst 18 oktober 2009 Hanna wie is nou toch Caro? Daar heb ik vaker over gelezen maar het is me niet duidelijk of dat ook iemand is van het forum.
tapas Geplaatst 18 oktober 2009 Rapport Geplaatst 18 oktober 2009 ach, mis ik weer een stomme opmerking, jammerrrrr! en die sandalen heb ik nog steeds al draag ik ze niet meer..Je hebt helemaal gelijk Hannah, passief zitten wachten is gewoon niet goed, daar gaat niks van overmaar ik vind je wel mega stoer dat je nu toch stappen hebt ondernomen! en nu ook echt gaan doen he!!!!!!Fruitvlieg, graag gedaan en fijn dat het jou helpt om naar je huisarts te gaan!Ik heb vandaag mijn ritalin verdubbeld, en kan nu wel gaan slapen zo rustig voel ik me, eng gewoon...maar de voorkamer is schoon, opgeruimd, gezogen en gedweild en dat stelde ik al anderhalve week uit!! Ha, nu lukt de rest ook nog wel!!!!! en heb ik zometeen eindelijk weer een schoon huis!!!! joepie!!!!!
druppeltje Geplaatst 18 oktober 2009 Rapport Geplaatst 18 oktober 2009 Wat je zelf zei over stomme opmerking. Begrijp niet wat je er mee bedoeld.
bolletje Geplaatst 18 oktober 2009 Rapport Geplaatst 18 oktober 2009 Druppie ben je geslaagd in de zoektocht naar mooi herfsttintgekleurde blaadjes? Heb je er al iets van kunnen maken? Hoe droog je ze altijd? Tussen boeken? Blijven ze dan nog op kleur?
Houtje Geplaatst 18 oktober 2009 Rapport Geplaatst 18 oktober 2009 Hey Hannah,Ik weet niet precies wat je bedoelt met "stomme opmerking" maar het is goed dat je ondanks je ga moeilijke situatie gewoon doorgaat en aan de slag gaat. Ik lig op mijn rechterzij te tiepen voelt erg suf op mijn rug kan ik niet liggen. Teveel pijn in mijn nek1. Dus ik hang linkerzij - rechterzij en verveel me te pletter. Ben liever druk en in aktie. En ik heb het k!!!ud
druppeltje Geplaatst 18 oktober 2009 Rapport Geplaatst 18 oktober 2009 Ja maar Hannah je hoeft hier toch niet op je tandvlees te gaan lopen? Kom op nou dat hou je nooit vol want je bent geen kuddedier. Hou je lang vol maar eens breekt je weer uit. Dat jij je bekkie wat meer moet dimmen (omdat het hier soms niet kan) maar dat wil niet zeggen dat je jezelf niet meer mag zijn.We kennen je als een medelevend mens die eerlijk is wat soms hard over komt. De moderatoren vergeven je altijd en de nieuwaangeslotenen leren je wel kennen en er mee omgaan.Heej mooi scabbelwoord: nieuwaangeslotenen. Nu de blokjes nog vangen hahahaGa er uit want ben uitgenodigd te eten dus laters of morgen. Pas goed op jullie zelf dan doe ik het ook kee?
Houtje Geplaatst 18 oktober 2009 Rapport Geplaatst 18 oktober 2009 * edit: ging over mezelf en dit weekend, laat maar.Ik ga zo eten maken dan voel ik me wel beter.
bolletje Geplaatst 18 oktober 2009 Rapport Geplaatst 18 oktober 2009 Hanna ook ik zit met de vraag of het iets met mij te maken heeft. Het is nu zo onduidelijk wat je bedoeld. Vind je dat ik te veel op het forum ben? Vind je dat ik over andere mensen heen loop, over andermans gevoelens, en ze niet serieus neem? Vind je dat ik te veel grappen maak of vind je????????Zeg het dan a.u.b. want dan pas kan ik er ook rekening mee houden. Vind het niet prettig als iemand zich aan mij zou storen.Vind dat je die dingen ook op het forum mag uiten, wel met alle resect voor de gevoelens van anderen. Maar het moet kunnen.
Houtje Geplaatst 18 oktober 2009 Rapport Geplaatst 18 oktober 2009 Zo is het Drup.En voor de "nieuwaangeslotenen": Caro is Carolien, die hier een tijd al schrijft en kunstenares is.Ze heeft het té druk om hier vaak te komen met haar werk en alles.Haar zoon is dus vader geworden.Caro zit een maand (weet niet precies) op Curacao (mijn toets voor c met komma eronder doet het op dit forum niet, dus die denk je er maar bij) bij vrienden. Volgens mij heb ik zó niets verkeerds gezegd.Mochten jullie dat anders vinden roept u maar, ik ben toch niet helemaal honderd procent helder dus ik heb een goede smoes.
pippie Geplaatst 18 oktober 2009 Rapport Geplaatst 18 oktober 2009 Hey Houtje, wat zou jij nu verkeerd gezegd kunnen hebben???????Niet over in zitten hoor!!
pippie Geplaatst 18 oktober 2009 Rapport Geplaatst 18 oktober 2009 Rare Bolletje, ben juist blij dat ik je vaak op het Forum kan vinden, en ook voor een vrolijke noot.En ik denk dat er met mij heeeeel veel hetzelfde over denken hoor.Niet aan jezelf gaan twijfelen, doe ik zelf ook snel hoor, maar dat gaan we dus niet doen Bol!!Houtje trouwens ook niet.
Aanbevolen berichten
Maak een account aan of meld je aan om een opmerking te plaatsen
Je moet lid zijn om een opmerking achter te kunnen laten
Account aanmaken
Maak een account aan in onze gemeenschap. Het is makkelijk!
Registreer een nieuw accountAanmelden
Ben je al lid? Meld je hier aan.
Nu aanmelden