Spring naar bijdragen

Aanbevolen berichten

Geplaatst

Goedemorgen allemaal,

Gisteren is het weer bal geweest. In mjn dronken bui gisteren weer vreselijke ruzie gemaakt, echt een drama! Eindelijk durf ik nee te zeggen. ik heb besloten te erkennen dat ik mij bijna altijd helemaal niet goed voel, bijna nooit. Gewoon altijd alles doen wat een ander tevreden stelt, verhalen aan moeten horen en daar dan niet meer mee verder kunnen deze wordt namelijk opgeslagen bij de rest van de chaos in mijn hoofd.Vanaf nu ben gestopt met drinken. Het behoeft geen applaus want ik heb er genoeg mee kapot gemaakt. Niet alleen mijn omgeving maar vooral ook mijzelf. Nooit toegeven dat je je verschrikkelijk voelt en waarom want daar kan die ander niet tegen. De schone schijn ophouden. IK STOP ERMEE! Wanneer ik eindelijk voor mijn eigen gevoel ga kiezen blijf ik dichter bij mezelf en hoef ik ook niet meer te drinken. Mijn medicijnen zullen dan beter gaan werken dat is ook fijn. Maandag neem ik contact op met mijn hulpverlener voor een eerdere afspraak.

Dames en heren allemaal heel veel sterkte.

Teuntje

  • Antwoorden 230
  • Created
  • Laatste antwoord

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Geplaatst

MarQ, ik zal duimen voor je... wat zou het leuk gaan staan.

Gewoon op-bakken dat beslag Jaap, heb je morgen ook nog wat, of je vriest ze in voor over een paar dagen....

Luitjes, ik ga er ook vandoor... ook boodschappen halen.

Leker rustig nog nu en geen parkeergeld nog tot tien uur...;)

Geplaatst

Goedemorgen,

het weer is hier prachtig,

een strak blauwe lucht

en een heerlijk zonnetje.

Ik ben er gelijk weer vandoor,

een hoop te doen vandaag.

Achterstallig onderhoud in huis,

boodschappen, koffie bezoekje

afleggen, vanavond een verjaardag.

Beetje veel maar beter dan niets.

Heb een fijne dag allemaal

en houd het droog.

Dat ga ik ook doen.

:)

Geplaatst

Das een goed streven Teun dat stoppen met drinken.

Zeker als je er ruzie door gaat maken.

En wie weet hoe je je al een stuk beter gaat voelen als je met een nuchtere kop de chaos in je koppie te lijf gaat.

Misschien ga je wel heel anders tegen de zaken aan kijken als je niet dronken bent of nog de naweeen hebt van het drinken van de vorige dag.

Je zult dan in ieder geval beter in staat zijn te beoordelen of de eisen die men aan jou stelt inderdaad buiten proporties zijn of dat jijzelf ook een aandeel in de onmin hebt.

Sterkte en heeeel veel succes.

Geplaatst

Goedemorgen!

Vandaag is het voor mij de eerste keer in jaren dat ik op een zaterdagavond me niet vol laat lopen.

Althans dat ga ik uit alle macht proberen. Het zal wel raar zijn om mijn avond dan in te vullen maar ik heb er ook zin in. En zie er tegenop.

Straks boodschappen halen en als ik hier doorheen kom heb ik toch weer iets overwonnen.

Iedereen een fijn weekend toegewenst trouwens.

Geplaatst

Teuntje; vóór jerzelf kiezen

en tegen de drank nee zeggen!

Applaus komt wel, maar eerst verdienen, ha ha.

Het klinkt alsof de knop om is, dus dat verdient wel alvast een beloninkje:present:

Geplaatst

Even de nadelen van drank in mijn kop stampen:

misselijk erna

spijt

pijn in mijn lijf

geen energie

vrije zondag verknoeit

Zo ik kan boodschappen gaan doen nu. :-)

Geplaatst

Witte ik heb een soortement van plan.

Normaal ga ik altijd gamen en chatten en zuipen en nu ga ik voor dat geld wat die fles drank kost wat lekkers kopen.

Na het eten met de hond naar het bos en bij thuiskomst uitgebreid badderen enzo.

Ik ga dan de kaarsjes aandoen en een film kijken die ik gisteren gedownload heb. Dus de p.c. niet aan vanavond. Chipje erbij :-)

Weer met hondje een blokje om en uurtje of half elf op bed en daar nog wat lezen.

