Spring naar bijdragen

Aanbevolen berichten

Geplaatst
7 uur geleden zei Mormel:

En jij probeert je sterk te houden. Jij de man die niet eens zijn vrouw of zijn kinderen kan benoemen bij hun namen en daarom naar hen verwijst als waren ze dieren. 
Jij durft mij incel te noemen, wel spreek maar met elke vrouw die mij ooit ontmoet heeft. 

Elf duizend berichten verder en dit is je eerste nuchtere periode. Ik wens je nuchterheid en hoop dat dit klaarheid brengt.  
 

Ik wens jou ook nuchterheid want de alcohol lijkt van jou een ander persoon te maken, een stuk minder sympathiek. 

Geplaatst (bewerkt)

Ik zit met stijgende verbazing mee te lezen en ga toch een reactie plaatsen om als man op te staan voor alle mishandelde en verkrachte vrouwen in deze wereld. @Mormel, het is walgelijk, schofferend en zeer grensoverschrijdend wat je hebt geschreven aan @flavieke. Dat jouw bijdrage nog niet is verwijderd en dat je nog geen levenslange ban hebt gekregen is een aanfluiting van het forum. Ik vind het echt stuitend, evenals de reactie van @Mariposa. Geen enkele situatie rechtvaardigt het om vrouwen op deze wijze te behandelen. En zeker niet als het gaat om vrouwen in een kwetsbare positie zoals Flavieke. En ik ben pertinent tegen het normaliseren van dit soort grensoverschrijdend gedrag onder het mom van 'ach, hij is nou eenmaal zo'. Dit is verre van oké, het is weerzinwekkend. 

bewerkt door JamesM

Maak een account aan of meld je aan om een opmerking te plaatsen

Je moet lid zijn om een opmerking achter te kunnen laten

Account aanmaken

Maak een account aan in onze gemeenschap. Het is makkelijk!

Registreer een nieuw account

Aanmelden

Ben je al lid? Meld je hier aan.

Nu aanmelden
×
×
  • Nieuwe aanmaken...