Spring naar bijdragen

Aanbevolen berichten

Geplaatst

Ik ben druk bezig mijn gevecht tegen mijn gewicht te verliezen, ik weet echt niet wat ik nog meer kan doen om gewicht te verliezen. Morgen donderdag zie ik mijn psychiater, ik wil haar kunnen vertellen dat ik zonder de hulp van medicatie best kan vermageren. 

Geplaatst

Dat het niet lukt begrijp ik. Maar je schreef dat je niet weet wat je er aan kunt doen. Alsof het je overkomt. Dat laatste begrijp ik niet.

Geplaatst (bewerkt)
3 uur geleden zei Bob:

Dat het niet lukt begrijp ik. Maar je schreef dat je niet weet wat je er aan kunt doen. Alsof het je overkomt. Dat laatste begrijp ik niet.

Daar lijkt het toch op. Ik doe veel inspanningen, ik beweeg veel, ik let op wat ik eet en toch heb ik het blijkbaar allemaal niet onder controle. 

Deze ochtend op weg naar de winkel viel me nog iets op. Als je een bepaalde leeftijd hebt is het maar genoeg dat je genoeg lawaai maakt om bij het het andere geslacht op te vallen. Emoties en gevoelens heb je nu eenmaal niet onder controle, dat overkomt je. 

bewerkt door renaldo61

Maak een account aan of meld je aan om een opmerking te plaatsen

Je moet lid zijn om een opmerking achter te kunnen laten

Account aanmaken

Maak een account aan in onze gemeenschap. Het is makkelijk!

Registreer een nieuw account

Aanmelden

Ben je al lid? Meld je hier aan.

Nu aanmelden
×
×
  • Nieuwe aanmaken...