Lekker burgertrutten dus, hahaha. Nou alles beter dan je lichaam slopen.

Geplaatst

Kijk.... dat is tenminste een plan, Carmen

Goed bedacht van tevoren!!

Enne kadootje morgen pas kopen he,

dan is het de beloning dubbel en dwars waard;)

Ik wens je heel veel succes

en wedde dat het je lukt met zo een mooi en vooral lekker plan

Das pas jezelf verwennen!!

Geplaatst

Spud, ik ben verrekte onzeker en ik heb stiekem ook al gedacht: ach nog een keertje, kan volgende week ook beginnen. En ook: bah, nu is er niets meer aan, wat zal ik me vervelen.

Jane, en inderdaad hier even kijken. :-)

Geplaatst

Dank je wel Jane-4

Maar ik heb zo verschrikkelijk veel bagage in mijn hoofd wat ik moet verwerken.

Het is een hele grote berg.

Maar daar heb ik gelukkig (zie ik nu in) mijn hulpverlener voor. Probeerde haar al een mail te sturen maar krijg deze steeds terug. Tot maandag dan maar wachten.

Groetjes van Teuntje

Geplaatst

Goeiemorgen iedereen,

Weekend!!:rose: yeah!

Sinds 23 september niet gedronken :), ondanks conflict op mijn werk, gemis van liefde etc. En het voelt niet als volhouden, maar een nieuwe levenspad, met soms een hobbel.

Nu ff lekker uitwaaien, tot laters

Liefs:heart:

Geplaatst

Snoepiepoepie

Hoe is t met je??

Ik heb je helemaal niet meer gezien na je bericht over je onderzoeken..

En heb je inmiddels al een autorit met je kind gemaakt?

Ben ff nieuwschierig naar je:D

Geplaatst

Spud zoals je weet ben ik ook alleen en vind het helemaal prima hoor, maar als je alleen ervaart als eenzaam wordt het anders. als je inderdaad het gevoel hebt niet te kunnen delen terwijl je daar zo'n behoefte aan hebt, kan het alleen zijn een hel worden. En ja natuurlijk is het moeilijk om iemand te vinden als je een hele fijne ervaring hebt gehad met de liefde van je leven. Zeker als je verwacht en gaat vergelijken.

Ikzelf geloof niet meer dat ik nog aan een relatie begin omdat ik het toch veel prettiger vind om alleen te zijn.:)

Geplaatst

Nee hoor Spud, iedereen die mij kent weet dat ik iemand ben die veel beter functioneer als ik alleen ben dan als ik een relatie heb. Ook iedereen weet dat mijn manneke heel moeilijk was en vind dit leven nu veel beter voor me.

Als iemand het b.v. heeft overn nog ooit aan een relatie te beginnen merken ze gelijk door mijn reactie dat ik dat absoluut niet meer wil. Veel te bang dat het verleden zich herhaald. Van de andere kant kan ik me er ook niets bij voorstellen om een leven met iemand anders te delen omdat ik dat al met mijn manneke gehad heb.

Ik ben niet iemand die gebonden kan zijn. En al helemaal niet als iemand die zou zeggen dat mag wel en dat niet. Dat heeft mijn manneke trouwens nooit gedaan hoor. Hij liet mij vrij als hij maar nooit mee hoefde of zo. Ik ben een beetje een eenling die zich goed kan aanpassen in gezelschap, maar het ook heerlijk vind om alleen weer thuis te komen. Heerlijk bij m'n diertjes dan ben ik gelukkig.

Geplaatst

Mijn moeder zei altijd "als kind was je heel gemakkelijk. als je jou een potje en een lepeltje gaf, kon je uren zoet zijn". en ikdenk dat dat zo is. Ik kan me prima vermaken als ik alleen ben en ben niet meer afhankelijk van anderen. Ik heb er een soort evenwicht in gevonden.

Ik heb heel duidelijk laten merken aan iedereen dat ik nu gelukkig ben.

Ik heb nooit gedronken omdat ik alleen was, wel omdat ik vroeger eenzaam was. Ik dronk omdat ik me erg geremd voelde in het bijzijn van anderen.

Maak een account aan of meld je aan om een opmerking te plaatsen

Je moet lid zijn om een opmerking achter te kunnen laten

Account aanmaken

Maak een account aan in onze gemeenschap. Het is makkelijk!

Registreer een nieuw account

Aanmelden

Ben je al lid? Meld je hier aan.

Nu aanmelden

×
×
  • Nieuwe aanmaken...