Bob Geplaatst %s om %s Rapport Geplaatst %s om %s Herkenbaar, eetbuien 's avonds. Succes met het intomen ervan. renaldo61 reageerde hierop 1
renaldo61 Geplaatst 12 uur geleden Auteur Rapport Geplaatst 12 uur geleden Ik ben druk bezig mijn gevecht tegen mijn gewicht te verliezen, ik weet echt niet wat ik nog meer kan doen om gewicht te verliezen. Morgen donderdag zie ik mijn psychiater, ik wil haar kunnen vertellen dat ik zonder de hulp van medicatie best kan vermageren.
Bob Geplaatst 12 uur geleden Rapport Geplaatst 12 uur geleden 27 minuten geleden zei renaldo61: ik weet echt niet wat ik nog meer kan doen om gewicht te verliezen. Huh?
renaldo61 Geplaatst 11 uur geleden Auteur Rapport Geplaatst 11 uur geleden 22 minuten geleden zei Bob: Huh? Ja het lukt de laatste dagen niet. Ik weeg meer dan een kilo meer als op zondag.
Bob Geplaatst 8 uur geleden Rapport Geplaatst 8 uur geleden Dat het niet lukt begrijp ik. Maar je schreef dat je niet weet wat je er aan kunt doen. Alsof het je overkomt. Dat laatste begrijp ik niet.
renaldo61 Geplaatst 6 uur geleden Auteur Rapport Geplaatst 6 uur geleden (bewerkt) 3 uur geleden zei Bob: Dat het niet lukt begrijp ik. Maar je schreef dat je niet weet wat je er aan kunt doen. Alsof het je overkomt. Dat laatste begrijp ik niet. Daar lijkt het toch op. Ik doe veel inspanningen, ik beweeg veel, ik let op wat ik eet en toch heb ik het blijkbaar allemaal niet onder controle. Deze ochtend op weg naar de winkel viel me nog iets op. Als je een bepaalde leeftijd hebt is het maar genoeg dat je genoeg lawaai maakt om bij het het andere geslacht op te vallen. Emoties en gevoelens heb je nu eenmaal niet onder controle, dat overkomt je. 5 uur geleden bewerkt door renaldo61
Aanbevolen berichten
Maak een account aan of meld je aan om een opmerking te plaatsen
Je moet lid zijn om een opmerking achter te kunnen laten
Account aanmaken
Maak een account aan in onze gemeenschap. Het is makkelijk!
Registreer een nieuw accountAanmelden
Ben je al lid? Meld je hier aan.
Nu aanmelden